Ötletek/javaslatok (új)

Lacx

2x
Speed győztes 2022
jó dolog ez, hogy buffolják a szetteket, csak mehetne gyorsabban is, pl egyszerre az összes kaphatott volna... egyébként ezeket a bolti cuccokat tényleg átírhatnák már hogy jobbak legyenek, és egyszer kétszer ajánlhatna munkára is akár, olyan mértékben lenne jobb.... bár aztán úgyis pár év múlva jönnének a jobb eventes szettek, legalább addig lehetne használni azokat.... ezek között az átírt újak között meg azért lett egy két jó, kíváncsi lennék, ha az összeset átírnák, amik konkrét tevékenységekre voltak régen (pb, erődharc), milyenek lennének úgy, esetleg ha versenyezne egy két újabb szettel a pontokban, már jobb lenne.

mert így egy régi szerveren semmi értelme nincs, ezeknek a cuccoknak, az újon is csak addig ameddig nem jön meg az első event....
 
Utoljára szerkesztve:

Kenneth G

Kroki-fan
jó dolog ez, hogy buffolják a szetteket, csak mehetne gyorsabban is, pl egyszerre az összes kaphatott volna... egyébként ezeket a bolti cuccokat tényleg átírhatnák már hogy jobbak legyenek, és egyszer kétszer ajánlhatna munkára is akár, olyan mértékben lenne jobb.... bár aztán úgyis pár év múlva jönnének a jobb eventes szettek, legalább addig lehetne használni azokat.... ezek között az átírt újak között meg azért lett egy két jó, kíváncsi lennék, ha az összeset átírnák, amik konkrét tevékenységekre voltak régen (pb, erődharc), milyenek lennének úgy, esetleg ha versenyezne egy két újabb szettel a pontokban, már jobb lenne.

mert így egy régi szerveren semmi értelme nincs, ezeknek a cuccoknak, az újon is csak addig ameddig nem jön meg az első event....
Teljesen felesleges buffolni, a kövi eventen már úgy is jobb jön, ez csak tüneti kezelés.
Inkább értelmes fejlesztések kellenének.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Teljesen felesleges buffolni, a kövi eventen már úgy is jobb jön, ez csak tüneti kezelés.
Inkább értelmes fejlesztések kellenének.
Ennyi erővel akkor az adott eventes cuccot is felesleges megszerezni, mert a kövivel úgyis jobb lesz :)

Annyi a baj, hogy az eventes cuccok nem mindig elérhetőek korlátlan számba az embereknek, a bolti cuccok meg igen. Ha már egy hasonlót összetudna kombinálni egy játékos, már megérné átírni a pontokat. Ha csak ideiglenesen is, de jobb lenne mint ami most van. Mert az ami most van, hogy semmit se érnek a ruhák, ki is vehetnék, mert haszontalanok azok amik fix pontokat adnak...

Én személy szerint örülnék annak, ha újra kombinálgatni lehetne a bolti ruhákat. (Pl. a mostan átírt szandál vagy az elegáns csokornyakkendő, fejlesztve egész jó lett)
 
Utoljára szerkesztve:

Kenneth G

Kroki-fan
Ennyi erővel akkor az adott eventes cuccot is felesleges megszerezni, mert a kövivel úgyis jobb lesz :)
Ez megint nem igaz, mert másfélszer jobb az előzőnél sokszor. (kivéve építésnél, ahol szerintem már nem szükségszerű a legújabb szett megszerzése, kivéve, ha örök életedre akarsz templomot építeni)

Annyi a baj, hogy az eventes cuccok nem mindig elérhetőek korlátlan számba az embereknek, a bolti cuccok meg igen.

Annyi igen, hogy 1-2-es szintre felfejlessz egyes cuccokat, többire meg am se érdemes már.
Am meg ott van a karácsonyi vásár, és akkor tonnaszámra vannak cuccok.

Ha már egy hasonlót összetudna kombinálni egy játékos, már megérné átírni a pontokat.

Ez maximum párbajnál jöhet szóba, máshol nincs értelme.
 

Dór férfi

Active Member
Egy olyan ötletem lenne (haszontalan, semmitmondó ötlet), hogy Clint poncsója legyen fejleszthető! Az Újévi fogadalmam az volt, hogy minden héten megnézek egy Clint Eastwoodos western filmet. Eddig tartottam is, s pont ezért gondoltam most, hogy egy ekkora hős karakterről elnevezett poncsónak fejleszthetőnek kéne lennie :D
 
Mint El Dorado hivatalos kormányzója, én rózsadombi Enzo azaz Enzo di Rosetti és a kormányzati munkacsoportom úgy döntött, hogy azonnali hatállyal kívánja megszüntetni a jelenlegi dicsőség csarnokát. Helyette egy friss listát követelünk! A friss listán szerepeltetni kívánjuk a Harapós Krokodilok Nemzeti Állatvédő Park alkalmazottjait, ugyanis El Dorado hagyományait kivételes tisztelettel és hatalmas alázattal működteti a modern, önpusztító világunkban!

Tisztelettel: Enzo di Rosetti, El Dorado Kormányzója
 

Special One

Member
Erődharccal lenne egy észrevételem vagy újítás nem akkora de szerintem az on játékosokat előnyben részesítő volna.

Az volna nagyjából mint MPI ben is.

Offoknak volna az alap ahogy mi most játszunk egyfajta lövés a síma lövés minden off csak ilyent tudna lőni.
Onoknak: Többféle lövéstípus volna. mint MPI ben itt is lehetne ilyeneket alkalmazni. volna a mostani síma lövés.

Minden körben ilyent lősz ha nem aktiválsz másikat.
Volna a kígyólövés pl: mint MPI ben is. ha azt használnánk a találat értéke 10% al vérezteti az ellenfelet 2 körig. az aktuális kör + 1 következőben mondjuk
meg valami másik még mondjuk ilyen hogy: a következő lövésed 25% al nagyobb eésllyel talál mint normál esetben viszont a sebzésed csökken ezáltal 25% al.

Ez volna a ötletem amit lehet egyszer vissza fogunk látni vagy nem :D .
Ezzel azok legalább akik onok azok jobban tudnának harcolni, több merítése volna egy egy csapatnak mondjuk támadásnál toronyra vagy zászón állót lőni egy egy speciális lövéssel.

Ja az újratöltés pedig 5 körönként történik meg. így 10-10x használhatnánk ezeket :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Erődharccal lenne egy észrevételem vagy újítás nem akkora de szerintem az on játékosokat előnyben részesítő volna.

Az volna nagyjából mint MPI ben is.

Offoknak volna az alap ahogy mi most játszunk egyfajta lövés a síma lövés minden off csak ilyent tudna lőni.
Onoknak: Többféle lövéstípus volna. mint MPI ben itt is lehetne ilyeneket alkalmazni. volna a mostani síma lövés.

Minden körben ilyent lősz ha nem aktiválsz másikat.
Volna a kígyólövés pl: mint MPI ben is. ha azt használnánk a találat értéke 10% al vérezteti az ellenfelet 2 körig. az aktuális kör + 1 következőben mondjuk
meg valami másik még mondjuk ilyen hogy: a következő lövésed 25% al nagyobb eésllyel talál mint normál esetben viszont a sebzésed csökken ezáltal 25% al.

Ez volna a ötletem amit lehet egyszer vissza fogunk látni vagy nem :D .
Ezzel azok legalább akik onok azok jobban tudnának harcolni, több merítése volna egy egy csapatnak mondjuk támadásnál toronyra vagy zászón állót lőni egy egy speciális lövéssel.

Ja az újratöltés pedig 5 körönként történik meg. így 10-10x használhatnánk ezeket :)
Köszönjük, hogy megosztottad a véleményedet velünk, továbbítani fogom! :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
@Klar, nem tudom itt voltál-e akkor, amikor régen a lottó ment. Nagyon jó volt, rengetegen játszottak, értékes nyereményekért. Nem gondolnád, hogy lehetne megint, mai "modern" kivitelezésben? Szívesen segítek ötletelni is.
Megmondom őszintén, hogy már terveztünk egy ilyen játék kivitelezését a fórumon. Viszont, ha van konkrét ötleted kérlek írd le, szívesen olvassuk.
 

