Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

deluigi

Well-Known Member
You will receive the reward in the Market and world that you have communicated.

szerintetek hol kapom meg a jutalmat es mi az, mert mar nem emlekszem es csak kertem, de nem tudom, hogy mit :)
 

DeletedUser17850

Vendég
Szerintetek lesz valami érdemi, komolyabb változtatás a 3.0-nál, vagy a jelenlegi mederben folyik (jóindulattal) tovább a játék menete? Esetleg szintemelés, második szakma, mobilapp, várossal kapcsolatos fejlesztések (bővítések), stb.? Hallott valaki valamit?

A legjobb az lenne hogyha a bolti dolgok bónuszait átdolgoznák hogy használhatóbbak legyenek azok is. Jelenleg kb semmire nem jók.
 

DeletedUser17605

Vendég
Sziasztok!

Mint tudjátok, hazánkban is elindul a The West Times. A következő témákban írhattok nekem: hirdetések, játékos ötletek. A hirdetéseknél a játékkal kapcsolatos normális hirdetéseket várunk (Piac, Szövetség, Város stb.) . Az ötleteknél jöhet bármi, normális keretek között (ne írjátok a játék bezárását és társait). Fontos, hogy az ötleteknél legyen egy neve, egy rövid leírása, összefoglalása, a rendes leírás, aztán pedig indoklás a végére, hogy ez miért kellene, miért lenne jó.

Ezen a néven megtaláltok minden világon. Írhattok nyugodtan a játékon belül is, azonban van külön erre a célra létrehozott email címem is: gerry.soprano.tw@gmail.com
 
Piac: Néhány ember névre rakott tárgyakat lopkod le minden világról.
Szövetség: Lassan kihalnak. -Windstorm kilépett a Koalícióból.
Város: Mindenhova van felvétel mert, lassan az összes kihal.

Ötletek vannak a játékosok által, jól meg is beszélik egymással. Ezzel az a gond ,hogy hiába beszélünk róla, a játékosok nem rakhatnak be frissítéseket a játékba. Ez jó mert jó azt kész.
 

jaklee

Veteran Member
Piac: Néhány ember névre rakott tárgyakat lopkod le minden világról.
Szövetség: Lassan kihalnak. -Windstorm kilépett a Koalícióból.
Város: Mindenhova van felvétel mert, lassan az összes kihal.

Ötletek vannak a játékosok által, jól meg is beszélik egymással. Ezzel az a gond ,hogy hiába beszélünk róla, a játékosok nem rakhatnak be frissítéseket a játékba. Ez jó mert jó azt kész.


Erről beugrott egy tök jó ötlet. Nyílt forráskódot, legalább annyit, hogy lehessen új funkciót belepakolni :)
Akár valami modolási lehetőséggel megoldva, és ha egy mod egész jól sikerül, beletehetnék a játékba... :)
 

jaklee

Veteran Member
Sziasztok!

Mint tudjátok, hazánkban is elindul a The West Times. A következő témákban írhattok nekem: hirdetések, játékos ötletek. A hirdetéseknél a játékkal kapcsolatos normális hirdetéseket várunk (Piac, Szövetség, Város stb.) . Az ötleteknél jöhet bármi, normális keretek között (ne írjátok a játék bezárását és társait). Fontos, hogy az ötleteknél legyen egy neve, egy rövid leírása, összefoglalása, a rendes leírás, aztán pedig indoklás a végére, hogy ez miért kellene, miért lenne jó.

Ezen a néven megtaláltok minden világon. Írhattok nyugodtan a játékon belül is, azonban van külön erre a célra létrehozott email címem is: gerry.soprano.tw@gmail.com

Erről tök jó lenne egy "szerver bejelentés", fórumot sokan nem olvasnak, max frissítéseket nézik meg. :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Újság a semmiről, új világ a semmiért, ráadásul se a kalandot nem lehet megcsinálni de még saját magával szúrt ki a cég hogy berendeltek olcsó pénzért tonna rögöt is.

Ahogy nézem semmi nem változott egy hónapja :D
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

TI is várjátok már az új világot? Én nagyon várom. Mióta kiderült, hogy az INNO semmilyen jövőt nem tervez a játékkal kapcsolatban, értsd: 2.99->2.100, biztos valami pénz lehúzásos lesz. Valószínüleg a tp lötyit rögért lehet venni. Én nagyon adnám.

Btw, én az első két hétben biztos nem regisztrálok a világra. Ha szeretnétek megmutatni az INNO-nak, hogy nem jó, amit csinál, tegyetek Ti is így!
 

jaklee

Veteran Member
És van egy teljesen új feature :O
Bár engem pont nem érint, mert úgyis egész nap csak heverészik a karakterem :D

Biztos volt ilyen javaslat is, gondolom az összes ötlet közül kiválasztották a legegyszerűbbet. Ez már így is több, mint az előző 1 év összes újdonsága :O
 
Fent