Ötletek/javaslatok (új)

lam lauret

Active Member
Megyei vásár építése:

-Építési pont maximum 155.000 helyett 500.000
-Akiknek megvan az összes eredmény hozzá, ne építsen hogy másoknak is meglegyen. ( főleg ha építésre van pontozva)
- Bevihető termékek száma növelése legalább 7-8x-re mivel aki reggel 6-kor fellép például már nem tud terméket betenni az éjszakai baglyok miatt!!!!! Ezzel is rontva mások esélyét

Remélem lesz ebből valami,mert ez így eléggé rossz ahogy jelen pillanatban megy
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ez olyan mint a költözés, vagy a pb szint csökkentés.
Nem hallgatják meg ezt sem, pedig volt már szó róla. Nem baj, ha épít vagy terméket rak be, neki is kell a kötvény, Ok, de az, hogy párszáz termék kell a legaktívabb világon, az nevetséges. Változást szeretnénk!
 

Pachee

Well-Known Member
Tisztelt Játékosok!

Kéréseiteket továbbítja a magyar support, amely nyilvánvalóan nem tehet semmit ezügyben, de mindent továbbít a németek felé! A német precizitást meg ismerjük, hisz a feléjük továbbított 100 levélből egyet elolvasnak, de azt elképesztő pontossággal! Folyamatosan dolgozunk a játék fejlesztésén és ez nem is hazugság, hiszen fejlesztjük a többi inno-s játékot. Örülünk, hogy ilyen kreatív ötletekkel álltok elő, de mi is csak napi 10 percet foglalkozunk ezzel a játékkal, mint minden normális ember :) Szeretnénk, hogy a jövőben is hasonlóan sok rögöt vásároljatok és költsetek el egy eventes fegyverszettre, ami fél év múlva nem ér semmit, de cserébe rossz is. A legutóbbi “frissítéssel” kedveztünk a párbajosoknak picit, érjétek be ennyivel egy rövid időre (3-4 év). Köszönjük, hogy velünk játszotok!
 

LDuck

Veteran Member
Megyei vásár építése:

-Építési pont maximum 155.000 helyett 500.000
-Akiknek megvan az összes eredmény hozzá, ne építsen hogy másoknak is meglegyen. ( főleg ha építésre van pontozva)
- Bevihető termékek száma növelése legalább 7-8x-re mivel aki reggel 6-kor fellép például már nem tud terméket betenni az éjszakai baglyok miatt!!!!! Ezzel is rontva mások esélyét

Remélem lesz ebből valami,mert ez így eléggé rossz ahogy jelen pillanatban megy
Esetleg nem hajnalban behozni, hanem délelőtt vagy koraeste
 

DeletedUser17063

Vendég
Amióta olvasom ezt a fórum szálat még egy ötlettel se találkoztam, ami emiatt valósult volna meg közvetlenül. :( Azért én is felvetem ötletként, röviden, tömören és nem nagy dolog.

UP Shop-ból vásárolt gyűjtői övek legyenek árverezhetőek!

Üdv.: OwN3D
 

Törölt tag 18099

Vendég
Amióta olvasom ezt a fórum szálat még egy ötlettel se találkoztam, ami emiatt valósult volna meg közvetlenül. :( Azért én is felvetem ötletként, röviden, tömören és nem nagy dolog.

UP Shop-ból vásárolt gyűjtői övek legyenek árverezhetőek!

Üdv.: OwN3D

Titokban szerintem érzed te is, hogy ez se fog megvalósulni.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
A felszerelés szettekhez esetleg be lehetne rakni egy plusz infót, miszerint mennyi abban a ruhában a maximális élet. Jó, bele lehet írni nekünk magunknak a nevéhez, de szerintem hasznos lenne, ha látnám, hogy az aktuális mondjuk 4000 életes felszerelésemből át fogok öltözni egy 2000 életesbe :)
Ugyancsak ennél a funkciónál kicsit bosszantó az, hogy amennyiben egy tárgy már nem elérhető (fejlesztve lett, el lett adva stb, akkor ne intézze el annyiban, hogy 'a tárgy már nem elérhető', hanem vegye fel azt, ami még megvan. Apró kényelmi funkciók ezek, szerintem olyan bődületes fejlesztésekre sincs szükség hozzájuk.
 

