Ötletek/javaslatok (új)

Winnetuu

Active Member
Átpontozásnál ne legyen szükség arra hogy 1000x kattints egyenként hanem úgy is lehessen hogy lenyomva tartod a bal klikket.(a kívánt tulajdonság- vagy képességpontra) Nem is értem ezt eddig hogy nem lehetett megcsinálni minimális erőfeszítést igényel, megspórolva a sok kattintgatást és megkímélve egereinket. :wink:
 
Átpontozásnál ne legyen szükség arra hogy 1000x kattints egyenként hanem úgy is lehessen hogy lenyomva tartod a bal klikket.(a kívánt tulajdonság- vagy képességpontra) Nem is értem ezt eddig hogy nem lehetett megcsinálni minimális erőfeszítést igényel, megspórolva a sok kattintgatást és megkímélve egereinket. :wink:
szia javascript
 
de amúgy összes párbajos duelwarnerezik meg katonák is használják duelist skill scriptet ami mutatja másik statját, szóval teljes anarchia van, nem is lebuktathatóak, nem is szankcionálhatóak rendesen az innonak köszönhetően.
nem fogja csirke leharapni a fejed ha olyan scriptet használsz ami segít elosztani gyorsabban a pontjaid ahelyett hogy kidarálnád a razer egered gombjait azt vehetsz újat 30k ért<3
 

Barbossa

Member
Nem tudom, hogy valaki felvetette-e már ezt az ötletet, sőt új prémium funkcióról nem is rémlik, hogy olvastam-e volna bármit is.
De néhanapján örülnék, ha lenne "Több tapasztalat" prémium funkció, ami hasonló lenne a "Magasabb jövedelemhez".
Ha nem is 50%, hanem 30% vagy 25%, szerintem nem lenne rossz extra, buffal vegyítve már tökéletes is. Erődharcra járók is profitálnának belőle.

Ki mit gondol erről?
 

Trawers

Well-Known Member
Szeretném kérni a játék magyarosítását, bár nagyon jól tudok angolul. Nekem már olyan mintha magyarul olvasnám. Tudom, hogy ez komoly munka a fejlesztőknek, de hátha a következő frissitésben már benne is lesz. Ja és ez az első ötletem ami biztos, hogy meg fog valósulni, mert már benne van.
 

*Marina*

Member
Szép napot mindenkinek!
Szuper lenne, ha a megnyert kalanddal folytatható feladatok másként is (pl erődharccal) is lezárhatók lennének, mert vicc kategória az egész. Csak gyűlnek, miközben szinte lehetetlen kivárni, hogy az ember beléphessen egy kalandba Legalább fél éve próbálok részt venni rajta, még egyszer sem sikerült megfelelő mennyiségű játékossal elindítani a kalandot!!

A másik, hogy jó lenne, ha a piacnál nézelődve, látható lenne, hogy az adott nadrágból, fegyverből, stb stb van-e már a zsákban, nem kellene egyesével rákeresgélni..
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szép napot mindenkinek!
Szuper lenne, ha a megnyert kalanddal folytatható feladatok másként is (pl erődharccal) is lezárhatók lennének, mert vicc kategória az egész. Csak gyűlnek, miközben szinte lehetetlen kivárni, hogy az ember beléphessen egy kalandba Legalább fél éve próbálok részt venni rajta, még egyszer sem sikerült megfelelő mennyiségű játékossal elindítani a kalandot!!

A másik, hogy jó lenne, ha a piacnál nézelődve, látható lenne, hogy az adott nadrágból, fegyverből, stb stb van-e már a zsákban, nem kellene egyesével rákeresgélni..

Az első részre: mótvá. Este érdemesebb egyébként.

A másodikra: van olyan engedélyezett script, amit használhatsz..

 
Fent