Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

deakcsaba

Well-Known Member
Sziasztok. Valahogy furcsa nekem ez a ranglista dolog a speeden.:( A városom top4dik a speeden nekem van a legtöbb építési pontom a város lakók közül és hát elégé keveslen a építési ranglistán elért helyezésemet. Lehet a hiba bennem van de iszonyat kevésnek tünik az a 600 néhány építési pont.:(
 

jaklee

Veteran Member
Sziasztok. Valahogy furcsa nekem ez a ranglista dolog a speeden.:( A városom top4dik a speeden nekem van a legtöbb építési pontom a város lakók közül és hát elégé keveslen a építési ranglistán elért helyezésemet. Lehet a hiba bennem van de iszonyat kevésnek tünik az a 600 néhány építési pont.:(

Nincs benned hiba, tényleg iszonyat kevés az az építési pont. Lehet azzal van összefüggésben, hogy 29-es szinten építesz? :O Mik vannak :O
 

deakcsaba

Well-Known Member
Nincs benned hiba, tényleg iszonyat kevés az az építési pont. Lehet azzal van összefüggésben, hogy 29-es szinten építesz? :O Mik vannak :O
Igen mert nem csináltam mást csak a városssal törödtem.Arra törekedtem ki legxen építve minden. Mint írtam bocsi ha hülye vagyok de kezdő nem tudom még a módit.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Hogyan lehetséges, hogy van, akinek dec 14-én jár le a vérdíj védelme, van akinek meg 24-én?

Kiegészítés: ha egy játékost vérdíjjal a fején kiütnek, akkor 168 óráig (1 hét) nem lehet új fejpénzt kitűzni rá (vérdíjvédelem).
Egyiknél sem jön ki az egy hét...
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Hogyan lehetséges, hogy van, akinek dec 14-én jár le a vérdíj védelme, van akinek meg 24-én?

Kiegészítés: ha egy játékost vérdíjjal a fején kiütnek, akkor 168 óráig (1 hét) nem lehet új fejpénzt kitűzni rá (vérdíjvédelem).
Egyiknél sem jön ki az egy hét...
Amennyiben egy játékosra a "halva" fejpénz lett kitűzve, és kiütésre került egy párbaj során, nem lehet újra fejpénzt kihelyezni rá egy meghatározott ideig. A képlet a következő: 1 perc minden 1$-os kihelyezett fejpénzre, maximálisan 14 napig. Szóval, egy játékos akire 6000$ fejpénz lett kihelyezve és kiütésre került, 100 órán keresztül fog fejpénz védelmet élvezni, avagy 4.167 napig.

A wikiben még nem frissült, de a Tudásbázis-Játékmenet címszó alatt tartalmazza.
 

deakcsaba

Well-Known Member
Hali bocsi ha kötözködésnek tünik de a bonusz medálok a speeden miért vannak betéve az ajándék dobozokba ha egyszer a speeden nem használhatók?.:(
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Tavaly ilyenkor panaszkodtam, hogy bugos egy eredmény az MPI-n.
Azóta se sikerült megjavítani..
"Az utolsó életben"
Üss ki ellenfeleket, miközben a teljes csapatod ki van ütve.
Lehet erről tudni valamit?
Azért írok ide, hogy a többiek ne próbálják görcsösen megcsinálni... :)
 
Fent