Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Vagy egy régi mese amiben leírták hogy egyszer eljő köreinkbe az antikrisztus... :D


Meg is jövendölték, hogy a végidőkben nem 1, de nagyon sok antikrisztus jelen lesz a világon, mondhatnánk azt is, hogy sokan magukat fogják a megváltónak nevezni, de ha érdekel a téma én tudok egy személyt, aki konkrétan ezt is állítja magáról, bár nem hinném, hogy vadnyugathoz tartozna a témája.... :D

Köszönöm a válaszokat, csak kíváncsi voltam, mint mindig. :)

Tovább haladva viszont a gondolat mentén, ha szeretnéd Lucifer, akár meg is oszt6nád velünk kis mezei játékosokkal azt a bizonyos profilnak való képet. :)

Vagy elképzelhető, hogy már láttam? Nem az első profilképedre gondoltál? Arra, még emlékszem. :) Ha jól tudom az a kép is a sorozatból való, de erre, már nem mernék megesküdni nem ismerem azt a sorozatot... :(
 

DeletedUser17843

Vendég
Meg is jövendölték, hogy a végidőkben nem 1, de nagyon sok antikrisztus jelen lesz a világon, mondhatnánk azt is, hogy sokan magukat fogják a megváltónak nevezni, de ha érdekel a téma én tudok egy személyt, aki konkrétan ezt is állítja magáról, bár nem hinném, hogy vadnyugathoz tartozna a témája.... :D

Köszönöm a válaszokat, csak kíváncsi voltam, mint mindig. :)

Tovább haladva viszont a gondolat mentén, ha szeretnéd Lucifer, akár meg is oszt6nád velünk kis mezei játékosokkal azt a bizonyos profilnak való képet. :)

Vagy elképzelhető, hogy már láttam? Nem az első profilképedre gondoltál? Arra, még emlékszem. :) Ha jól tudom az a kép is a sorozatból való, de erre, már nem mernék megesküdni nem ismerem azt a sorozatot... :(
Arra gondoltam igen :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Holnap várhatóan induló hógolyó eventhez és kapcsolódó kalandhoz fűznék pár gondolatot.
Mit adhat nekünk a hógolyó?
J9yyDuf.png

JrEfKUf.png

iXZS39T.png
Mire jók a színes hópelyhek?
Az első kaland követelménye 4db zöld hópehely, de a további színekből is 4-4 darabot kér a kaland egy darabon. Igaz, hogy piacolhatóak, de azért a hógolyók is adnak belőlük jó pár darabot, nem sok embernél fordul elő, hogy egyik színből nem jött volna 4db.
Hogy tudom megnézni, mennyi hógolyónál járok?
Jelen pillanatban bétán még nincs eredménye a 70db hógolyónak, így egyedül az segít ha nem nyitod ki őket, így látod hol jársz, vagy script telepítése után, amikor kinyitod őket, megjelennek kazetta statisztikában, így könnyebb nyomon követni, illetve amit kapsz buffokat, akár rögtön fel is tudod használni. Átlagosan minden 10. munka dobta nekem, tehát 700db 15 másodperces munkával pár óra alatt letudható akár.
Gyűjtőkártyát hógolyón kívül hol szerezhetek még?
Jelen pillanatban új kalandsor végén szerezhetsz még 5db-ot, nem piacolhatóak még, de lehetséges hogy a jövőben változni fog, továbbítva lett rá egy javaslat.

Ezen kívül jelen pillanatban lehetséges szerezni még egy záptojást szerezni, bétán várunk választ, hogy mi lesz a plusszal.

Jelenlegi gondolataim a bétás állapotokat tükrözi, reméljük holnapi frissítés után okosabbak leszünk, illetve hátha valamit megtudunk a supportól is, hogy mi lesz az extra záptojás sorsa (remélem kapunk érte egy extra képességpontot valahogy, én egy cserés kalandot javasoltam bétán) vagy esetleg módosítják a kalandot, de ez esetben meg kár lenne érte, mert új játékosoknak, illetve új világokon jelenleg máshogy nem lehet záptojást szerezni.
 

