Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17845

Vendég
Én támogatom az ötletet, továbbá javaslom hogy NE tegyenek a küldetésekbe feltételnek párbajt, és főleg ne ko-t. Mert ha teljesítem, mint pl. ma, kaptam egy levelet a kiütöttől olyan címmel, hogy gratulálok, te lúzer, meg hogy ez legyen a fő játékom. Ez kinek hiányzik ?
Én magam sem szeretek párbajozni, meg azt sem, ha levernek, de sosem irkáltam, ilyet meg főleg nem, senkinek.


A pillanat, amikor két hasonló kaliberű szellemileg felsőbb nyomvonalakon járó ember találkozik. :eek:
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
A pillanat, amikor két hasonló kaliberű szellemileg felsőbb nyomvonalakon járó ember találkozik. :eek:
Inkább nem is írom, mi lenne a válaszom erre :p :D
viccesen fogom föl, de annyit megkérdeznék, szeretnétek, ha csak Ti irhatnátok ide a gondolataitokat ? Mert ti olyan okosak vagytok, hát jó úton haladtok afelé, hogy végül 3 an szórakoztassátok itt egymást.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17845

Vendég
Kedves Monó,

Sajnálattal értesült baráti társaságunk, hogy mélyen érintett a fórumon történő vélemény kifejtésünk. Ha esetleg bármiben tudunk segíteni kérlek keress fel itt, vagy a játékban telegramon keresztül. :)

Kellemes Ünnepeket!
-George Cuter-
Senior Párbaj-Mester és aktív fórumozó
 

Deleted User - 819334

Vendég
Kilépés városból, valakivel folyamatosan 72 órás KO védelemben tartod magad, párbajra pontozol.

3 megoldás, amely tökéletes a párbaj kizárásához az életből.

Ugye tudod, hogy ez egy PvP játék?


Én ezt csak a régebbi hozzá szólások alapján találtam ki, és ugyan úgy meg maradna a párbaj csak nem lenne rinya, hogyha olyat támadsz plusz többen lennének városokban (kevesebben csövelnének). Plusz ahogy nézem a elgtöbben a város mentességet próbálják csökkenteni a párbajos ötletekkel (pont amit népszerűsítesz).
 

DeletedUser17845

Vendég
Én ezt csak a régebbi hozzá szólások alapján találtam ki, és ugyan úgy meg maradna a párbaj csak nem lenne rinya, hogyha olyat támadsz plusz többen lennének városokban (kevesebben csövelnének). Plusz ahogy nézem a elgtöbben a város mentességet próbálják csökkenteni a párbajos ötletekkel (pont amit népszerűsítesz).

Téged tuti fizet ezért valaki xdddd
 

Sennky

Active Member
Nem tudom volt-e már erről szó, de az utazó vásár néhány világon elég gyorsan kiépül/megtelik mostanság.
Floridán a következő tapasztalható:
-Reggel kb. 8 körül már nincs betehető termék, így az "Évente egy termék"(7777db) eredményt közel lehetetlen teljesíteni.
-Ami engem picit jobban aggaszt az a következő eredmény: "Építsd az utazó vásárt 202020pontért", kb. másfél éve próbálom teljesíteni ezt az eredményt és pont a felénél tartok. Vásáronként kb. 10k építési pontot tudok bevinni (1órás melóból max 5db megy) és ki is épült.
Jó volna megemelni a vásár kiépítéséhez szükséges mennyiségeket figyelembe véve azt hogy melyik világon mekkora az érdeklődés iránta.(Floridán kb. a 10x-ére mind termékben mind pedig építési pontban :D).
 

DeletedUser17845

Vendég
Olyan ötletem lenne, hogy a nyitó oldalon, a hirdetményeknél és minden más "ugró" pontnál nem egy direkt linket kellene megadni, ami rögtön átviszi a megnyitott lapot mondjuk ide a fórumra például, hanem megnyit egy külön lapot, így nem kell újra bepötyögni a keresőbe a nyitó oldalt, vagy vissza lépegetni. Nekem igazán hasznos kis fejlesztés lenne. letöltés (1).png
 
Fent