Útmutató az elem készítésének

John W. Hardin

Active Member
Esmét írnom kell . Mindenki építi a kereskedelmi épületeket és akkor megtámad valaki wonreasley ( nem véletlen kisbetűvel írtam ) írtam neki Tg . Helló ! Az építős ruhába voltam , sokkal magasabb 189 párbajszinttel támadtál nem gondolod undorító vagy . Majdnem mindenki építkezik te ........ Nekem 137 párbajszint 52 szinttel volt magasabban mint én . Ki kellett írnom elrettentő példa ként .
 

John W. Hardin

Active Member
Esmét írnom kell . Mindenki építi a kereskedelmi épületeket és akkor megtámad valaki wonreasley ( nem véletlen kisbetűvel írtam ) írtam neki Tg . Helló ! Az építős ruhába voltam , sokkal magasabb 189 párbajszinttel támadtál nem gondolod undorító vagy . Majdnem mindenki építkezik te ........ Nekem 137 párbajszint 52 szinttel volt magasabban mint én . Ki kellett írnom elrettentő példa ként .
[report=110430338e9af306c0]Párbaj: WonReasley John W. Hardin ellen[/report]
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Valaki van olyan elvetemült, hogy florol cserélne mexikora eventes cuccokat? Újra aktiváltam a karakterem, nyitottam kettő ingyeneset - építős balos meg naci
 

John W. Hardin

Active Member
A beírásomat nem lehet törölni ( és ezért nem akartam fórumot használni ) . Meg gondoltam magam és minden általam beírt szöveg alá : Már nem kell és ehhez hasonlókat írok . Én nem értem miért nem törölhetem a beírásomat . Ez nem Franko . Annak örüljek ,hogy hozzászólnak nem , annak örülök ha meg oldódik valami .
 
Fent