jaklee

Veteran Member
A felszerelés szettekhez esetleg be lehetne rakni egy plusz infót, miszerint mennyi abban a ruhában a maximális élet. Jó, bele lehet írni nekünk magunknak a nevéhez, de szerintem hasznos lenne, ha látnám, hogy az aktuális mondjuk 4000 életes felszerelésemből át fogok öltözni egy 2000 életesbe :)
Ugyancsak ennél a funkciónál kicsit bosszantó az, hogy amennyiben egy tárgy már nem elérhető (fejlesztve lett, el lett adva stb, akkor ne intézze el annyiban, hogy 'a tárgy már nem elérhető', hanem vegye fel azt, ami még megvan. Apró kényelmi funkciók ezek, szerintem olyan bődületes fejlesztésekre sincs szükség hozzájuk.

Ez szerintem túl bonyolult ötlet, én nem támogatom, sajnálom :( Elveszi a fontos fejlesztésektől az erőforrást :/
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ez szerintem túl bonyolult ötlet, én nem támogatom, sajnálom :( Elveszi a fontos fejlesztésektől az erőforrást :/
Ezen mi a bonyulult, hogy
1. írjon ki egy számot, hogy hány életed van abban a ruhában
2. semmi közöm nincs a programozáshoz, de szerintem nem nehéz dolog a hibaüzenet helyett/mellé azokat felvenni, amiket talál a táskában, a többit meg kihagyni :)
 

jaklee

Veteran Member
Ezen mi a bonyulult, hogy
1. írjon ki egy számot, hogy hány életed van abban a ruhában
2. semmi közöm nincs a programozáshoz, de szerintem nem nehéz dolog a hibaüzenet helyett/mellé azokat felvenni, amiket talál a táskában, a többit meg kihagyni :)

Ezen pont ezek a bonylultak, amiket leírtál. Onnantól kezdve, hogy új szetteket, kalandsorokat nem tudnak hiba nélkül behozni (amikben semmi új funkció nincs, csak ctrl+c, ctrl+v, és számokat/betűket kell átírni), nincs miről beszélni...
Valószínűleg millió ilyen apró dolgot meg tudnék én is csinálni pár nap alatt úgy, hogy előtte nem láttam egy sor kódot sem, úgy, hogy nem webfejlesztő vagyok. Pl amiket te javasoltál, talán a legnehezebb a kódban megtalálni, hogy hol kell módosítani - de egy kis ésszel ezt is hamar meg lehet találni :D

Ui.: Talán script is van rá, de ha nincs, akkor valamelyik bővítmény mintha tudna ilyeneket (amibe lehet szettet elmenteni)
 

t.p.p.

A megmondó ember
Nekem 2 dolog nagyon szúrja az oldalam, és nagyon idegesít:
1. A "Kalandor" mint kaszt.
Nem tünnik fel a fejlesztőknek, hogy a másik 3 kaszthoz képest fényévekkel gyengébb a kalandor, ugyanis a terméktalálós, meg tárgy találós stb bónuszok már semmit nem érnek, szettekel ugyan azokat a pontokat eléri 1 munkás vagy katona is.... Idegen hotelbe alvás 2. szintig ingyenes, MOST EZ KOMOLY???? Komolyan mondom vicc... 6-7 éve még tényleg volt fikarcnyi előnye a kalandor kasztnak is,de az már rég elmúlt. Jó lenne ha át gondolnáka bónuszokat és boostolnák, vagy töröljél a kalandor kasztot VÉGLEG és a kalandorok tudjanak választania másik 3 közül.
2. Nem eladható szettek.
Itt most a Téli, Nicolas meg hasonló szettekről szeretnék beszélni , amik bár árverezhetőek, de nem eladhatóak a kereskedőnek. Nekem és még jó pár társamnak ven ezekbőla szettekből 3-4 drb, befejleszteni nem éri meg őket, piacon meg senki nem veszi meg, és így jó lenne legalább kereskedőnek eladni, legalább kis pénzt lát belőle az ember, nem csak azt h 4 Téli szett porosodik a táskájában.


