Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17063

Vendég
Hát mivel a legjobb, nem hiszem hogy kellene :D
Félek, ha hozzányúlnak még rosszabb lesz :D

pedig vártam, hogy 6374nél többet üssek, de nem jött össze a 6400 :( pedig mennyi munkást ütöttem
illetve tényleg kéne még egy erősebb pb buff, kevés a 864 sebzés fejre... Amúgy 30k-s katonába lehetne monjuk % arányos párbaj erősítő! 3-5% és akinek 1400 élete van az nem kap nagyot annyira, de aki 42k az már jó 2k-s találat lehetne!
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
pedig vártam, hogy 6374nél többet üssek, de nem jött össze a 6400 :( pedig mennyi munkást ütöttem
illetve tényleg kéne még egy erősebb pb buff, kevés a 864 sebzés fejre... Amúgy 30k-s katonába lehetne monjuk % arányos párbaj erősítő! 3-5% és akinek 1400 élete van az nem kap nagyot annyira, de aki 42k az már jó 2k-s találat lehetne!
Hát akinek 1400 élete van annak mindegy, két találat és annyi :D
Mondjuk a százalékos jól hangzik :)

Én egy találatos sebzesre hajtok most, még Buffalon 880 körül meg is volt, de valahogy most 864től nekem se ad többet, pedig 4es Harperral meg 1300 ütőerő + polirozoval próbálom :(
 

DeletedUser17063

Vendég
Hát akinek 1400 élete van annak mindegy, két találat és annyi :D
Mondjuk a százalékos jól hangzik :)

Én egy találatos sebzesre hajtok most, még Buffalon 880 körül meg is volt, de valahogy most 864től nekem se ad többet, pedig 4es Harperral meg 1300 ütőerő + polirozoval próbálom :(

4es harperből a 864 a max ami kihozható, mindegy mennyi ütőerőd van :) hofitominak sikerült 866-ot szülnie v1en, de arról nincs infóm hogyan!

1 találatos pb-re az irisek tökéletesek, de mondjuk 2 pb-ből megoldható! a szerencsehozó idején valami gyenge fegyóval mentem rájuk, mondjuk bányász csáki vagy akármi 800-1000 között össz találat, utána már csak 1 hit tényleg! :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
4es harperből a 864 a max ami kihozható, mindegy mennyi ütőerőd van :) hofitominak sikerült 866-ot szülnie v1en, de arról nincs infóm hogyan!

1 találatos pb-re az irisek tökéletesek, de mondjuk 2 pb-ből megoldható! a szerencsehozó idején valami gyenge fegyóval mentem rájuk, mondjuk bányász csáki vagy akármi 800-1000 között össz találat, utána már csak 1 hit tényleg! :D
Pedig rémlik nekem egy 864től nagyobb sebzés (sajnos már nem derül ki mennyi lehetett).
Akkor a rekord 900+ milyen fegyverrel lehetett? Mivel úgy tudom a Harpernak van a legnagyobb max sebzése. Sajnos az 5.shoz még sok kellene, nem is lesz az meg
Hát igen, hamar megvannak, de én csak azt nézem a ruha ne adjon szivossagot ami csökkentené a sebzesem :D


Szerk: rakerestem a max sebzeses kepletre, 866,75 lehetne a 4es harperral max. Akkor valoszinuleg nekem is 866 lehetett, mert tudom befertem volna a top 3 ba :D

Na akkor mar fel is hagyok a sebzesdontessel, ha ennyi a max.. majd 5sel ha lesz olyanom :D (valoszinuleg a mostani top 1 olyannal sebzett 900+t)
 
Utoljára szerkesztve:

Aviendha

Active Member
Mikor lesz bevezetve 3000 kötvényes limit emelése? Aki aktívan játszik, az ezt simán átlépi. 6000 kötvényig hadd lehessen gyűjtögeteni, vagy legyen a boltban olyan cucc, ami miatt ne érje meg karácsonyig tartogatni azokat.
Erre már én is tettem javaslatot. Továbíttoták.. itt meg is állt :( Én simán vennék 1000 kötvényért 800-as borítékot. Már teli lett a 3k-m pedig karikor lenulláztam és az előző eventekkor is megvettem a 600 kötis zsákokat. Ami sajna most nincs.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Mikor lesz bevezetve 3000 kötvényes limit emelése? Aki aktívan játszik, az ezt simán átlépi. 6000 kötvényig hadd lehessen gyűjtögeteni, vagy legyen a boltban olyan cucc, ami miatt ne érje meg karácsonyig tartogatni azokat.
Az UP boltban található 'Lecsó hallal' nevű buff szerintem egy kiváló választás, ha a számládon lévő kötvény elérte a maximális limitet. A buffot használva 50%-kal nő a találati esélyed és a szerencséd 24 órán át.
 

Aviendha

Active Member
Az UP boltban található 'Lecsó hallal' nevű buff szerintem egy kiváló választás, ha a számládon lévő kötvény elérte a maximális limitet. A buffot használva 50%-kal nő a találati esélyed és a szerencséd 24 órán át.
Azt hiszem ez nem alternatívája a felvetett dolognak :) Pont az a lényeg, hogy nem akarunk ilyeneket venni. Vagy mert van elég, vagy mert nem érdekel. Másra akarnánk elhasználni hirtelen nagyobb mennyiségben, de ügye nincs, mert maximalizálva van.
 

DeletedUser17845

Vendég
Tulajdonképpen ezeket a kötvényeket mindenki karácsonyra gyűjti, bár a mostani üzleti irányvonalat tekintve most majd nem lehet kötvényekért vásárolni, max tavalyelőtti hasztalan szetteket büntetésként "mErT nEm KöLtÖtTüNk ElÉg RöGöT, sŐt MéG aZ iNgYenEs nYitáSokAt sEm hAszNáltUk fEl haLoTtak napjakor". Na az lesz az a pont amikor már nem fog érdekelni a közel 10 éves pályafutás és törlöm a karaktert... :D
 

DeletedUser17653

Vendég
Tulajdonképpen ezeket a kötvényeket mindenki karácsonyra gyűjti, bár a mostani üzleti irányvonalat tekintve most majd nem lehet kötvényekért vásárolni, max tavalyelőtti hasztalan szetteket büntetésként "mErT nEm KöLtÖtTüNk ElÉg RöGöT, sŐt MéG aZ iNgYenEs nYitáSokAt sEm hAszNáltUk fEl haLoTtak napjakor". Na az lesz az a pont amikor már nem fog érdekelni a közel 10 éves pályafutás és törlöm a karaktert... :D
Cserébe senki nem beszélget velünk, nincs évek óta devblog, tele van buggal a játék viszont azt mondják, hogy kész van, egy rakás semmik a frissítések de mi vagyunk a rohadékok mert nem játszunk a pénznyelővel :D Kíváncsi lennék miért kell elkaszálni ezt a játékot, és miért gondolkodnak rólunk úgy, ahogyan az utóbbi 5 évben is tették. Na mindegy, lassan elindítom a hadjáratom megint event fórumon is, ha nem adnak életjelet a harcokról sem.
 
Legyen már megoldva ez az izé..
uTo6PWv.png
 
Fent