Ötletek/javaslatok (új)

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A vásár 3 órakor jelenik meg, a 3.03as kép is ugyanígy nézett volna ki, csak a lenti hiányzó 38 helyett 10% körül volt... :)

Kérjen már több és többféle terméket ez az építmény ami úgyis csak bugosan volt jó pár napig...


Screenshot_2022_11_24_03_07_27.jpg
 

dinorex

Member
Sziasztok, vagyis heyhoo! ;)

-Előszóban: - Sajna már régen nem vagyok "tinédzser" korú, az már a 90's években bezárult! :) De itt nem is az életkorom a mérvadó, hanem az egyes kritériumok, amelyeknek mint tapasztalom, egy egyszerű regisztrálást követően , vagyis az ahhoz tartozó megfeletethetőségét, számomra olyan feleslegenek mondható nehézségekbe ütköztetik (TW-Calc), hogy "ember legyen a talpán, aki azt ki tudja bogozni"!, nem vagyok ám egy "angol-német-nyelvtudós"!, bár ezt sztem nem kell bizonygatnom ezek után! ;) (A szótárat azért még tudom használni, ha szükséges, de ha valaki egy bizonyos nyelven ír egy üzenetet, akkor nem az lenne a korrekt, h szintúgy azon a nyelven válaszoljanak!? Mert pár kifejezésből tudtam vonatkoztatni arra, h értették amit előzőleg írtam, legalábbis úgy vettem ki a válaszukból!? Ha pedig erre nincs lehetőség, v ember, akkor elegendő lenne ha annyit írnának, h sry nincs lehetőség magyar nyelven történő válaszadásra". Ezt csak azért sérelmezem amúgy, mert pár kifejezésből, amit magamtól is le tudtam fordítani - az nem sok! - azt a pár mondatot igazán megírtatták volna szintúgy magyarúl! ;) )
Már írták nekem páran játékon belül, h ez a "külsős" oldal konkrétan, nem tartozik szorosan a játékhoz! Ez OK is, de akkor nem az lenne a legegyszerűbb, ha maga a "The West" játékplattformon belül létrehoznának akár egy olyan lehetőséget, vagy akár egy hivatalos "külsős weboldalt", ahol az adott játékosok, egy link formájában tudnák közzétenni akár a táskájukban szereplő holmikról infót, amelyeket pl eladásra kínálnák fel, vagy csak "mutatóban", stb!
Röviden ezügyben írtam most ide, h érdemi segítséget kérjek abban, h az adott világomon levő karakteremhez tartozó "táskám" tartalmáról egyszerűbb , akár link formájában, hogyan tudnám megoldani a legegyszerűbben ezt az egészet!?

A lényeg röviden, mert úgy látom többmindent írtam le, mint szándékoztam: Az utóbbi napokban szerettem volna segíteni valakinek játékon belül (piac-saját-"zsák"-lista) ügyében, h ne kelljen "manuálisan" végigpörgetnem az összes cuccomat írásban, de aztán már ott borult a "történet, h Én már korábban sikeresen tudtam oda (TW-Callc) regisztrálni, csak az ahhoz tartozó e-mail-em törlődött (egyéb okok folytán) és nem tudom azt meglépni, h más a mostani karakteremhez tartozó "újabb" e-mail címet érvényesíteni tudjam és itt jön be a történetbe az, h nekem itt angol nyelven írnak, h mit kéne tennem, legalábbis asszem ezt írhatták! Lol vagyok, tudom! ;)
Asszem ez a kulcsa a történetnek és konkrétan ennek a problémának megoldásában kérném a szakavatottabbak segítségégét!

Ha kérhetem, külön üziben írjátok meg nekem a válaszokat, ezt csupán a könnyebb átláthatóság kedvéért írom csak! ;)

Köszi előre! ;)

Sziasztok

dino
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Jogos, ahogy néztem ilyen 200-210 után ha fejre is állsz, akkor is többet ad majd a napi belépési :D
200-tól csak 7 éven át kell belépned :D
Lehetne valami jó PB szintes rework. Pl a max pb szint el lenne törölve (vagy le lenne korlátozva valami nagyon magason)..... és kétféle dolog alapján mehetne végbe a párbaj... ha nagy a pb szint különbség a két ellenfél között, akkor a rendes szintet nézhetné a játék... mert ugye a munkásverés és az 1000es pb szint között az előbbit választanák sokan :D
 

Special One

Member
Tiszteletem!

