Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
2. A kereskedelem csak várostagok között és szövetségen belül lehetséges, ugyanakkor a kereskedelem mindkét fél számára fair és előnyös kell legyen. Nem engedélyezett azért regisztrálni és játszani, hogy más fiókokat segítsünk. Bármilyen szintű pushing használata esetén minden résztvevő fél végleges kizárásban részesül.

Ha fair, akkor nem pushing? Hiszen ha fizetek floridán, akkor miért ne kaphatnék érte pénzt, pbt, harcot, terméket, szetteket, stb..?

3. Nem engedélyezett botok, scriptek használata és multizás esetén a játékos végleges kizárással büntetendő.

Nem nyithatok ki több táskát? vagy vehetek sok szamarat? nem nézhetem mennyi sebzésem és térésem volt erődharcon? Vagy csak a tiltott scriptek tiltottak?

5.A játékosoknak nem engedélyezett spam erődharcokat kihívni, annak érdekében, hogy ezzel ellehetetlenítsék játékostársaikat a harcokon való részvételtől. Ennek megszegése esetén a support csapat jogosult ezeket megszüntetni és csak egyet meghagyni, amennyiben előzetes support kérelem érkezik a játékosok felül. A support csapat büntetést szabhat ki minden játékosra akik ebben a tevékenységben részt vettek.

Abban mi a spam, ha menni szeretnék egyik harcról a másikra? Hol a határ? Hány harc lehet egy nap? A békeidők itt is meg lesznek tartva ugye?

6. Kizárás következtében a játékos nem kerül eltávolításra a városból.
Ki lehet hívni őket?

köszi!
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
A nyeremény nem adható át más karakternek/játékosnak.

És mi van azzal, ha valaki azért jelentkezik a speedre, hogy nyerjen egy nyereményt és azt eladja?

Egy tárggyal semmit se lehet kezdeni, és ha valaki milliókat fizet érte, akkor az mind a két játékosnak megéri, hiszen a nyereményéért pénzt kap.

Az nem lehetséges, hogy valaki megnyeri és eladja a választott jutalmat? Mivel ha valaki nem tud két kategóriában is nyerni, az egy nyereménye mehet a levesbe.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
2. A kereskedelem csak várostagok között és szövetségen belül lehetséges, ugyanakkor a kereskedelem mindkét fél számára fair és előnyös kell legyen. Nem engedélyezett azért regisztrálni és játszani, hogy más fiókokat segítsünk. Bármilyen szintű pushing használata esetén minden résztvevő fél végleges kizárásban részesül.

Ha fair, akkor nem pushing? Hiszen ha fizetek floridán, akkor miért ne kaphatnék érte pénzt, pbt, harcot, terméket, szetteket, stb..?

3. Nem engedélyezett botok, scriptek használata és multizás esetén a játékos végleges kizárással büntetendő.

Nem nyithatok ki több táskát? vagy vehetek sok szamarat? nem nézhetem mennyi sebzésem és térésem volt erődharcon? Vagy csak a tiltott scriptek tiltottak?

5.A játékosoknak nem engedélyezett spam erődharcokat kihívni, annak érdekében, hogy ezzel ellehetetlenítsék játékostársaikat a harcokon való részvételtől. Ennek megszegése esetén a support csapat jogosult ezeket megszüntetni és csak egyet meghagyni, amennyiben előzetes support kérelem érkezik a játékosok felül. A support csapat büntetést szabhat ki minden játékosra akik ebben a tevékenységben részt vettek.

Abban mi a spam, ha menni szeretnék egyik harcról a másikra? Hol a határ? Hány harc lehet egy nap? A békeidők itt is meg lesznek tartva ugye?

6. Kizárás következtében a játékos nem kerül eltávolításra a városból.
Ki lehet hívni őket?

köszi!
  • Ez nagyban függ a pushing mértékétől is, de mivel ez egy versenyszerver, így alapvetően a cél az, hogy mindenki azért vegyen részt a játékban, hogy versenyezzen, azon fiókok amelyek egy másik fiók segítsége érdekében vannak csak ott és nem céljuk a speeden részt venni, azok pushingnak tekinthetőek, még akkor is, ha ezért kap a játékos valamit egy más világon.
  • A tiltott (=nem engedélyezett) scripteket nem lehet használni (pl. amely helyetted rak be munkákat), erről itt olvashatsz többet.
  • A harcos szabály csak arra az esetre van, ha a harcok a spam miatt ellehetetlenülnek (pl. percenként van 1 harc), ha úgy vannak kihívva, hogy tudtok normális számban részt venni a harcokon, akkor természetesen nincs gond és nem fogunk beavatkozni. Reméljük nem kell használnunk.
  • Kizárás következtében ha engedi a rendszer, lehet párbajozni a játékosokkal.
A nyeremény nem adható át más karakternek/játékosnak.

És mi van azzal, ha valaki azért jelentkezik a speedre, hogy nyerjen egy nyereményt és azt eladja?

Egy tárggyal semmit se lehet kezdeni, és ha valaki milliókat fizet érte, akkor az mind a két játékosnak megéri, hiszen a nyereményéért pénzt kap.

Az nem lehetséges, hogy valaki megnyeri és eladja a választott jutalmat? Mivel ha valaki nem tud két kategóriában is nyerni, az egy nyereménye mehet a levesbe.
Ha a nyeremény eladható a piacon, akkor eladhatja a játékos, vagy ha bónuszkódot kap, azt is átadhatja másnak (viszont általában játékosonként 1 kód váltható be ugyanabból a kampányból), ugyanakkor nem kérelmezheti a supporton, hogy mi adjuk át más fióknak a nyereményt (pl. rögöket).
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Lehet csak nekem nem tiszta,de biztosra mennék...pénzért való átpontozás engedélyezett? és csak a sámán engesztelés rögért nem?
Igen lehet dollárért, csak kiengesztelni nem lehet, de tudsz venni a shopban is újrakezdés italát dollárért.


illetve csak automatizálás aktiválható, de a vip medál meg a kaland adta prémek élnek?
Megszerezhetőek igen, de nem fogod tudni aktiválni csak az automatizálás medálokat.
 

Biersack

Well-Known Member
Én annyit mondok, hogy a szervezők nem szoktak részt venni az általuk meghirdetett versenyen. Nem nagyon emlékszem, hogy az előző suppos csapatnál lett volna ilyen, bár nem tudom. Nem korrekt, ennyi a véleményem.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Én annyit mondok, hogy a szervezők nem szoktak részt venni az általuk meghirdetett versenyen. Nem nagyon emlékszem, hogy az előző suppos csapatnál lett volna ilyen, bár nem tudom. Nem korrekt, ennyi a véleményem.
Ez a te véleményed ... nem kötelező megosztani másokkal. Szerintem teljesen korrekt, és önkéntesen dolgoznak tudtommal. Ők is ugyanúgy játékosok akik szeretnének nyerni.
És mi köze van ehhez az előző csapatnak ?
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Szerintem túl sok jutalom van, és nem kellene ennyi El Gringo darabot ajándékozni mert csökkenni fog az értéke.
Nem beszélve néhány hálátlan játékosról.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent