Ötletek/javaslatok (új)

jaklee

Veteran Member
Javasolnám, hogy legyenek scriptek amik engedélyezettek, illetve lehessen scriptet hirdetni/engedélyeztetni fórumon...

Vicc, hogy a full kretén piaci kinézet átalakítására írtam egy rövid scriptet, ami igazából a fejlesztők helyett elvégzett munka, és nem oszthatom meg fórumon másokkal, merthogy szabélyellenes a scriptek használata.

Talán akkor bannolni kéne a játékosok 90%-át ha tényleg annyira szabályellenes.

Ha valakit érdekel egy script ami ezt csinálja (nagyon egyszerű a használata), eldon írjon rám, itt nem oszthatom meg...:
Előtte:
Screenshot_4.png

Utána:
Screenshot_2.png
 
Javasolnám, hogy legyenek scriptek amik engedélyezettek, illetve lehessen scriptet hirdetni/engedélyeztetni fórumon...

Vicc, hogy a full kretén piaci kinézet átalakítására írtam egy rövid scriptet, ami igazából a fejlesztők helyett elvégzett munka, és nem oszthatom meg fórumon másokkal, merthogy szabélyellenes a scriptek használata.

Talán akkor bannolni kéne a játékosok 90%-át ha tényleg annyira szabályellenes.

Ha valakit érdekel egy script ami ezt csinálja (nagyon egyszerű a használata), eldon írjon rám, itt nem oszthatom meg...:
Előtte:
3060 bővítmény megtekintése

Utána:
3059 bővítmény megtekintése
Sokkal igényesebb, átgondoltabb munka. Ügyes vagy.
Azt sem értem, hogy azt miért lehet alapjáraton jelenteni aki nem is írt ki semmit.
#innothings
 

Kanyim

Veteran Member
Örülök a 13+1-es fejtörőnek és gyakrabban is lehetne. Csak egy apró javaslat. Mivel számít a gyorsaság az első 3 tökéletes beküldésnél megfontolandó lenne legközelebb nem a nap közepére időzíteni a kezdést. Azért az emberek többségének szokott lenni programja és nem otthon ül olyankor.
Azt javaslom legközelebb ilyen reggel-délelőtt vagy késő délután kezdődjön az a verseny ahol a gyorsaság is számít.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Örülök a 13+1-es fejtörőnek és gyakrabban is lehetne. Csak egy apró javaslat. Mivel számít a gyorsaság az első 3 tökéletes beküldésnél megfontolandó lenne legközelebb nem a nap közepére időzíteni a kezdést. Azért az emberek többségének szokott lenni programja és nem otthon ül olyankor.
Azt javaslom legközelebb ilyen reggel-délelőtt vagy késő délután kezdődjön az a verseny ahol a gyorsaság is számít.
Gondolkodtam rajta, hogy mikor legyen, végül azért döntöttem fél kettő mellett, mivel a vasárnapi ebéd egy biztos pont az emberek életében így az azt követő kajakóma időszakban lehet versenyezni egymással.:D
 

Special One

Member
Tiszteletem!

nemrég bejöttek új eredmények többek közt a 10 000 párbaj hoz járó Lincoln Revolver, avagy a 10 000 MPI hez a Lincoln zsebóra. ezek mind jól is hangzanak csak a 10 000 MPI kaland eléréséhez nem elég az hogy én szeretném megszerezni hanem kell az is hogy rajtam kívül további 5 ember részt vegyen ezen. Magyar szervereken az MPI már rég el lett tolva vagy nemtudom nemzetközileg mennyire nagy az érdeklődés eme játék iránt de én azt tapasztalom itt hogy vasárnap vagy hétvégén kívül hétközben kb kizárt a játék elindulásának.

10 000 párbaj ha valaki rámegy megtudja csinálni mondjuk 2 év alatt ha rápontoz és mondjuk még költ is rá energia sok sok éélet buff akkor ennyi idő laza,

10 000 MPI kaland eléréséhez kell jelenlegi meglátásaim szerint vagy 10 év kis túlzással addigra meg már a west nem fog létezni. ezzel a számmal kellene valamit kezdeni mert ez így az irreális kategória amit esélytelen elérni.

Köszi a figyelmet.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Tiszteletem!

nemrég bejöttek új eredmények többek közt a 10 000 párbaj hoz járó Lincoln Revolver, avagy a 10 000 MPI hez a Lincoln zsebóra. ezek mind jól is hangzanak csak a 10 000 MPI kaland eléréséhez nem elég az hogy én szeretném megszerezni hanem kell az is hogy rajtam kívül további 5 ember részt vegyen ezen. Magyar szervereken az MPI már rég el lett tolva vagy nemtudom nemzetközileg mennyire nagy az érdeklődés eme játék iránt de én azt tapasztalom itt hogy vasárnap vagy hétvégén kívül hétközben kb kizárt a játék elindulásának.

10 000 párbaj ha valaki rámegy megtudja csinálni mondjuk 2 év alatt ha rápontoz és mondjuk még költ is rá energia sok sok éélet buff akkor ennyi idő laza,

10 000 MPI kaland eléréséhez kell jelenlegi meglátásaim szerint vagy 10 év kis túlzással addigra meg már a west nem fog létezni. ezzel a számmal kellene valamit kezdeni mert ez így az irreális kategória amit esélytelen elérni.

Köszi a figyelmet.
Kedves Special One !

Köszönjük ötleted, továbbítjuk javaslatod. Véleményem szerint teljesen korrekt , és elfogadható lenne ha újragondolnák ezt. A 10.000 MPI teljesítése valóban nagyon magas elvárás. :(

Üdvözlettel,
SB:dastardly:
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Cirkuszt átdolgozhatnák, kb 95%-a a tárgyaknak amit nyerni lehet haszontalan... a maradék 5%ból ami talán ér valamit azt 95%-ban úgyse adja be (bohóc szett vagy tapasztalat ital, gyűjtőkártyák //talán 10 év és lesz esélyem kártyát nyitni az eredményhez//), néha meg talán bead egy prém medált, vagy egy UP shopos ládát, vagy egy értelmes energia buffot...

Felesleges termék pazarlások felépíteni... ja hogy arra sincs lehetőség mert éjjeli 3-4 között már telerakják termékkel is :)
 

senki600

Egy vasútbarát
csak akkor szerencsés talán(!) a vásár, ha 2:30-kor kelek, csak nincs mindig okom 2:30-4:00 kelni (csak évi max 10 alkalommal, és eddig 1 alkalom volt, és jön a 2., csak megint nem lesz vásár építés akkor)
 
Fent