LeonCL

Active Member
TW-DB-vel akadt egy kis gond, kazetta statisztikánál mindenfélét kihoz, csak éppen a hógolyót nem... Flon működik rendesen, V1-en vannak nyűgök. Ennek a megoldására van esetleg tippetek? Még annyi, hogy nem szeretném a régi statokat se elveszíteni, így a sütik törlése nem igazán járható út.
 

DeletedUser16732

Vendég
Nincs komplett statisztikám, de tegnap óta már nem jön több hópihe , ezért gondolom elértem a 70-et.
Sajnos a súlyozás nálam nem jött össze, így kaptam a pihéket:
3 - 6 - 3 - 9 kék, piros, zöld ,sárga
Dakota piacon 1 db pihe sincs így nincs sok esély a feladathoz.
 

krcsirke

el pollo diablo
50db 15 sec után, ami nem adott 1 db hógolyót sem, kezdek elveszíteni minden hitet.. :D

Velem is volt ilyen, de előtte meg 9 munkára adott négyet :D De szerencsére letudtam már mind a 19 világon.

Nincs komplett statisztikám, de tegnap óta már nem jön több hópihe , ezért gondolom elértem a 70-et.
Sajnos a súlyozás nálam nem jött össze, így kaptam a pihéket:
3 - 6 - 3 - 9 kék, piros, zöld ,sárga
Dakota piacon 1 db pihe sincs így nincs sok esély a feladathoz.

Súgtam Dakotán.
 

DeletedUser16732

Vendég
Köszönöm a hiányzó pihéket, neked köszönhetően dübörög a Hét nővér feladat.
Így ma már két ismeretlentől kaptam önzetlen segítséget, ami szokatlan nekem.
Lehet nem is olyan sz@r a világ ....
 

DeletedUser17639

Vendég
Nem lehetne valamit csinálni ezekkel a hógolyós hópehely feladatsorral? Több ember is azon őrjöng, hogy a 70 golyóból nem lett meg a 4x4 pihe. Piacon meg ha van is pihe, akkor horror áron. Nekem is csak a vörösből lett meg a 4, a többit hogyan tudnám megszerezni egy kihalt világon?
 

DeletedUser17843

Vendég
Nem lehetne valamit csinálni ezekkel a hógolyós hópehely feladatsorral? Több ember is azon őrjöng, hogy a 70 golyóból nem lett meg a 4x4 pihe. Piacon meg ha van is pihe, akkor horror áron. Nekem is csak a vörösből lett meg a 4, a többit hogyan tudnám megszerezni egy kihalt világon?
Ha valamelyikből több van, mint 4 és másikból pedig hiányzik, akkor szívesen hozunk ecsetet és átszínezzük. :) De miért mindenki a hópelyhekből akar meggazdagodni minden világon... :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ha valamelyikből több van, mint 4 és másikból pedig hiányzik, akkor szívesen hozunk ecsetet és átszínezzük. :) De miért mindenki a hópelyhekből akar meggazdagodni minden világon... :D

Végre egy korrekt hozzáállás :)

Másrészről.. mindig mindenki az aktuális feladatsorból és az ahhoz szükséges termékekből akar meggazdagodni.. nem véletlen, h egyes világokon két db "egy szelet tortáért" 20k-t is elkérnek.. no comment..
 

DeletedUser17653

Vendég
Nem lehetne valamit csinálni ezekkel a hógolyós hópehely feladatsorral? Több ember is azon őrjöng, hogy a 70 golyóból nem lett meg a 4x4 pihe. Piacon meg ha van is pihe, akkor horror áron. Nekem is csak a vörösből lett meg a 4, a többit hogyan tudnám megszerezni egy kihalt világon?

Ne panaszkodj, mondtam hogy adok :)
 
Fent