Új világ: N...?

Dór férfi

Active Member
Ezt teljes bizonyossággal mondhatom számodra, hogy ahogyan eddig úgy most se kérik ki az én vagy bárki más véleményét a szervernyitással kapcsolatban. Ennek egyetlen oka van, az új szerverek indulása évről-évre üzleti érdeket képviselnek.
Igen, ebben biztos voltam, s abban is, hogy ez üzleti indok. Ezt a fajta "nyerészkedést" még megértem, DE ezek mellett annyira nehéz lenne egyszer belátniuk, hogy van Floridán és V1-en kb 150-150 játékos, aki aktív (sok esetben van egy elég nagy keresztmetszet), s az semmihez se elég nekünk... Nyissanak egy új világot akkor nekünk, ahova költözhet MINDENKI (v1-mexi) és akkor kialakulna egy "élő" világ x db zombi helyett.
Én csak annyit kérek, hogy ezeket a gondolatokat juttassátok el fejlesztők felé. Lehet, már jeleztétek, de akkor addig kell nyomni nekik, amíg le nem esik nekik, hogy mekkora a baj, mert úgy látom kéne nekik...
 

Törölt tag 18099

Vendég
Én csak annyit kérek, hogy ezeket a gondolatokat juttassátok el fejlesztők felé. Lehet, már jeleztétek, de akkor addig kell nyomni nekik, amíg le nem esik nekik, hogy mekkora a baj, mert úgy látom kéne nekik...
Nem akarom elvenni a kedved, de az utóbbi 4-5 évben folyamatosan ilyen, és ehhez hasonló gondolatok lettek már elküldve nekik, kb minden egyes régióból. Viszont amint ez az információ csomag beér a rendeltetési helyére, onnantól kezdve nem érdekel senkit.

A jelenlegi üzletpolitikát kb úgy lehetne jellemezni, hogy egy tehenet addig facsarnak ki tejért amíg meg nem döglik, de kaját már nem adunk neki mivel drága a fű. Hiába is juttatják el a gondolatainkat, az vagy nem érdekli senkit, vagy egyéb más tevékenységre hivatkozva nem érdekel senkit, vagy más egyéb indok miatt nem kerül feldolgozásra.

De megnyugtatok mindenkit, most már mindenhol fent áll ez a probléma. Rohamosan fogynak a játékosok, és minden évben egyre több. A játék üzemeltetése betonstabil, és jól végzi a dolgát :)
 

JhonnyBeretta

Active Member
Kíváncsi lennék egy válaszra olyantól aki aktívan játszik Louisianan és Mexicon.... mielőtt megjelent Mexico mennyire volt játszható Louisiana? Mennyire halt ki miután Mexico megjelent? Mennyire aktív Mexico? És mennyire aktív most Loui?
Teljesen aktív még Loui. Jól szórakozunk. Azelőtt közepes erődöt megtöltő izgalmas harcok voltak jó közöséggel, Mexico után pedig egyedül pörgök a rúdon, már amikor eljön bárki a másik csapatból, miközben Kruikov üti az offline tempolomos munkásokat, Nem látom a különbséget.
 

Kruikov

Az Admirális
Teljesen aktív még Loui. Jól szórakozunk. Azelőtt közepes erődöt megtöltő izgalmas harcok voltak jó közöséggel, Mexico után pedig egyedül pörgök a rúdon, már amikor eljön bárki a másik csapatból, miközben Kruikov üti az offline tempolomos munkásokat, Nem látom a különbséget.
Te mégis micsoda hangnemet merészelsz itt megütni? Semmilyen munkit nem ütök, csak aki nem a mi templomunkat húzza. Az meg meg is érdemli. Küldtem meghívót, írtam levelet, mi kellene még? Most aztán ütöm őket amíg mozognak x 72 óra.
Amúgy Mexi előtt elég aktív volt Loui is. Mexi után az erődharcokon eléggé megcsappant a létszám, de még simán játszható, meg a közösség is egész jó, mert vagyunk páran aktívak.
 

John W. Hardin

Active Member
Szerintem jó ha jön új világ . Erődharcra azért nem járnak a játékosok mert rang alján levő játékosnak nincs mozgás tere a harcban . Legyenek rangok de kevesebb játékosnak . Nagyobb réteg játékos aki úgymond a rang alján van több legyen a mozgás tere . Mert előbb vagy utóbb nem mennek a játékosok erődharcra . A kép VIII. osztály végén készült . A második kép erősen ( FaceApp ) öregbített , valahol kettő között vagyok
 

Csatolmányok

  • Fecó embléma.jpg
    Fecó embléma.jpg
    31,3 KB · Megtekintések: 6
  • 0.2 Fecó.jpg
    0.2 Fecó.jpg
    131,8 KB · Megtekintések: 5
Utoljára szerkesztve:
Fent