Biersack

Well-Known Member
Nem emlékszem már, hogy mekkora volt az a szám intervallum, amire tippelni kellett, de azt tudom, hogy egy NPC admin karakternek kellett utalni 10k-t talán, átutalás okának pedig az 5 számot kellett írni (bármennyit küldhettél). Tw times írógép és hasonlók voltak a nyeremények.
Ilyen szempontból eléggé macerás és időigényes lenne nektek, hogy több világon kell figyelni a több száz/ezer átutalást. Emiatt arra gondolnék, hogy:

1, Suppos ticketen belül tippelünk 5 számra, egyszer, ingyenesen (hetente)*
2, Átutalásban tippelünk 5 számra, ötször (maximum, opcionális, de legalább 2x), egyenként 50-100.000$ ellenében (hetente)*
3, Átutalásonként tippelünk 5 számra, akárhányszor, egyenként 50-100.000$ ellenében, ha van időtök ellenőrizni mindet (ua. mint régen) (2 hetente)*

A nyeremények lehetnének rögök, kötvények, különleges szett darabok, buffok, bármi. Szívesen segítek ötletelni ebben is, ha odáig fajulna a dolog. :)

*Ilyen időközönként húznák ki az adminok az 5 nyerőszámot
 

bobojsza

Well-Known Member
Nem emlékszem már, hogy mekkora volt az a szám intervallum, amire tippelni kellett, de azt tudom, hogy egy NPC admin karakternek kellett utalni 10k-t talán, átutalás okának pedig az 5 számot kellett írni (bármennyit küldhettél). Tw times írógép és hasonlók voltak a nyeremények.
Ilyen szempontból eléggé macerás és időigényes lenne nektek, hogy több világon kell figyelni a több száz/ezer átutalást. Emiatt arra gondolnék, hogy:

1, Suppos ticketen belül tippelünk 5 számra, egyszer, ingyenesen (hetente)*
2, Átutalásban tippelünk 5 számra, ötször (maximum, opcionális, de legalább 2x), egyenként 50-100.000$ ellenében (hetente)*
3, Átutalásonként tippelünk 5 számra, akárhányszor, egyenként 50-100.000$ ellenében, ha van időtök ellenőrizni mindet (ua. mint régen) (2 hetente)*

A nyeremények lehetnének rögök, kötvények, különleges szett darabok, buffok, bármi. Szívesen segítek ötletelni ebben is, ha odáig fajulna a dolog. :)

*Ilyen időközönként húznák ki az adminok az 5 nyerőszámot

 

Pimpa1977

Active Member
Sziasztok,

A V1 es szerver beallitasaival kapcsolatban irok most, mert emlekszem meg regen lehet van mar 6-7 eve is, mikor minden szerveren volt egy szavazas ahol a jatekosok meg lettek kerdezve a szerverbelallitasokkal kapcsolatban... Akkor minden szerver egyedi beallitast kapott az elerheto funkciokra leadott szavazatok alapjan... Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de mostanaban tobb emberrel beszeltem es felmerult a kerdes, hogy lehetne-e ujabb szavazast kiirni, mert az akkori szavazok kozul jo ha 10% jatszik meg a vilagokon es pl sokan a mostani jatekosok kozul nagyon hianyolnak v1-rol premium funkciokat, mint pl a 10 rogos banki befizetes...

Remelem a support figyel, es tud valami jo hirrel szolgalni az esetleges ujabb szavazas kiirasarol... akar minden szerveren :)

Udv Pimpa
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok,

A V1 es szerver beallitasaival kapcsolatban irok most, mert emlekszem meg regen lehet van mar 6-7 eve is, mikor minden szerveren volt egy szavazas ahol a jatekosok meg lettek kerdezve a szerverbelallitasokkal kapcsolatban... Akkor minden szerver egyedi beallitast kapott az elerheto funkciokra leadott szavazatok alapjan... Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de mostanaban tobb emberrel beszeltem es felmerult a kerdes, hogy lehetne-e ujabb szavazast kiirni, mert az akkori szavazok kozul jo ha 10% jatszik meg a vilagokon es pl sokan a mostani jatekosok kozul nagyon hianyolnak v1-rol premium funkciokat, mint pl a 10 rogos banki befizetes...

