Ötletek/javaslatok (új)

Pimpa1977

Active Member
Ezt a kijelentést se pont tőled vártam, pláne nem a rögfunkció kiterjesztéses ötleted után. Hiteltelen.

Kiegészítés: Ennek ellenére a tartalmi részével egyet kell értenem.
A javaslatom a "rogfunkcio" kiterjesztesevel pont hogy nem a roghasznalok nagy haszna lenne :) Idejet nem tudom, hogy mikor vasaroltam dollarert cuccot szoval a rogos banki befizetes nekem nem oszt nem szoroz :) Es azert, mert rogot hasznalok (nem is keveset) meg latom, hogy a jatekot teljesen megoli a rogos ruhaszett... Azert, mert tudom mi a jetek hibaja meg leirhatom, bar lehet nem :D En kerek elnezest
 

Dór férfi

Active Member
Lenne egy olyan ötlet, hogy a Titokzatos Főzet (párbajszintcsökkentő) mivel viszonylag drága szerezhető lenne kalandból is!
A mostani Szent Patrik napi kalandokból kiindulva lehetne olyan, hogy "erődharcban részt vett 10" vagy "10 győztes harc" után adna a kaland egy ilyen főzetet. Miért lenne ez jó? Nőne a harcokon résztvevők száma, valamint az aktivitás is talán nőne, ha győztes harcra kéne ráfeküdni. Bármelyiket is nézzük, szerintem jól járna vele a játék :)
 

.RandomHero.

Veteran Member
Lenne egy olyan ötlet, hogy a Titokzatos Főzet (párbajszintcsökkentő) mivel viszonylag drága szerezhető lenne kalandból is!
A mostani Szent Patrik napi kalandokból kiindulva lehetne olyan, hogy "erődharcban részt vett 10" vagy "10 győztes harc" után adna a kaland egy ilyen főzetet. Miért lenne ez jó? Nőne a harcokon résztvevők száma, valamint az aktivitás is talán nőne, ha győztes harcra kéne ráfeküdni. Bármelyiket is nézzük, szerintem jól járna vele a játék :)
inkább legyen havonta 1x ismételhető a kaland
illetve 250-350 kötvényes ár már barátibb lenne
 

Dór férfi

Active Member
Srácok! Ez a második szakmával való poénkodás áprilisi tréfaként nagyon rossz vicc! A játékosok már évek óta kérik ezt az opciót és ezzel kell "viccelődni"? Olyan, mintha nem csak lexarnád a saját vevőköröd, de még ki is neveted őket! Egy kicsit sértő...
 

senki600

Egy vasútbarát
Szép estét!
Az előbbi percekben elgondolkoztam egy dolgon: jelenleg 100 barátunk lehet, ami szép és jó. Ám eventekkor mindenki érdekbarátot keres, és olyan szar, hogy van 100 barátom, és valakit törölni kell, hogy berakjak egy újat. Nem lehetne 50-nel bővíteni a barátlista férőhelyet? Lehet kevesebb, de a 100 néha elég kevés.

Másik, de ehhez tartozó: van a tojás/perec/szív/mindegy mit gyűjtünk napló, ez is jó lenne, de ebbe is tennék egy átalakítást: kétfelé kéne osztani a naplót: egyik részébe a munka/párbaj/erődharc/mpi/stb., másik részébe meg 24 órás bontásban, hogy mely barát küldte a gyűjtenivalót, így lehessen helyet csinálni, hogy 1 újat felveszünk egy olyan helyére, aki nem küld. Valljátok be: elég rossz mikor nagyon ráállnál az evenetre, mert egy frankó ruha jön, de a 100 barátból jó ha 70 küld viszont, így 30*20=600 perecet veszítesz naponta. Ez elég sok. Egy 20 napos event alatt ez 12000 perec, és lehet azon múlik, hogy meglegyen a teljes szetted.

Támogatjátok? Kritika jöhet, valamint hozzáfűzni való is.
További szép estét és kellemes Húsvétot!
senki600
 

Kanyim

Veteran Member
... olyan szar, hogy van 100 barátom, és valakit törölni kell, hogy berakjak egy újat. Nem lehetne 50-nel bővíteni a barátlista férőhelyet?
... a 100 barátból jó ha 70 küld viszont, így 30*20=600 perecet veszítesz naponta. Ez elég sok. Egy 20 napos event alatt ez 12000 perec, és lehet azon múlik, hogy meglegyen a teljes szetted.

Hiába emelnék meg 150re, valakinek az is kevés lenne és kérné hogy 200 lehessen, majd az is kevés lenne egyeseknek.. Anno ha jól rémlik korlátlan volt a barátlista és mindenki felvet mindenkit. Szét is fagyasztottuk az egész játékot.
Ha annyira fontos az aktuális szett akkor szépen kidobod azokat a játékosokat akik nem küldenek. Az aktív játékosok többsége szokta küldeni. Aki csak a töredékét küldi az legtöbbször már nem tolja úgy a játékot... Én szívbaj nélkül lecserélem azokat akik drasztikusan keveset küldenek.
 

senki600

Egy vasútbarát
ha kell segítség, akkor a legtöbb szerveren még megtalálsz.. :)
Ha nem akarsz kiégni akkor inkább ne segíts, nekem ez nem megy, nem értek hozzá, volt aki kiégett rajtam. Nekem igazából nincs dolog, ami miatt jó lenne, ha a 100-ból 99 küldené, 2019 óta megszoktam, hogy nem vagyok fent naponta, de itthon vagyok sokat, így most feljöttem, ahogy fórumra is.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ha nem akarsz kiégni akkor inkább ne segíts, nekem ez nem megy, nem értek hozzá, volt aki kiégett rajtam. Nekem igazából nincs dolog, ami miatt jó lenne, ha a 100-ból 99 küldené, 2019 óta megszoktam, hogy nem vagyok fent naponta, de itthon vagyok sokat, így most feljöttem, ahogy fórumra is.

ugyan.. :) nem egy embernek segítettem már beállítani, nem fogsz ki rajtam :D írj rám nyugodtan :)
 
Fent