Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Picit elkezdtem örülni, hátha a html5 után fognak értelmes frissítéseket is gyártani. Lehet eddig azért nem fejlesztettek nagyobbat, mert elavult a mostani flash rendszer.

Ha azután sem fognak fejleszteni, akkor már nincs fény az alagút végén, csak egy olyan lyukban esünk lefele ami egyre messzebb kerül a felszíntől. :confused:
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán holnaptól lehet üvegezni...

Röviden és tömören: 100 üveg lesz található, ami a térképen található munkák adnak (lásd hógolyó, tökszedés és társai), ezekben a szokásos (prémmedál, kötvényes boríték, buffok, régi szettládák) jutalmak találhatóak, kicsit leszámítva, most változatosabbak lesznek a régi ládák benne. Lesz gyűjtőkártya is, illetve hozzávaló kaland.
Bétán 5-én indul, nálunk 12-én és egészen július 2-ig tart. További információk addig itt: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/civil-war-story-event.3428/
Frissítésről röviden: Piaci ablakba jelzi melyik város piacát nyitottad meg, pár hibajavítás és ráncfelvarrás. https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-102.3426/#post-35877
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Mondjuk az eléggé érdekes, hogy eldón például az exfőadminunk státusza "kizárva" de biztosan ennek is megvan a legmegfelelőbb magyarázata és oka, ami szintúgy nem tartozik ránk játékosokra, holott ennyit talán tudhatnánk.... (hogy mi is történhetett + valóban
sore.png
)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Mondjuk az eléggé érdekes, hogy eldón például az exfőadminunk státusza "kizárva" de biztosan ennek is megvan a legmegfelelőbb magyarázata és oka, ami szintúgy nem tartozik ránk játékosokra, holott ennyit talán tudhatnánk.... (hogy mi is történhetett + valóban
sore.png
)
pimpa is ki van/volt zárva hawaii-n vagy iowán, nem tudom hol adminkodott.
 

jaklee

Veteran Member
"Nyerhetsz kötvényeket, egy nap bónusz medálokat, energia italokat, mint pl. a mate tea, folyékony életet, speed tárgyakat pl. földi rakétateknősvázat, erőd harc erősítőket, mint 4 db speciális lőszert, egy nagyon öreg ládát, mint pl. fegyver ládát vagy Natty Bumppo csomagját, és sok sok mást is... "

Ez már a sokadik fura fordítás, de basszus... Mi lenne, ha olyan csinálná a fordításokat, aki játszik is a játékkal? Mi a fene az a földi rakétateknősváz? Őrölt turbóteknős páncél, esetleg :confused:
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
"Nyerhetsz kötvényeket, egy nap bónusz medálokat, energia italokat, mint pl. a mate tea, folyékony életet, speed tárgyakat pl. földi rakétateknősvázat, erőd harc erősítőket, mint 4 db speciális lőszert, egy nagyon öreg ládát, mint pl. fegyver ládát vagy Natty Bumppo csomagját, és sok sok mást is... "

Ez már a sokadik fura fordítás, de basszus... Mi lenne, ha olyan csinálná a fordításokat, aki játszik is a játékkal? Mi a fene az a földi rakétateknősváz? Őrölt turbóteknős páncél, esetleg :confused:

Az innogames fejével nézve a google fordító sem képes csodákra... :D

Majd javítják előbb utóbb... De ha mégse..................

Ne haragudj rájuk, ők nem madzsarok :D

No para, remélhetőleg ez csak átmeneti állapot, hogy külső behatás áldozatainak érezzük magunkat. :D

Majd jön egy újabb szupiman CM és minden jobb lesz, csak bízhatunk benne, hogy olyan lesz, mint Lucifer, nekem nem volt gondom vele, attól függetlenül, hogy nem tudom miért távozott ilyen hirtelen... :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
A gugli fordító még hagyján de hibajavításnak pontosan az van berakva 2.102-be mint ami 2.101-be volt. Mikor a bétás szerint a "Találkozás az első cowgirlel" eredményt javították meg most.
 
Én Dr. Enzo di Rosetti önként lemondok előzetes Community Manager posztomról.
Lemondásom oka: Túl inaktív a csapat. Tovább folytatom a gerillaháborúm "vesztes" lokálpatrióta társaimmal akik a nép akaratát érvényesítik erőszakosan.

Posztomra elkövetkezendő 4 azaz négy évig Elit teszter Krcsirkét ajánlom, mandátumom átadom neki.

Úgy is mi nyerünk, mi vagyunk a mesterséges intelligencia. Az emberek kora lejárt. I'm Poppy..
 
Fent