Remelem a support figyel, es tud valami jo hirrel szolgalni az esetleges ujabb szavazas kiirasarol... akar minden szerveren :)

Udv Pimpa
Szia! Köszönjük a felvetésedet, továbbítom a kezdeményezésedet, valamint a Support Csapata is át fogja beszélni a kérdést. Ha úgy alakul, hogy zöld utat kapunk, akkor fogunk róla szavazást csinálni.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok,

A V1 es szerver beallitasaival kapcsolatban irok most, mert emlekszem meg regen lehet van mar 6-7 eve is, mikor minden szerveren volt egy szavazas ahol a jatekosok meg lettek kerdezve a szerverbelallitasokkal kapcsolatban... Akkor minden szerver egyedi beallitast kapott az elerheto funkciokra leadott szavazatok alapjan... Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de mostanaban tobb emberrel beszeltem es felmerult a kerdes, hogy lehetne-e ujabb szavazast kiirni, mert az akkori szavazok kozul jo ha 10% jatszik meg a vilagokon es pl sokan a mostani jatekosok kozul nagyon hianyolnak v1-rol premium funkciokat, mint pl a 10 rogos banki befizetes...

Remelem a support figyel, es tud valami jo hirrel szolgalni az esetleges ujabb szavazas kiirasarol... akar minden szerveren :)

Udv Pimpa
Szia! Nem változtathatjuk meg a szerverbeállításokat, Világ 1 beállításai maradnak az eddigiek. Köszönjük a megértéseiteket.
 

Pimpa1977

Active Member
Szia! Nem változtathatjuk meg a szerverbeállításokat, Világ 1 beállításai maradnak az eddigiek. Köszönjük a megértéseiteket.
Meg az eletben is 4 evente valasztasok vannak... Pontosan azert, hogy a tobbseg erdekeit szolgaljak... Nem ertem, hogy pont egy ilyen helyen, ahol a jatekosok erdeke lenne a cel, miert nincsenek ilyen dolgok... vegulis ha meg tobben abbahagyjak a jatekot az csak jo az Innonak.... Ja nem is... NEM :D
 

DeletedUser17653

Vendég
Meg az eletben is 4 evente valasztasok vannak... Pontosan azert, hogy a tobbseg erdekeit szolgaljak... Nem ertem, hogy pont egy ilyen helyen, ahol a jatekosok erdeke lenne a cel, miert nincsenek ilyen dolgok... vegulis ha meg tobben abbahagyjak a jatekot az csak jo az Innonak.... Ja nem is... NEM :D
Pimpa, ne csodálkozz. Ott, ahol a cég politika szerint 400 játékosért még mindig megéri üzemeltetni egy szervert, de az már nem érdekes, hogy se erődharc, se piac, se kereskedelem, se aktivitás, se semmi nincs, ott ne várj sokat. Ez egy szükséges rossz még mindig, egy nyűg, de addig kell taposni amíg termel akár 1 cent profitot is. Én 2 év után feladtam hogy legyen bármi féle jóság is a költözéssel kapcsolatban, hogy legalább még egy kis ideig lehessen ezzel foglalkozni, de igazából be kellett látnom nekem is, hogy nem fog összejönni. Engedd el te is.
 

Pimpa1977

Active Member
Pimpa, ne csodálkozz. Ott, ahol a cég politika szerint 400 játékosért még mindig megéri üzemeltetni egy szervert, de az már nem érdekes, hogy se erődharc, se piac, se kereskedelem, se aktivitás, se semmi nincs, ott ne várj sokat. Ez egy szükséges rossz még mindig, egy nyűg, de addig kell taposni amíg termel akár 1 cent profitot is. Én 2 év után feladtam hogy legyen bármi féle jóság is a költözéssel kapcsolatban, hogy legalább még egy kis ideig lehessen ezzel foglalkozni, de igazából be kellett látnom nekem is, hogy nem fog összejönni. Engedd el te is.
Na igen... Be kell latnom, hogy nekem is fel kell hagynom a koltekezessel vegre :D Szerintem torlom a meg 2 aktiv szerveren levo karaktereket, ami V1 mellett van es varom, hogy tortenik-e valami... egyre kevesebb idot szanok a jatkra mar es ez sajna csak annak koszonheto, hogy az otletek, amik voltak, sok kozuluk tudott volna lenditeni a jatekon is megsem lett belole semmi... Nem okoz mar oromet ez a jatek ugy, mint regen tette.... Vegre nekem is be kell latnom, hogy ez a jatek 2.0 utan csak a rogosoknek all...

Udv Pimpa
 
Fent