Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Speeden lehetséges volt a karakterosztály változtatás admin által. Szóval van ilyen funkció, és működik.
Ahogy észrevettem az új kaszthoz tartó karakterosztály kalandok megjelentek - gondolom ez is az egyik oka között van, hogy nekünk játékosoknak nem áll a rendelkezésünkre a játékon belül, hogy ne legyen több kaland teljesítve. Erre lenne a javaslatom, ha egyszer a játékba kerülne: a karakterosztály kaland lezárása legyen az egyik feltétele, illetve hogy ne jelenjenek meg a másik kaszthoz tartozó kalandok, egyszerűen belehetne állítani egy feltételt a legelső kaszt kalandokhoz: ha le van zárva az utolsó kaland, akkor az első nem jelenik meg.
 

Kanyim

Veteran Member
Speeden lehetséges volt a karakterosztály változtatás admin által. Szóval van ilyen funkció, és működik.
Ez nekem is szemet szúrt, de nem akartam szóvá tenni.
De mint javasoltad simán megoldható lenne a kalandok zárolása.
Vagy ha nem lehet.. a mai rengeteg pontot adó felszerelések korában ki a fenét érdekel ha valaki megcsinál még 1 karakterosztály kalandot és kap +10 pontot ?
 

Proli Pete

Well-Known Member
valószínűleg, h innen, a speedről csatlakozott fel valaki.. ez lemegy pár nap múlva..
ha ezek után is meglesz az 5-ös Gringo-s eset, az már komolyabb probléma lesz..

( bár ez mondjuk nem a megfelelő thread erre.. :) )
Tudom, hogy a speed-ről érkezett az 5-ös Gringo. Épp azt óhajtottam jelezni, hogy butaság a speed-ről a közös MPI-be felengedni a játékosokat. Így is elég kihalt lett, hiba volt tovább erodálni az amúgy se nagy népszerűségét.
A kevés megmaradt MPI kedvelő közé tartozom. Speed végéig hanyagolni fogom.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Tudom, hogy a speed-ről érkezett az 5-ös Gringo. Épp azt óhajtottam jelezni, hogy butaság a speed-ről a közös MPI-be felengedni a játékosokat. Így is elég kihalt lett, hiba volt tovább erodálni az amúgy se nagy népszerűségét.
A kevés megmaradt MPI kedvelő közé tartozom. Speed végéig hanyagolni fogom.
Aki annyira kedveli az mpit hogy még képes vele a játszani, nem a speed miatt fog vele felhagyni.
Speedről meg nincs 6 játékos egyszerre hogy elinduljon 1 mpi és mivel a speedről mpizők nagy része nem jön közben normál világról is, így normál szerón se indulna el.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Aki annyira kedveli az mpit hogy még képes vele a játszani, nem a speed miatt fog vele felhagyni.
Speedről meg nincs 6 játékos egyszerre hogy elinduljon 1 mpi és mivel a speedről mpizők nagy része nem jön közben normál világról is, így normál szerón se indulna el.
Minek a speed-re mpi? Amúgy pont azt írtam, hogy én magam kedvelem az MPI-t és speed alatt szüneteltetem. Ergo magam vagyok a példa arra, amiről azt írod, hogy nincs olyan. :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Minek a speed-re mpi? Amúgy pont azt írtam, hogy én magam kedvelem az MPI-t és speed alatt szüneteltetem. Ergo magam vagyok a példa arra, amiről azt írod, hogy nincs olyan. :)
Te magad írtad hogy szüneteltedet, majd folytatod....
Sandbox világ minden van rajta, saját károd miatt elvennéd az 5ös gringo kiélvezését több másiktól.
 

krcsirke

el pollo diablo
A speed direkt azért lett megnyitva a verseny után, h mindenki kipróbálhassa magát.. engedtessék már meg a játékosoknak, hogy 5-ös Gringoval is kipróbálják az MPI-t.. aztán úgyis bezárja a kapuit..

az is benne van a pakliban, hogy valaki így kap kedvet az MPI-hoz..

Bevallom bűneimet, életemben először élveztem magyar MPI-t speedes Gringósokkal. Emiatt több órán keresztül nem tudtam aludni ma, remélem most már fogok tudni.

Miért mikor normál esetben sima gringóval és 3as lucival ugyanez történik az buli?

3as bárd már smafu?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
3as bárd már smafu?
Azt szeretem mikor odaállnak spawn killelni a kezdőponthoz, felemelő élmény :D

Meg azt is mikor olyan speed van ahol kell az mpi és direkt mindenki jön a 20as 30as kis karikat célozva, érdekes hogy azért eddig senki nem panaszkodott, hogy milyen rossz mikor speedről a 30as kari tönkreteszi a játékot......
 
Fent