Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Deleted User - 779988

Vendég
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/changelog-2-169.4182/


From now our punishment system will change, you will notice two major changes:

  • from now punishments are different:
    • number of received points has changed
    • permanent ban for receiving 50 points in 365 days was deleted
    • temporary punishments are shorter
    • punishments (points and bans) will be applied separately for every world
  • from now you can report more content which wasn't able to report before:
    • money transfer description
    • market offer description
    • town profile
    • alliance profile
    • fort profile
If your account is banned, because you received 50 penalty points in 365 days, feel free to contact our team via support system. We will check if your account meets requirements and can be unbanned.

Lehet ezentúl majd jelenteni piaci megjegyzéseket, pénzátutalási megjegyzéseket, város, erőd és szövetség profilokat, illetve büntetőpont rendszer fair és jogszerű lesz. 50 pont nem fog jelenteni végleges bant, rövidebb büntetések, illetve világonként lesznek ezek végrehajtva, tehát ha valaki Eldón bűnözik, Floridán attól függetlenül tud játszani, míg Eldón tölti a büntetését.
Hehehe yeah boiiii
 

t.p.p.

A megmondó ember
Nem töltöttél véletlen párbajmotit? 50% felett mutat mindenkit, 50% alatt jön létre ez az "effektus", hozzátenném, ha jól tudom ezt többen jelezték a suppnak már évek óta mint bug, szóval amit Doraja belinkelt frissitésszámot el kéne a suppnak is menteni, mert minden reportnál valamiért az utánnajárunk a hibának és továbbitjuk üzenetet kapta, rendes válasz helyett, szóval, hogy 50% párbajmoti alatt működik és azoknál, akik 30 napja nem hivtak embereket :D
Ez simán lehet, mert 10-15% között mozog a motim mostanába :D
 

pesmartin

Well-Known Member
"Szent Patrik napja 2021: Ír parádé szett
Egy új szettet készítettünk el számotokra, az idei évben öt szettdarabot van lehetőségetek összegyűjteni, a többit pedig az elkövetkezendő években! "

Az én értelmezésem szerint minden évben új szett darabokat lehet megszerezni. Eltelt 1év és mégsem jelentek meg az új szett részek.
Ezek szerint ez a fejlesztés/frissítés is a nagy frissítéssel jön együtt?(Évtizedek múlva)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
"Szent Patrik napja 2021: Ír parádé szett
Egy új szettet készítettünk el számotokra, az idei évben öt szettdarabot van lehetőségetek összegyűjteni, a többit pedig az elkövetkezendő években! "

Az én értelmezésem szerint minden évben új szett darabokat lehet megszerezni. Eltelt 1év és mégsem jelentek meg az új szett részek.
Ezek szerint ez a fejlesztés/frissítés is a nagy frissítéssel jön együtt?(Évtizedek múlva)

Bétán írták h majd jövőre xd
 

Mr. T.

THE DEVIL
"Szent Patrik napja 2021: Ír parádé szett
Egy új szettet készítettünk el számotokra, az idei évben öt szettdarabot van lehetőségetek összegyűjteni, a többit pedig az elkövetkezendő években! "

Az én értelmezésem szerint minden évben új szett darabokat lehet megszerezni. Eltelt 1év és mégsem jelentek meg az új szett részek.
Ezek szerint ez a fejlesztés/frissítés is a nagy frissítéssel jön együtt?(Évtizedek múlva)

Dehogyis. Megnézték, h hány játékos nem szerezte meg és úgy döntöttek, h még nem fejlesztik le a többi darabot, h mindenkinek legyen ideje megszerezni azt :) nem szabad mindig a "legrosszabbra" (?) gondolni.. :)

( legalább konzekvensek és ismét jövőre lehet megszerezni a többit.. )
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nyílván így történt :D akkor azt is megnézhetnék már hányan akarnak kasztot váltani

- te Jürgen, most mennyien akarnak kasztot váltani?
- sokan, nagyon sokan.. mit mondjuk nekik?
- hm.. mondjuk azt, hogy a következő nagy fejlesztés után minden erőnkkel azon leszünk, hogy foglalkozzunk a játékosok igényeivel..
- ez teljesen jó, semmi konkrét sincs benne, mehet a népnek..

képzelt beszélgetés az Inno dohányzójában..
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ha már ennyire szerkesztgetős kedvünkbe vagyunk:
3123 bővítmény megtekintése

Naplója*

Egyébként ez Enzo műterme, ha sajátot szeretnél, nyiss nyugodtan.
Továbbá az itteni művek szórakoztatási célzattal készültek, nem gúnyolnak, bántanak senkit.
Az viszont, hogy az általad sérelmezett mémen az általad írtak megjelennek, és ezeken jót mosolygunk, nem Enzo sara, hanem a tiéd.
Inkább örülj neki, hogy ilyen szolid formában talált utat a fórum népéhez a művészi önmegvalósítása :)
 
Fent