Új világ: N...?

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
HU_TW_N.jpg

Kedves Játékosok,

Ismét fordult egyet a naptár, május eljövetele pedig nem mást mint egy új szerver nyitását jelenti. Hozzászólásban javaslatokat várunk ennek nevéről, melyn N betűvel kell kezdődjön és kötődnie kell a The West vadnyugati világához. Az általatok beküldött javaslatokból állítunk össze egy listát, melyet 1-10-es skálán pontozunk majd a legtöbb pontot szerző három/öt névből pedig egy játékbeli szavazás keretein belül Ti döntitek el a végső elnevezést.

Várjuk a javaslataitokat és a beküldéseiteket.

Jó ötletelést kíván,
A The West Csapata
:mexican:
 

krcsirke

el pollo diablo
New Mexico poént lőjük már el :D Új "Mexikói" világ lenne, hasonló végzettel mint a mostani.

New York lenne a másik ötletem.

@Klar lehetne ezen a világon valami végleges szerverbónuszok, hogy hátha több játékos kapna kedvet újrakezdéshez? Nem kellene sok, csak olyan 25-50% mindenre kb, munkapontot is beleértve, így hátha több régi játékos jobban kipróbálná a világot, ha gyorsabban fejlődhet rajta, illetve amolyan "speed" jellegű lenne.
 

Kanyim

Veteran Member
New Mexico poént lőjük már el :D Új "Mexikói" világ lenne, hasonló végzettel mint a mostani.

New York lenne a másik ötletem.

@Klar lehetne ezen a világon valami végleges szerverbónuszok, hogy hátha több játékos kapna kedvet újrakezdéshez? Nem kellene sok, csak olyan 25-50% mindenre kb, munkapontot is beleértve, így hátha több régi játékos jobban kipróbálná a világot, ha gyorsabban fejlődhet rajta, illetve amolyan "speed" jellegű lenne.

Hogy hátha megkedvelik és ennek hála a régebbi világok még jobban kihalnak ?
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kíváncsi lennék egy válaszra olyantól aki aktívan játszik Louisianan és Mexicon.... mielőtt megjelent Mexico mennyire volt játszható Louisiana? Mennyire halt ki miután Mexico megjelent? Mennyire aktív Mexico? És mennyire aktív most Loui?
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Kíváncsi lennék egy válaszra olyantól aki aktívan játszik Louisianan és Mexicon.... mielőtt megjelent Mexico mennyire volt játszható Louisiana? Mennyire halt ki miután Mexico megjelent? Mennyire aktív Mexico? És mennyire aktív most Loui?

Az aktuális új szervert kinyírja a következő legújabb évről évre.
Van aki ezt felfogja, van aki meg szerverről szerverre jár.. :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Hogy hátha megkedvelik és ennek hála a régebbi világok még jobban kihalnak ?

Szerintem utóbbi nem várható, de jobban eltudná képzelni mint egy plusz 1 világ. Ha már tapasztalt játékos az illető, régi karakterét nem hinném feladná egy újért, főleg ha már van benne nem kevés ideje. Viszont kapna lehetőséget valami újat kipróbálni úgy, hogy nem kellene annyira hajtani magát ott, tehát nem égne ki 80. szint környékén, aztán hagyná abba.
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
New Mexico poént lőjük már el :D Új "Mexikói" világ lenne, hasonló végzettel mint a mostani.

New York lenne a másik ötletem.

@Klar lehetne ezen a világon valami végleges szerverbónuszok, hogy hátha több játékos kapna kedvet újrakezdéshez? Nem kellene sok, csak olyan 25-50% mindenre kb, munkapontot is beleértve, így hátha több régi játékos jobban kipróbálná a világot, ha gyorsabban fejlődhet rajta, illetve amolyan "speed" jellegű lenne.

Erre nem látok sok esélyt. Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ha esetleg lecsökken majd az aktivitás olyan szintre, hogy eljön a "világvége" ( :D ), nem lesz hová költözni. Hiszen a bónusszal rendelkező világ játékosai előnyre tesznek szert.

Zárójelesen még annyit kérnék, hogy próbáljatok értelmes névjavaslatokkal előállni, a szellemes "nemkellújvilág" és társai javaslatokat vitassátok meg egymással a kocsmában mondjuk. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Kíváncsi lennék egy válaszra olyantól aki aktívan játszik Louisianan és Mexicon.... mielőtt megjelent Mexico mennyire volt játszható Louisiana? Mennyire halt ki miután Mexico megjelent? Mennyire aktív Mexico? És mennyire aktív most Loui?

Én Luin kezdtem el játszani, azt hiszem a covid járvány alatti karantén jót tett a west lakosságnak, viszont a kihalás annak végével el is kezdődött. Az új világ csak feltette az i-re a pontot.Ehhez hozzátartozik hogy sok játékost csábítottak át régi világra, köztük engem is, aki utána már kevésbé volt aktív Luin.
Ha összehasonlítjuk Mexit és Luit azt lehet mondanni Mexi igazából el sem kezdődött viszont játszik ott egy 30-40 fős keménymag, akik jól elvannak. Szerintem az egyik legjobb kocsma csetek jelenleg is itt vannak, de azt nem tudom mennyien tervezik otthagyni az új világért.


És hogy a témánál maradjak New Jersey.
 
Fent