Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17483

Vendég
pachee, nekem simán van a balos, jobbossal, tank vagyok 25k éppel, és 600at simán sebzek ..... ami szerintem elég sok, korábban 400is alig volt ...

bár szerencsére szerintem sokan csak mpi-re vették.....
 

Pachee

Well-Known Member
Nem mondtam, hogy rossz ez a fegyószett, hiszen kifejezetten jó (fejlesztésről nem beszélve...). Viszont alapvetően ha van a szektorban ilyen fegyverszett, akkor 5-ös egylövetűvel még mindig jobban sebez az ember. De tény, hogy elég jól sikerült ez is, az más kérdés, hogy fél év és jön jobb :cool:
 

krcsirke

el pollo diablo
Szerk: Tegnap lett hozzá frissítési napló: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-84.3350/

Újdonságok
"Helytelen sörfőzés"
Mivel sokan kérték, így a "Helytelen sörfőzés" kalandsor ismételhetővé vált.

Eredmény a Fényes Arany Colthoz.
Eddig nem volt eredményünk hozzá, most már hozzá lett adva.

Hibajavítások
Fejlesztett sebességbónusz
A látható érték a fejlesztett sebességbónusznál rosszul volt kerekítve, a mutatott érték most már egyezik a valós sebességgel.


Eléggé sovány lett ez a 2.84, reméljük valamit kitalálnak Oktoberfest idejére.
 

DeletedUser17478

Vendég
Többen már észrevettétek, hogy a wiki átalakuláson megy keresztül, ami már szépen látszódik formailag is, illetve az elmúlt időszakban elmaradt információk betöltésre kerültek/kerülnek.

Ezt mind egy új csapat tagunknak köszönhetjük, innen is jó munkát kívánunk Lucifer - nek! :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Köszönöm! :)

Nos, szólnék néhány szót akkor a jelenlegi állapotokról:

Ha a játékban nyitjátok meg a Súgót mostantól a kezdőoldalra dob bennetek, itt pedig mostantól folyamatosan fel lesznek tüntetve az aktuális események, kalandok, újdonságok stb.

Rengeteg változás történt a wikin, köztük a legszembetűnőbb talán az új tárgy adatbázisunk. Napra készen megtalálható benne minden tárgy, termék, még a ládák is.Ezek közötti kutakodásban segítségetekre lesz az új keresőnk, valamint azok kedvéért akik esetleg fejleszteni szeretnének, egy új tárgyfejlesztési modul is felkerült az oldalra.

Természetesen bővebb leírás található a Wikin,a "Wiki frissítések" menüpont alatt.

Az elmaradások pótlása folyamatban van, hamarosan minden elmaradt kaland, oldal, szett stb. felkerül az oldalra. Valamint még egy átdolgozott szett leírás és szett rendszerezés is tervben van. :)

Igyekszem a teljes Wiki-t minél felhasználóbarátabbá, frissebbé és használhatóbbá tenni. Természetesen minden építő jellegű kritika, hiba jelzés, ötlet érdekel. Amint elkészülünk létrehozunk a forumon egy részt ezen hibák, ötletek részére. Addig is bármi észrevételetek van, nyugodtan a Hibákhoz, vagy a Kérdésekhez írhatjátok.

Új hírekkel érkezem hamarosan!

Üdvözlettel, Lucifer
 

krcsirke

el pollo diablo
Természetesen minden építő jellegű kritika, hiba jelzés, ötlet érdekel. Amint elkészülünk létrehozunk a forumon egy részt ezen hibák, ötletek részére. Addig is bármi észrevételetek van, nyugodtan a Hibákhoz, vagy a Kérdésekhez írhatjátok.

Támogatnám azt a régi lehetőséget, hogy amint végeztél a wikivel, lenne lehetőség röggel (vagy más egyéb dologgal) jutalmazni a szemfüleseket, ha valami pontatlan, vagy hiányzik az adott oldalról. Természetesen jelezheted, hogy ez az oldal félkész, így az itt jelentet hiba nem ér rögöt, vagy ezen az oldal javítás alatt van, hogy más oldalakon keressenek addig hibát. Annak idején volt hasonló és szerintem be is vált, legalább páran olvasnák a wikit, illetve ténylegesen pontos lenne.
 

