Új világ: N...?

krcsirke

el pollo diablo
Erre nem látok sok esélyt. Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ha esetleg lecsökken majd az aktivitás olyan szintre, hogy eljön a "világvége" ( :D ), nem lesz hová költözni. Hiszen a bónusszal rendelkező világ játékosai előnyre tesznek szert.

Kivételesen én vállalnám eme kockázatot, mert amúgy se nincs nagyon hová költöznöm. De valamit tényleg ki kellene találni az új világokra, mert egyre kevesebben kezdünk el rajta játszani.
 

*Marina*

Member
Akkor lenne értelme egy új világnak, ha lenne bármiféle újítás. Kezd dög unalom lenni a játék sajnos.:hmf:
Évek óta ugyanazok a napi kalandok, ugyanazok a munkák, a zsákok már majd kidőlnek a sok, haszontalan lomtól...
Szuper lenne, ha a sokadik, felesleges világ helyett valami újítás jönne!!!

Teljes mértékben egyetértek, "Nemkelleznekünk"
 

Robert117

Legendary player (Retired)
New Mexico poént lőjük már el :D Új "Mexikói" világ lenne, hasonló végzettel mint a mostani.

New York lenne a másik ötletem.

@Klar lehetne ezen a világon valami végleges szerverbónuszok, hogy hátha több játékos kapna kedvet újrakezdéshez? Nem kellene sok, csak olyan 25-50% mindenre kb, munkapontot is beleértve, így hátha több régi játékos jobban kipróbálná a világot, ha gyorsabban fejlődhet rajta, illetve amolyan "speed" jellegű lenne.

A plusz szerverbónuszos ötlet zsákutca, mert erre ott vannak az év közbeni speed szerverek, ráadásul egy költözés esetén unfair lenne az egérúton felbrusztolt karaktereket beengedni azok közé, akiknek ugyanaz a teljesítmény jóval több időt vett igénybe. Az egyetlen vállalható verziót ebben úgy látom, hogy egy tartós, akár több éves speed szerver-szerűség lenne, aminek végeztével (ahogy minden más speed szervernél) a karakterek majd mennek a levesbe, viszont valamilyen speciális jutalmat (karaktercím, régi karakterkép vagy karakterképhez speciális kiegészítő, emlékérem, ilyesmik...) lehetne adni majd az ottani legjobbaknak. Viszont nem szabad túlzásba esni a díjazással, mert az évközi speedek elől vinné el a keretet létszámban, érdeklődésben legalábbis mindenképp.

New Mexico nevet viszont támogatom, az remek ötlet!
Egyébként is tudjuk, hogy az új világ addig működik, amíg rá nem nyitják a következőt. Szóval "old" Mexico valószínűleg le is húzhatja majd ezzel a rolót (Kentucky-hoz és Louisiana-hoz, meg a korábbiakhoz hasonlóan), hiszen újra elkövetik ugyanazt a hibát, aminek MINDIG ez a vége.
Személy szerint Hawaii-nál hittem el azt először és utoljára, hogy majd az új világ jó lesz. Látjuk, mi lett végül az ígéretből: nem lett az.

Sok sikert annak, aki majd indul rajta, lesz egy jó 1-2 évetek majd, és innen is részvétem a mexiseknek (nem ezt érdemeltétek, ahogy korábban a louisok, kentások, jackosok.... se), átérzem a helyzeteteket!

Annak is lenne mit mondanom, aki a készítői oldalon ezt jó ötletnek gondolta.... De azt inkább nem írom le ide.

Szerk.:
Majdnem lemaradt a kérdés!

A régebbi új, ma már halott világokon -amik már bőven több évesek-, meddig tartják még önkéntes száműzetésben(pl.: Dakota-igen, még mindig megvan, én sem értem) vagy fogságba zárva (pl: Hawaii) azokat a játékosokat, akik még talán szerezhetnének plusz élményeket az aktívabb világokon?
 
Utoljára szerkesztve:

Mr. T.

THE DEVIL
A régebbi új, ma már halott világokon -amik már bőven több évesek-, meddig tartják még önkéntes száműzetésben(pl.: Dakota-igen, még mindig megvan, én sem értem) vagy fogságba zárva (pl: Hawaii) azokat a játékosokat, akik még talán szerezhetnének plusz élményeket az aktívabb világokon?

Miért lennénk önkéntes száműzetésben? ElDo-ra és Flo-ra lehet költözni Dakotáról. Miért okoz számodra problémát, h vannak akik pl ott érzik jól magukat?Többször le lett már írva, h amíg egy világ meghatározott mértékben "aktívnak" tekinthető, addig nem kerül bezárásra..

