Ötletek/javaslatok (új)

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Mostani frissítéssel az acélkazettába tettek plusz dolgot. Szeretném javasolni a hasonló ritka, gyűjtői tárgyak elhelyezését prémium és/vagy fényes prémium kazettába.
 

ziani7

Active Member
Továbbra is kérdezném,hogy a vásárba szállítandó termékek mennyiségét óhajtják-e végre emelni a drága fejlesztők.Ismételten nem tudtam egy darabot se bepakolni 10 órakor.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Továbbra is kérdezném,hogy a vásárba szállítandó termékek mennyiségét óhajtják-e végre emelni a drága fejlesztők.Ismételten nem tudtam egy darabot se bepakolni 10 órakor.
Fél 3kor már v1-en csupán 6 fajta terméket lehetett berakni. És mivel nekem már csak építeni kell, jófej voltam és nem dobtam be abból pár tucatot.
Kabaré.
(3an voltak a cirkusznál)
 
Sziasztok!
Nem tudom volt-e már szó erről, nem vagyok gyakori fórumlátogató.
De egy olyan ötletem van, hogy jó lenne ha az embereknek lehetne "2 pontozásuk".
Gyakran olvasni,hogy XY nincs erődre pontozva, és lássuk be necces is a kivitelezés (max ha minden alkalommal újrapontozza magát az ember, ami meg lássuk be kellemetlen) mert van aki párbajos, van aki épít, van aki kerizik és sorolhatnám reggelig ki mivel tölti az erődhacon kívüli idejét a játékban.
Erre lehetne megoldás, hogy mint az elmenthető szetteknél lehessen pontozást választani/váltani. Egyet ami fixen az erődre van belőve a játékosoknak, és egyet amit napközben kedve szerint használ. Az erődös lehetne mondjuk egy fix amit nem lehet "kiváltani" , ez alatt az értem, hogy nem pl:építés-keri pontozást váltogat a játékos, hanem fix erődös pontozás-és bármi más ami neki tetszik . A lényeg gondolom átjön mindenkinek mire is gondolok ezalatt.

rave
 
Sziasztok!
Nem tudom volt-e már szó erről, nem vagyok gyakori fórumlátogató.
De egy olyan ötletem van, hogy jó lenne ha az embereknek lehetne "2 pontozásuk".
Gyakran olvasni,hogy XY nincs erődre pontozva, és lássuk be necces is a kivitelezés (max ha minden alkalommal újrapontozza magát az ember, ami meg lássuk be kellemetlen) mert van aki párbajos, van aki épít, van aki kerizik és sorolhatnám reggelig ki mivel tölti az erődhacon kívüli idejét a játékban.
Erre lehetne megoldás, hogy mint az elmenthető szetteknél lehessen pontozást választani/váltani. Egyet ami fixen az erődre van belőve a játékosoknak, és egyet amit napközben kedve szerint használ. Az erődös lehetne mondjuk egy fix amit nem lehet "kiváltani" , ez alatt az értem, hogy nem pl:építés-keri pontozást váltogat a játékos, hanem fix erődös pontozás-és bármi más ami neki tetszik . A lényeg gondolom átjön mindenkinek mire is gondolok ezalatt.

rave

volt már pár éve, senkit se érdekelt ez az ötlet sem...
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A fényes prém kaziból, minek nyilik xirixaro kalapvacak? Azonnali hatállyal tessék rendezni a tartalmát.
Hát ez a prémium kazetta se nevezhető prémiumnak :D Régen mikor erődharcból lehetett csak szerezni ezt a kazit, na akkor tényleg joggal lehetett prémiumkazinak nevezni. Igaz akkor munkaval pl boonet se lehetett találni... de akkor is... érezhető a különbség, hogy akkor mit képviselt az a kazi és most sajnos milyen.
 
Fent