Ötletek/javaslatok (új)

  • Témaindító Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje Kezdés ideje
Javaslat ami úgyse valósul meg, lehet továbbítva sem lesz, de mégis leírom...
A pbszint neutralizáló italt lehessen gyakrabban használni... legyen pl 1 hónap, és picit olcsóbb - pl 250 köti... nekem havonta megérne annyit :)
 
Mindet, egy költözés lehetőséggel. Úgy gondolom hogy a játékot nem szüntetnék meg, de érdemes lehet készülni erre a jövőben. (Személyes vélemény)
A magyar The-West ott van az élmezőnyben aktivitás terén, a 4. legaktívabb ország a világon (14-ből, de ha GR-TR párost is nézzük 16-ból is az volt). Erődharcok terén a világon V1 4. , Flo 5. például az elmúlt 30 napban is de ez nagyjából állandóan így van, úgyhogy szerintem nálunk nincs ilyen "veszély" hogy elköltöztessenek .net-re legalábbis a közeljövőben biztosan nem.

A játékot meg 99,99% hogy nem szüntetik meg mert ilyen low budget high income játék szerintem nincs még egy a bolygón. :D Már csak ha azt nézzük hogy .net Colo-n egyedül 6666 ponttal nyerték meg az előző eventet (nem emlékszem pontosan V1 mennyi volt, de olyan 1000 környéke), képzelhetitek mennyi pénz ömlik az Inno-hoz a Westből. Biztonságban van a játékunk csak a fejlesztés terén halott. De ez is olyan mint a politika, meg kell várni a mi időnket. Egyszer úgyis kerül egy olyan ember olyan pozícióba akinek szívügye a West, lát benne fantáziát és elkezdi önteni bele a pénzt. Csak győzzük kivárni...
 
Vissza
Fent