Rémelem nem süket fülekere talál a kis beszédem :D



tpp
 

LDuck

Veteran Member
Nekem 2 dolog nagyon szúrja az oldalam, és nagyon idegesít:
1. A "Kalandor" mint kaszt.
Nem tünnik fel a fejlesztőknek, hogy a másik 3 kaszthoz képest fényévekkel gyengébb a kalandor, ugyanis a terméktalálós, meg tárgy találós stb bónuszok már semmit nem érnek, szettekel ugyan azokat a pontokat eléri 1 munkás vagy katona is.... Idegen hotelbe alvás 2. szintig ingyenes, MOST EZ KOMOLY???? Komolyan mondom vicc... 6-7 éve még tényleg volt fikarcnyi előnye a kalandor kasztnak is,de az már rég elmúlt. Jó lenne ha át gondolnáka bónuszokat és boostolnák, vagy töröljél a kalandor kasztot VÉGLEG és a kalandorok tudjanak választania másik 3 közül.
Azzal egyetértek, hogy a kalandor jelenleg a legkevésbé hasznos kaszt, viszont a termék és tárgytalálás bónusza igenis jó. Mivel rájön a többire. Ő is felveheti azt a 80-100%-ot adó ruhát, és a saját bónusza ezen felül érvényesül. Még a speed szerókon is bőven előjön, ahol meg van emelve jelentősen :) Tehát termékezni igenis jó a kalandor.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Azzal egyetértek, hogy a kalandor jelenleg a legkevésbé hasznos kaszt, viszont a termék és tárgytalálás bónusza igenis jó. Mivel rájön a többire. Ő is felveheti azt a 80-100%-ot adó ruhát, és a saját bónusza ezen felül érvényesül. Még a speed szerókon is bőven előjön, ahol meg van emelve jelentősen :) Tehát termékezni igenis jó a kalandor.
Az a baj, hogy amikor ezek a bónuszok ki lettek találva, akkor még 99-120 szint volt, valamint egy csomó dolog nem is volt jelen a játékban, mint pl. bónusz tárgy/terméktalálásra, valamint nem voltak ezreket alapból sebző játékosok az erődharcban. A munkásnak is át lett gondolva az erődharci bónusza, tényleg ráfér a kalandorra is valami.
Amiket itt leírtál, azok mind a karakter életének elején hasznos bónuszok, de mint 'végjáték', ezek eltörpülnek sajnos. Na jó, a hoteles ingyen alvás egy vicc, mióta 15-30 másodpercnyi munkából ki lehet köhögni ezt az összeget, amit a hotel kér...
 

t.p.p.

A megmondó ember
Azzal egyetértek, hogy a kalandor jelenleg a legkevésbé hasznos kaszt, viszont a termék és tárgytalálás bónusza igenis jó. Mivel rájön a többire. Ő is felveheti azt a 80-100%-ot adó ruhát, és a saját bónusza ezen felül érvényesül. Még a speed szerókon is bőven előjön, ahol meg van emelve jelentősen :) Tehát termékezni igenis jó a kalandor.
Most óránként kettővel kevesebb ternéket talál egy katona mondjuk, ez engem annyira nem hat meg őszintén :D Erődharcos bónolós bónuszt is át kellene gondolni mert most Udvaronc szettbe van átlag kalandorként full épen 17k éped mondjuk, hiába bónolsz ha az első két lövős iris pbstől jön az minusz 5k ép a legtöbb esetbe :D Ritka az olyan, mikor kis sebzés után bónolok be.....
A katona kasztnak meg véleményem szerint túl nagy előnye van, de ez másik téma már.
 
Fent