Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

Deleted User - 779988

Vendég
+2900 aranyrög, 8 darab esemény tárgy, 3500 kötvény és az IG ládák! :)
Rögöt lehet venni, IG ládák általánosságban teljesen haszontalanok, 8 esemény tárgy pedig maximum 10m$ pluszt jelent.

Egyedül a 3500 kötvény, ami jelentőség teljes. Már ha a Gringot nem nézzük. Már pedig a Gringo a legértékesebb mindközül.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hamarosan érkezik az ajándék gyűjtés időszaka. Ez alól a Speed mentesülni fog?
Nem, a Support csapatnak nincsen befolyása arra, hogy milyen verzió vagy esemény fusson egy adott szerveren. Nem tudjuk kikapcsolni a mini-eseményt a Speed szerverünkön sem.

Épp ezért időzítettük úgy az Októberi speedet ahogy, az teljesen mentesült a Halottak napi esemény vagy a tökszedés alól. :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Egy városban csak 10-en lehetnek, viszont ha jól értem, engedélyezett szövetségekbe csapódni.

Ez nem okozhat aránytalan csoportulásokat?
Milyen értelemben? Ha erődharc ranglistára gondolsz, akkor az a tapasztalatom, hogy azon játékosok akik ebben a kategóriába indulnak azok függetlenek, hogy a szövetségüktől függetlenül tudjanak oldalt választani.

Például nem feltétlenül az a jó számukra, ha mindig nyernek, az a lényeg, hogy minél több sebzést, kitérést és találatot szerezzenek egy harc alatt. A tavalyi 2020-as eseménynél ez dominált.
 

Aston*

Well-Known Member
Hali!
Pár kérdésem lenne:
1. Miért nem hagyható el a város?- párbajos érvet megértem vmennyire - DE a fejlesztett tárgyak miatt ez nem tűnik logikusnak, máshogy nem tudom megvenni, ha nincs nálunk, vagy lehet kérni support-tól boltba bármit? ismerjük ötös filckalap és barátait.
2. Lesz support által indított awe harc? Az "előző" speeden is a jutalmak bezavartak, így ezt jó lenne előre tudni.
3. Biztos nem fog csökkeni az ára a szetteknek a leírtakról?
4. Egy láda átnyújtása egy másik láda ellenében fair, de ennek hiánya szerintem olyan pushing ami megtörténhet, ezt is figyelni fogjátok? hogy a költő szavaival éljek:
A tavalyi 2020-as eseménynél ez dominált. (khm mich)
5. Mikortól lesz pb és erődharc szünet az ünnepek alatt?

köszi,
Aston*
 
Vannak bolti kalapok foleg amelyek nagyon jo pontokkal birnak. Ketsegtelen, hogy kelleni fog a top1hez parbajoskent. De ,ha nem lephetek ki varosbol hogy megvegyem es a rivalisomnak szerencseje van a varosaval es otosre tudja fejleszteni akkor el is dolt ki nyeri a versenyt.
 

Aston*

Well-Known Member
Lehet, hogy nagyon buta kerdes, elore is elnezest..... :)!
Az hogy a karakter bonusz inaktiv, az azt jelenti hogy pl parbajosoknal a 10% kritt erodharcokon is inaktiv? Vagy csak a premium plusz 10%? Vagy a munkasoknal a 20% celzas kiteres? HA jol ertem, akkor ami oda fel van sorolva abbol elunk, semmi mas bonusz nincs :)!

Valaszokat elore is koszonom :)!

mindent meg kell kérdezni, az a legjobb.
a karakterbónusz inaktív a prémiumra vonatkozik, nem lehet majd megvásárolni a bón-duplázót rögért.
a karakterek alapbónuszát erősíti amelyeket még odaírtak alájuk, hozzáadódik.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hali!
Pár kérdésem lenne:
1. Miért nem hagyható el a város?- párbajos érvet megértem vmennyire - DE a fejlesztett tárgyak miatt ez nem tűnik logikusnak, máshogy nem tudom megvenni, ha nincs nálunk, vagy lehet kérni support-tól boltba bármit? ismerjük ötös filckalap és barátait.
2. Lesz support által indított awe harc? Az "előző" speeden is a jutalmak bezavartak, így ezt jó lenne előre tudni.
3. Biztos nem fog csökkeni az ára a szetteknek a leírtakról?
4. Egy láda átnyújtása egy másik láda ellenében fair, de ennek hiánya szerintem olyan pushing ami megtörténhet, ezt is figyelni fogjátok? hogy a költő szavaival éljek:
A tavalyi 2020-as eseménynél ez dominált. (khm mich)
5. Mikortól lesz pb és erődharc szünet az ünnepek alatt?