--

Sok energiát belefektettek abba a kérésbe, h "nelegyenújszervermer'minek". Ez konkrétan nem fogja érdekelni az Inno-t. A névválasztási lehetőséget kapjuk meg, hogy esetleg valami normális néven menjen.
( Nem Inno-s játékban van ahol havi szinten nyílik az új és összevonás sincs.. a szervereink neve 255-ig meg van határozva és "mi" még csak 147-nél tartunk.. )

--

új név: Nashville
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A játékbeli szavazást kiírtam (05.15. 23:59-ig lesz elérhető), döntsetek Ti a végső nevéről! Három opció közül választhattok, amely nem más mint a Nebraska - New York - Nevada triumvirátus. A legtöbb szavazattal rendelkező opció fog megvalósulni. A szerverrel kapcsolatos egyéb híreket, hamarosan közölni fogom veletek.
 

Zaszi

Veteran Member
A játékbeli szavazást kiírtam (05.15. 23:59-ig lesz elérhető), döntsetek Ti a végső nevéről! Három opció közül választhattok, amely nem más mint a Nebraska - New York - Nevada triumvirátus. A legtöbb szavazattal rendelkező opció fog megvalósulni. A szerverrel kapcsolatos egyéb híreket, hamarosan közölni fogom veletek.
Én hiányolom az üres szavazás lehetőségét. Mivel soha nem fogok játszani ezen a szerveren nem is érdekel mi lesz a neve, de ha csak a második kérdésre adok választ a rendszer nem fogadja el a válaszomat.
 

krisz1212

Active Member
Hasonló a helyzet, mint Zaszinál, és ha nem vennék részt a szavazásban, akkor kb. a fő üzenetet nem küldeném tovább, tehát, hogy nem szeretnék az új világon játszani. Végülis a fő kérdésnek az aktivitásnak kéne lennie, nem a nevének, vagy tévedek? Ha valahol nem szeretnék játszani nem is érdekel mi lesz a neve, viszont jelezni szeretném (szerintem eléggé sokan lesznek a Nem szeretnék játszani opció mellett), hogy nem új világ kell hanem valami más (ha egyáltalán a szavazás eredménye tovább is megy, nem csak formális...)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hasonló a helyzet, mint Zaszinál, és ha nem vennék részt a szavazásban, akkor kb. a fő üzenetet nem küldeném tovább, tehát, hogy nem szeretnék az új világon játszani. Végülis a fő kérdésnek az aktivitásnak kéne lennie, nem a nevének, vagy tévedek? Ha valahol nem szeretnék játszani nem is érdekel mi lesz a neve, viszont jelezni szeretném (szerintem eléggé sokan lesznek a Nem szeretnék játszani opció mellett), hogy nem új világ kell hanem valami más (ha egyáltalán a szavazás eredménye tovább is megy, nem csak formális...)
A fő kérdése a kérdőívnek/szavazásnak nem az aktivitás, hanem a szerver neve. Attól függetlenül, hogy még nem fogsz játszani még dönthetsz a nevéről, de ha teljesen hidegen hagy, akkor neked is azt tudom javasolni mint az előző hozzászólónak, használd azt az opciót, hogy nem szeretnél részt venni a felmérésben.
 

Dór férfi

Active Member
Én naivan kérdezem, a magyar support nem tud esetleg tenni valamit a sok új világ indítása ellen, VAGY a régi világok gyorsabb összevonásáért?
Tegnap floridán alig voltunk harcon, s elvileg az a legaktívabb világ. De ugyanez elmondható v1-ről is szerintem. Nem ez a megfelelő út, hogy minden tavasszal új világot indítsunk, hanem inkább a maradék nyájat kéne összeterelni...
Én tudom, hogy az új világról nem a magyar support dönt, de ezeket az aggodalmakat, javaslatokat esetleg tudnátok továbbítani a fejlesztők felé?
Mert őszinte leszek, mindig elkezdem újra a játékot január-február-március környékén, van egy varázsa 3-4 hónapig, majd azt érzem, hogy olyan monoton, mint a Bayern dominanciája a német bajnokságban... A legtöbbször vakációba is rakom magam emiatt... SENKINEK se jó ez!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Én naivan kérdezem, a magyar support nem tud esetleg tenni valamit a sok új világ indítása ellen, VAGY a régi világok gyorsabb összevonásáért?
Tegnap floridán alig voltunk harcon, s elvileg az a legaktívabb világ. De ugyanez elmondható v1-ről is szerintem. Nem ez a megfelelő út, hogy minden tavasszal új világot indítsunk, hanem inkább a maradék nyájat kéne összeterelni...
Én tudom, hogy az új világról nem a magyar support dönt, de ezeket az aggodalmakat, javaslatokat esetleg tudnátok továbbítani a fejlesztők felé?
Mert őszinte leszek, mindig elkezdem újra a játékot január-február-március környékén, van egy varázsa 3-4 hónapig, majd azt érzem, hogy olyan monoton, mint a Bayern dominanciája a német bajnokságban... A legtöbbször vakációba is rakom magam emiatt... SENKINEK se jó ez!
Ezt teljes bizonyossággal mondhatom számodra, hogy ahogyan eddig úgy most se kérik ki az én vagy bárki más véleményét a szervernyitással kapcsolatban. Ennek egyetlen oka van, az új szerverek indulása évről-évre üzleti érdeket képviselnek.
 
Fent