Ötletek/javaslatok (új)

Achilleus1999

Well-Known Member
Hát, szerencsés az akinek meg van. Én két év alatt 1-et kaptam talán... azt se flon. Flon még kötit is költöttem rá mikor 2. kategóriában volt, de pár száz köti (nem nyitás, azért olyan elvetemült nem vagyok) után feladtam, mert csak szemetet ad... :D
@Gerry Soprano kolléga tudna mesélni, hogy mennyi kötvény volt a két eredmény. :grin: Én V1-en az előző cirkusz alkalmával elköltöttem 1000-1500 kötvényt tarotkártyára, talán olyan 12db jött, ebből egy adott olyat ami még nem volt meg.
:lovetw:
1685787009059.png
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
@Gerry Soprano kolléga tudna mesélni, hogy mennyi kötvény volt a két eredmény. :grin: Én V1-en az előző cirkusz alkalmával elköltöttem 1000-1500 kötvényt tarotkártyára, talán olyan 12db jött, ebből egy adott olyat ami még nem volt meg.
:lovetw:
4352 bővítmény megtekintése
Több mint 10000 ráment biztos :D
Azért az nem rossz arány, 1000 kötiért talán megvennék a shopból 12 darabot, ha lenne :D ... bár a nyitásnál meg nagyon rossz az az arány :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nekem már nagyon régóta egy hiányzott a tarot kártyából, morbid módon pont a halál. Az este megpróbáltam, több mint 800 kötvényt tettem rá, ami kézben volt. Mindent kaptam, csak kártyát nem, míg csak egyre való kötvény maradt, és az utolsó beadta a kártyát is, és a hiányzót is. Azt gondolom, nem lenne sokkal jobb a helyzet, ha rögért lehetne venni.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Érdekes módon pontozás közben nem vág ki. Volt szerencsém most hfbc-n 3x átpontozni,se telón, se egérrel,se laptopról nem dobott ki. Személy szerint a touch pad a legujjbarátibb :up:
Valóban nem vág ki, mert nem küld parancsot a szerver felé, csak amikor leokézod. A mesterség gyártásánál is ugyan ez van.
 
Fent