köszi,
Aston*
Szia!
  1. Érvek és ellenérvek is megfogalmazhatóak a város el nem hagyás beállításra. Több indok miatt is úgy döntöttünk, hogy a városokból nem lehet majd kilépni.

    Egyrészt, hogy kis változatosságot vigyünk a játékmenetbe. A számunkra elérhető beállítások száma korlátozott, nincs teljes beleszólásunk a játékmenetbe. Mindig próbálunk kicsit variálni azzal, amiből dolgozni tudunk.

    Másrészt, hogy ezáltal "értelmes" mennyiségű kötvényt tudjunk kiosztani a közösségi jutalom kategóriában. A kiosztható jutalmak mennyisége előre meg van határozva, annál többet nem adhatunk jutalmak tekintetében. Azáltal, hogy 10 főre maximalizáltuk a városok létszámát, így a nyertes város minden tagját 250 kötvény jutalomban tudjuk részesíteni. Ha eltörölnénk a kiléphetetlenség beállítást és meghagynánk a 10 fős szabályt, akkor ez azzal is járhatna, hogy a városokból ki-belépő emberek szabálytalanul befolyásolnák (például építéssel) a város pontszámát és csak a szerverzárás legutolsó perceiben csökkenne vissza 10 főre a város.

    A város elhagyhatóság kérdését átbeszélem a többiekkel.

  2. Melyik előző Speed szerverre gondolsz? Az Októberire/Júniusira vagy a tavalyi Karácsonyira, melyet Synti indított? Ha nem lesznek Awe harcok, melyeket mi hívunk ki és valamilyen apró jutalommal honorálunk az számunkra csak kényelmesebb/egyszerűbb.

  3. Manuálisan nem fogunk leárazásokat/akciókat alkalmazni a bejelentett eseményszettekre az UP boltban.

  4. A szerver lezárását követően a nyertesek piac statisztikáját megnézzük és ha azt látjuk, hogy egyoldalú/unfair a kereskedelem akkor megvonjuk tőle a nyereményét.

  5. 2021-ben a békés időszak a következőképpen fog alakulni. Párbajozásra ez a korlátozás nem vonatkozik, csak az erődharc hívásra.

Lehet, hogy nagyon buta kerdes, elore is elnezest..... :)!
Az hogy a karakter bonusz inaktiv, az azt jelenti hogy pl parbajosoknal a 10% kritt erodharcokon is inaktiv? Vagy csak a premium plusz 10%? Vagy a munkasoknal a 20% celzas kiteres? HA jol ertem, akkor ami oda fel van sorolva abbol elunk, semmi mas bonusz nincs :)!

Valaszokat elore is koszonom :)!
Szia! A játékban található karakterbónuszokon nem tudunk módosítani, azok a Speed szerveren is megmaradnak. A bejelentésben felsorolt bónuszok a szerver bónuszokhoz hozzáadódnak a megfelelő karakterosztálynak megfelelően.

Vannak bolti kalapok foleg amelyek nagyon jo pontokkal birnak. Ketsegtelen, hogy kelleni fog a top1hez parbajoskent. De ,ha nem lephetek ki varosbol hogy megvegyem es a rivalisomnak szerencseje van a varosaval es otosre tudja fejleszteni akkor el is dolt ki nyeri a versenyt.
a kereskedelmet azzal ki lehet játszani,hogy amíg van a tárgy eladás,addig a 2 város szövetséget köt egymással,mert a szövetség az felbontható
a tavalyi speeden is így csináltuk
ezért hülyeség ez,hogy csak a a szövetségeben lehet kereskedni,mert meg lehet oldani mindenki között,csak idegesítő..
A kiléphetőség beállítást átbeszéljük a csapattal.
 
Fent