Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

Titanilla

Veteran Member
Jól tudom hogy vége van? Ha igen, grat mindenkinek aki elment oda szenvedni 1 hónapon keresztül.
Nagyon sajnálom, hogy nekem nem gratulálsz :( Én ugyanis nem szenvedtem. Nem kellett spórolnom a pénzecskémmel, vásárolgathattam a shopban, trécselgethettem a kocsmában sok olyan játékossal, akik nem játszanak azokon a világokon, ahol én vagy a nagy tömegben eddig elkerültük egymást, az erődharcokon - bár kevesen voltunk - de kedélyesen ellövöldözgettünk. Igaz, nem volt kellemes, amikor a "nagy párbajhősök" kiütöttek, de legalább pár napig nyugodtan gyűjtögethettem a pénzt az új szettemre. Ja, és amióta játszok, ennyi erődöt nem építettem fel összesen, mint amit ezen a világon.
Szóval, Lyr, én kifejezetten élveztem ezt a pár hetet :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Nagyon sajnálom, hogy nekem nem gratulálsz :( Én ugyanis nem szenvedtem. Nem kellett spórolnom a pénzecskémmel, vásárolgathattam a shopban, trécselgethettem a kocsmában sok olyan játékossal, akik nem játszanak azokon a világokon, ahol én vagy a nagy tömegben eddig elkerültük egymást, az erődharcokon - bár kevesen voltunk - de kedélyesen ellövöldözgettünk. Igaz, nem volt kellemes, amikor a "nagy párbajhősök" kiütöttek, de legalább pár napig nyugodtan gyűjtögethettem a pénzt az új szettemre. Ja, és amióta játszok, ennyi erődöt nem építettem fel összesen, mint amit ezen a világon.
Szóval, Lyr, én kifejezetten élveztem ezt a pár hetet :)
Örülök ha jól elvoltál, én is elvoltam a családommal és a barátaimmal ez idő alatt :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Komolyan mondom, néha nem értelek, miért baj az, ha valaki mást tart élvezetesnek, mint amit Te? Lehet hogy szenvedtél volna, de nem is kényszerített senki, hogy menj, ha nem akarsz.
Ne láss túl a dolgokon. Egy szóval nem mondtam, hogy nekem bajom lenne azzal, ha valaki a speedre ment minden nap, minden órában. Ellenben ha már egy majdnem teljes speed kronológiát írtak le nekem, akkor én is leírhatom mit csináltam ez idő alatt.

Mondtam. Ha bajom van, tudni fogtok róla, ne aggódjatok ezen. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent