Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Ghost of Red James

Well-Known Member
Oké, tudom, telefonnal nem éri meg rögöt venni, de!

Valaki adjon már nekem arra választ, hogy ha a 100-asat veszem 762 forintért, az miért olcsóbb, mint 160 db 1270 forintért? Első esetben 7,62 ft/db, a másodiknál 7,93. Azt gondolom, hogy ahogyan a bankkártyás csomagoknál, úgy a telefonosnál is nagyobb mennyiségre kedvezőbb árat kellene kitalálni..

Meg hát, jól jönne még nagyobb tétel is.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Oké, tudom, telefonnal nem éri meg rögöt venni, de!

Valaki adjon már nekem arra választ, hogy ha a 100-asat veszem 762 forintért, az miért olcsóbb, mint 160 db 1270 forintért? Első esetben 7,62 ft/db, a másodiknál 7,93. Azt gondolom, hogy ahogyan a bankkártyás csomagoknál, úgy a telefonosnál is nagyobb mennyiségre kedvezőbb árat kellene kitalálni..

Meg hát, jól jönne még nagyobb tétel is.
Még a végén kiderül, hogy elírták azt a 100ast, és 8,62/db akart az lenni :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Jóra sikerült buffok :)
A kovácsé jobb lenne ha duel motivation decrease lenne, pbsek sokan örülnénk neki :D

Ha úgynevezett régimódi "0% motivációs" párbajozó szeretnél lenni, akkor bizony addig kell vesztes párbajokat tolnod, míg a motid le nem megy, cserébe párbajszinted nem nő, hanem egy kicsit csökken is :D
Párna vagy biblia remek választás ilyenkor.
 

Akmak

Énnemtom
Mély csalódottsággal tölt el, hogy a két bekerült világnév messze eltörpül kedvelési számban a többitől, mégis ők kerültek be. :(
Nem lenne semmi gond ezzel ha nem úgy hirdettétek volna meg, hogy legjobb/legtöbb kedvelést kapott.
Így, hogy 2 választási lehetőség van, igazán lehetett volna egy ami a support kedvence és egy kritériumoknak megfelelt közösség kedvenc.
 

Benjamni20

Active Member
Egyetértek Akmakkal, én abszolút győztesként a "Minekújvilágot" könyveltem el, de még a Miskolcot is szívesen láttam volna az opciók között. A meghirdetés félrevezető volt.
 

senki600

Egy vasútbarát
Eskü bírtam volna, ha az új világ neve Miskolc lett volna, akkor még játszanék is rajta suli alatt, holott Miskolc nekem olyan messze van, mimt Makó Jeruzsálemtől. Miért kell mindig mindenképp Amerikához kötődő nevet választani? Néha el lehetne rugaszkodni ettől a megkötéstől, vagy kéne egy kísérleti világ, ami nem nyugati nevet visel, hanem mondjuk ez a Miskolc is. Aki benne van, vagy aki nem, nyugodtan jelezze. Mondjuk ez a Minekújvilág név tényleg nem lehetne, ha megnézik az alapító atyák, akkor mindenkit seggberúgnak, így maradjon Miskolc.
Off: aki Borsodi, mit kell tudjak a környékről? Hó végén megyek arra az ország túlvégérél, és nem tudom, hogy hogyan kell elkerülni a tezsvíreket. (Admim ha az off rész nem maradhat, töröljétek)
 

deakcsaba

Well-Known Member
Látom másoknak se tetszik a két név. Kerestem a szavazást amit beígértek az adminok, hogy a felsorolt nevek közül lehet választani erre szomorúan vettem észre két név közül lehet választani ami a legtöbb kedvelést kaptak. Kedves adminok mutassátok már meg hol van az a szavazás ahol a Minesota és a Mexikó kapta a legtöbb kedvelést.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Várható az erődharc wiki oldalának frissítése?
Igazság szerint nem is fontos (nekem), hogy frissüljön.

Az érdekelne, akár admintól, akár játékostól, hogy a távolsági levonásra van valami konkrét szám/képlet, vagy a köztes távolságokra sorsoljak egy random számot?



Soroltam random számot. És jónak tűnik.
f(x) = x^1.4, ahol y tengely a levonás, x tengely a mező.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent