Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Lacx

2x
Speed győztes 2022
1, kiszámolja a rendszer, mennyi sebzést kapna, ellenállást is figyelembe véve. Pl: 1000-t lőnek bele, van 200 ellenállása -> 800 sebzést kapna.
2, ha ez a sebzés nagyobb, mint a max élet harmada, akkor kap csak kevesebb sebzést.

Tehát ez a max hp harmadolós dolog a sebzés legvégén számolódik, az ellenállás figyelembe vétele után :)
köszi, így már értem :) akkor mégis marad az a 100 sebzés amit kap. Fura lett volna egy halhatatlan zöldfülű :D
 

Trawers

Well-Known Member
Azt ki kell rúgni azonnal aki szerint nő a nyerési esély a 3. kártya hozzáadásával : "We have added the 3rd card to increase your winning chance. " Olyan szintre csökkent, hogy jobbha nem tudom. Ráadásul, hogy lehet benne az 5. szinten nyitható halál ládája, amiből kaphatok 1 nahuatl szettet. xxx aranyért,vagy hihetetlen szerencsével :( Kérjétek be a matekostól mindkét változat nyerési esélyét, és ha neki van igaza, akkor elnézést kérek.
 
Utoljára szerkesztve:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Azt ki kell rúgni azonnal aki szerint nő a nyerési esély a 3. kártya hozzáadásával : "We have added the 3rd card to increase your winning chance. " Olyan szintre csökkent, hogy jobbha nem tudom. Ráadásul, hogy lehet benne az 5. szinten nyitható halál ládája, amiből kaphatok 1 nahuatl szettet. xxx aranyért,vagy hihetetlen szerencsével :( Kérjétek be a matekostól mindkét változat nyerési esélyét, és ha neki van igaza, akkor elnézést kérek.
A szerencse még mindig jelen van. Régen 50% volt az első szinttől tovább jutni, mégis volt hogy 10-ből 7-szer buktam az első szintnél :D Szóval nagyban függ a szerencsétől ez az egész, pl. bétára felmentem letesztelni milyen is így három kártyával, első ingyenes nyitás J. Cortina revolver, második 25 rögért a Cortina balos :D Kár, hogy ott hasznát se veszem, de az biztos hogy itt egyik sem lesz meg.. :D
 

Trawers

Well-Known Member
50-25-12.5-6.25-3.125% az esély 2 kártyánál
66,67-33,335-16,6675-8,33375-4,166875% esély 3 kártyánál
Nekem ez nem tűnik helyes megoldásnak. Kicsit olyan, mint csoki az üvegtigrisben: mennyi az esélye, hogy az aszteroida a fejedre essen. 50-50% Vagy igen vagy nem. Már az első huzásánál 50% (2-1) vs 33,3% (3-1).
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Tesztelgettem én is az új 3 kártyás rendszert, és többször sikerült rögköltés nélkül elérnem az utolsó szintre. Sőt az első 2 próbálkozásom ilyen volt, azt is hittem valami hiba van és nem lehet már veszíteni :D

A hozzászólásokat áthelyeztem a megfelelő topicba :)
 

Biersack

Well-Known Member
Üdv,

Lenne rá lehetőség esetleg, hogy 1 órás templom építésnél is kb. úgy adjon eventes valutát a cuccli, mint a sima meloknál? 250 virág nem egy nagy dolog, viszonyítva a többihez.
 
Fent