Újrakezdés

XDugoX

New Member
Sziasztok! Kb 3-hete raktam vissza vakációból a karaktereket.V1 illetve kisebb gyűjtögetős karakter másik szerveren.2010-óta gyűröm inkább nagyobb kihagyásokkal.Nos amivel sajnos szembesültem.

-Erődharc 0.
-Kereskedelem/Piac 0
-Párbaj közösség szintén.

2013-regisztrált karakterjeim vannak szóval nem kell bemutatni mekkora pezsgés volt akkor.Erodharc/Csere kereskedelem terén.

Az lenne a kérdésem tapasztaltabb vagy aki régóta ebben a lappangásban van hogy mire érdemes pontozni jelenleg?

Vagy mi most a játék motivációja azok számára akik komolyan játszanak.
Maradjunk V1-nél mert ott van értékem és tudok oda pontozni ahova szeretnék.

Köszönöm a segítséget.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok! Kb 3-hete raktam vissza vakációból a karaktereket.V1 illetve kisebb gyűjtögetős karakter másik szerveren.2010-óta gyűröm inkább nagyobb kihagyásokkal.Nos amivel sajnos szembesültem.

-Erődharc 0.
-Kereskedelem/Piac 0
-Párbaj közösség szintén.

2013-regisztrált karakterjeim vannak szóval nem kell bemutatni mekkora pezsgés volt akkor.Erodharc/Csere kereskedelem terén.

Az lenne a kérdésem tapasztaltabb vagy aki régóta ebben a lappangásban van hogy mire érdemes pontozni jelenleg?

Vagy mi most a játék motivációja azok számára akik komolyan játszanak.
Maradjunk V1-nél mert ott van értékem és tudok oda pontozni ahova szeretnék.

Köszönöm a segítséget.
Vártam, hátha ír valaki V1 ről. Bár nem játszom ott, de általánosságban az a véleményem, annyiféle jobbnál jobb szett van, és jönnek folyamatosan, hogy pontozni ráérsz akkor, ha már tudod, mit szeretnél mostanság a játékban főleg csin. És addig is , mini eventek , napi feladatok, pontozós italokat tudsz venni is könnyen.
 

XDugoX

New Member
Vártam, hátha ír valaki V1 ről. Bár nem játszom ott, de általánosságban az a véleményem, annyiféle jobbnál jobb szett van, és jönnek folyamatosan, hogy pontozni ráérsz akkor, ha már tudod, mit szeretnél mostanság a játékban főleg csin. És addig is , mini eventek , napi feladatok, pontozós italokat tudsz venni is könnyen.
Lassan telnek a hetek,és így már világossá válik mit is lehet csinálni V1-en.Event az tökéletesen jött ki.Hála isten mind 3-szettet ki tudtam húzni nagyobb erőfeszítés nélkül.De ha nem is pontozok most,teljes kézügyességgel is el vagyok 1-ideig pénz gyűjtés céljából.
 
Fent