Kérdésem a következő. Az MPI ben nagyon sok ideje kb mindig ugyan azok vanank és egyre kevesebb ott is a játékos és a játék. Népszerűsíteni lehete talán azzal hogy ahogy anno bejött a veterán pontokért lehetett venni TK Ládát úgy bejött a Bob dalton láda amiből 1 rész a tied lehet a szettből, amit épp kinyitsz belőle. Pl lehetne hogy a Bob Dalton kikerülne és 2 évvel korábban bent lévő szettek ládáit ugyanilyen formában behelyezni, hogy vezsel 11000 Veterán pontért pl: Paul revere kalandládája vagy kapitány kalandládája, és még sorolhatnám az öszses 2020 as ládát. réggebit már nem hinném hogy rdemes betenni ugysem venné senki,és a kövi évben 2023 ban meg behelyezni a 2021 es ládákat, nem tudom ez mekkora ötlet vagy menyni + munkát képezne, de ezzel az MPI részleg visszahozna biztosan pár megélhetési kalandost aki ebből akarna $-t szerezni, egy egy ládát kinyitva keresni némi $-t.

Válaszotok várom, szép estét.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Tiszteletem!

Kérdésem a következő. Az MPI ben nagyon sok ideje kb mindig ugyan azok vanank és egyre kevesebb ott is a játékos és a játék. Népszerűsíteni lehete talán azzal hogy ahogy anno bejött a veterán pontokért lehetett venni TK Ládát úgy bejött a Bob dalton láda amiből 1 rész a tied lehet a szettből, amit épp kinyitsz belőle. Pl lehetne hogy a Bob Dalton kikerülne és 2 évvel korábban bent lévő szettek ládáit ugyanilyen formában behelyezni, hogy vezsel 11000 Veterán pontért pl: Paul revere kalandládája vagy kapitány kalandládája, és még sorolhatnám az öszses 2020 as ládát. réggebit már nem hinném hogy rdemes betenni ugysem venné senki,és a kövi évben 2023 ban meg behelyezni a 2021 es ládákat, nem tudom ez mekkora ötlet vagy menyni + munkát képezne, de ezzel az MPI részleg visszahozna biztosan pár megélhetési kalandost aki ebből akarna $-t szerezni, egy egy ládát kinyitva keresni némi $-t.

Válaszotok várom, szép estét.
Egyértelműen újítani kellene a bolt kínálatát. Szerintem a %os TP lötty is sok új játékost vonzana.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Tiszteletem!

Kérdésem a következő. Az MPI ben nagyon sok ideje kb mindig ugyan azok vanank és egyre kevesebb ott is a játékos és a játék. Népszerűsíteni lehete talán azzal hogy ahogy anno bejött a veterán pontokért lehetett venni TK Ládát úgy bejött a Bob dalton láda amiből 1 rész a tied lehet a szettből, amit épp kinyitsz belőle. Pl lehetne hogy a Bob Dalton kikerülne és 2 évvel korábban bent lévő szettek ládáit ugyanilyen formában behelyezni, hogy vezsel 11000 Veterán pontért pl: Paul revere kalandládája vagy kapitány kalandládája, és még sorolhatnám az öszses 2020 as ládát. réggebit már nem hinném hogy rdemes betenni ugysem venné senki,és a kövi évben 2023 ban meg behelyezni a 2021 es ládákat, nem tudom ez mekkora ötlet vagy menyni + munkát képezne, de ezzel az MPI részleg visszahozna biztosan pár megélhetési kalandost aki ebből akarna $-t szerezni, egy egy ládát kinyitva keresni némi $-t.

Válaszotok várom, szép estét.
Az MPI egy kalap xxx.
Tele van .. hát nem feltétlenül toleráns játékosokkal. Fingom sincs hozzá, de amikor mégis kell toljak meccset, a folyamatos sírás, és szidalmazás megy.
Szóval ha nagyobb népszerűséget szeretnél ennek a játékmódnak, valahol itt kéne elkezdeni.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Az MPI egy kalap xxx.
Tele van .. hát nem feltétlenül toleráns játékosokkal. Fingom sincs hozzá, de amikor mégis kell toljak meccset, a folyamatos sírás, és szidalmazás megy.
Szóval ha nagyobb népszerűséget szeretnél ennek a játékmódnak, valahol itt kéne elkezdeni.
Ez teljes mértékben így van, hányszor küldtek el a búsba mikor elkezdtem játszani, mert nem tudtam miért verik fejjel a billentyűzetet hogy 1111111.
Figurán és Matukán kívül egyetlen egy játékos se ált segítőkészen hozzá, szóvá nyugodtan megeheti a sok nagy mpis amit főzött....
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ez teljes mértékben így van, hányszor küldtek el a búsba mikor elkezdtem játszani, mert nem tudtam miért verik fejjel a billentyűzetet hogy 1111111.
Figurán és Matukán kívül egyetlen egy játékos se ált segítőkészen hozzá, szóvá nyugodtan megeheti a sok nagy mpis amit főzött....
Volt, hogy Figurának streameltem discordon az MPI-t, hogy mit lépjek ... :D
 
Fent