Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Benjamni20

Active Member
@Benjamni20, tehát végső soron megtudjuk azt, hogy kb 10%?:D
Igen, az egyben való legyártás a 10% felé tendál. Mivel hivatalos infó nem volt, úgy döntöttem, magam derítem ki. Kíváncsi vagyok, hogy ha egyenként gyártanék más % lenne-e. Még nincs akkora lelkierőm, hogy lekattintsak ezer darab gyártást amellett, hogy vigyzázzak arra is, hogy ne fagyasszam ki magam a játékból.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Igen, az egyben való legyártás a 10% felé tendál. Mivel hivatalos infó nem volt, úgy döntöttem, magam derítem ki. Kíváncsi vagyok, hogy ha egyenként gyártanék más % lenne-e. Még nincs akkora lelkierőm, hogy lekattintsak ezer darab gyártást amellett, hogy vigyzázzak arra is, hogy ne fagyasszam ki magam a játékból.
Ha ad valaki ad 1000 bolondok aranyát, csinálok 1000 amulettet egyesével. :whistle:
 

deakcsaba

Well-Known Member
Haliho vidám hétvégét mindenkinek.:) Ha lenne szavazás ki a legszerethetőbb GO csapat tag akkor én mindenképpen Klarre szavaznék.:) Korekt, aranyos és kedves.:) Mikor hozzáfordultam mindig intelligensen, korrektül és kedvesen válaszolt és adott segítséget amit itt is szeretnék megköszönni.:) Jó egészséget és sok sok energiát neked.:)
 

deakcsaba

Well-Known Member
Senkit nem érdekel, nem lettél keményebb mert ki tiltottak 5 napra. Én örökre is ki voltam tiltva még is visszajöttem, ez se érdekel senkit, bár ez szebb eredmény.
Sajnos én is voltam tiltva.:( Nem vagyok rá büszke de időnként felmegy a pumpa és az ember kivetkőzik önmagából.:(Pedig azért ember az ember,hogy moderálja magát és türtőztesse magát
 

deakcsaba

Well-Known Member
Így kora reggelt nem is kívánhatnék jobbat.:D Perec evés jutalom 250 darab kötvény. Amiért vettem egy igen nemes ládát amiben Albert Jenings átalakított elöltöltőse volt.:D Az élet akarom mondani a játék apró örömei.:D
 
Fent