Kibeszélő Új világ: L...

-RumBum-

New Member
Ne rombold itt a morált! Kell az új világ, alig férünk el a jelenlegieken!
Egyáltalán nem rombolom nem is az volt a célom, csak tényeket közöltem. Kentucky-n mi volt? Jöttek rögökért a szettek, azok akik meg csak így tudnak játszani, hogy több tízezreket beleverik, másnap konkrétan a csapat 70% abba is hagyta...A maradék 80-100 ember nagy része meg egy szövetségben voltak, aztán csodálkoztak, hogy nem volt erődharc...
 

csacsi2

Member
Egyáltalán nem rombolom nem is az volt a célom, csak tényeket közöltem. Kentucky-n mi volt? Jöttek rögökért a szettek, azok akik meg csak így tudnak játszani, hogy több tízezreket beleverik, másnap konkrétan a csapat 70% abba is hagyta...A maradék 80-100 ember nagy része meg egy szövetségben voltak, aztán csodálkoztak, hogy nem volt erődharc...
Én veled értek egyet, vagy azzal hogy minden egyes magyarnak legyen egy világa ahol eljátszhat magával :D Mégsem vagyunk Kína hogy a lakosság 100% -a is el kellene férjen a west szerverein... Addig nem kellene új világot nyitni, amíg vannak felszámolásra való, létszámhiányos szerverek!
 

DeletedUser17063

Vendég
Lobotomia is több like-ot kapott :(
Jó, az tényleg nem fér bele a wild west világba, de Los Alamos az egy Amerikában található város, ami már az atombomba készítés előtt is létezett! Szóval szerintem ugyan úgy megérdemelte volna mint a little rock... Vagy kikötés volt, hogy állam vagy egy állam fővárosa/megyeszékhelye legyen? :D

Ui.: Arról is csinálhattak volna szavazást, hogy akarunk-e új szervert!
A: Nem
B: A
 
Fent