Vaimo

Veteran Member
Köszönöm! :)

Nos, szólnék néhány szót akkor a jelenlegi állapotokról:

Ha a játékban nyitjátok meg a Súgót mostantól a kezdőoldalra dob bennetek, itt pedig mostantól folyamatosan fel lesznek tüntetve az aktuális események, kalandok, újdonságok stb.

Rengeteg változás történt a wikin, köztük a legszembetűnőbb talán az új tárgy adatbázisunk. Napra készen megtalálható benne minden tárgy, termék, még a ládák is.Ezek közötti kutakodásban segítségetekre lesz az új keresőnk, valamint azok kedvéért akik esetleg fejleszteni szeretnének, egy új tárgyfejlesztési modul is felkerült az oldalra.

Természetesen bővebb leírás található a Wikin,a "Wiki frissítések" menüpont alatt.

Az elmaradások pótlása folyamatban van, hamarosan minden elmaradt kaland, oldal, szett stb. felkerül az oldalra. Valamint még egy átdolgozott szett leírás és szett rendszerezés is tervben van. :)

Igyekszem a teljes Wiki-t minél felhasználóbarátabbá, frissebbé és használhatóbbá tenni. Természetesen minden építő jellegű kritika, hiba jelzés, ötlet érdekel. Amint elkészülünk létrehozunk a forumon egy részt ezen hibák, ötletek részére. Addig is bármi észrevételetek van, nyugodtan a Hibákhoz, vagy a Kérdésekhez írhatjátok.

Új hírekkel érkezem hamarosan!

Üdvözlettel, Lucifer



Szia


Lehet majd regisztrálni is a Súgóra? :p
Mert egyenlőre csak ilyen bejelentkezési ablakocska van....o_O:rolleyes::confused::(
 

DeletedUser17483

Vendég
lucifer, nem tudom hogy fejlesztésesnél meg szett leírásosnál mire gondolsz, de egy olyant lehetne kialakítani hogy egy adott szettnek kiírja a bónuszait, és lehet állítani mi hányas szinten van ... pl kabi 3 kalap 1 , és úgy összesen mennyit pontot ad.... hasznos lenne szett összehasonlításnál, hogy érdemes e fejleszteni....
 

DeletedUser17843

Vendég
lucifer, nem tudom hogy fejlesztésesnél meg szett leírásosnál mire gondolsz, de egy olyant lehetne kialakítani hogy egy adott szettnek kiírja a bónuszait, és lehet állítani mi hányas szinten van ... pl kabi 3 kalap 1 , és úgy összesen mennyit pontot ad.... hasznos lenne szett összehasonlításnál, hogy érdemes e fejleszteni....
Kedves Maailmanloppu!

Pontosan ilyenek lesznek az új szett leírások. Minden egyes tárgy külön-külön fejleszthető benne, ennek megfelelően változik a bónusz is. Nos, egyelőre még dolgozunk azon, hogy látható legyen külön a szettbónusz, a tárgyak összesített bónusza (táblázatosan) és ez a kettő összesen (szintén táblázatosan), akárcsak TW-Calcon.

Egyelőre így nézne ki egy szett: https://wiki.the-west.hu/wiki/El_Gringo_szett
 

DeletedUser17843

Vendég
Támogatnám azt a régi lehetőséget, hogy amint végeztél a wikivel, lenne lehetőség röggel (vagy más egyéb dologgal) jutalmazni a szemfüleseket, ha valami pontatlan, vagy hiányzik az adott oldalról. Természetesen jelezheted, hogy ez az oldal félkész, így az itt jelentet hiba nem ér rögöt, vagy ezen az oldal javítás alatt van, hogy más oldalakon keressenek addig hibát. Annak idején volt hasonló és szerintem be is vált, legalább páran olvasnák a wikit, illetve ténylegesen pontos lenne.
Kedves krcsirke!

A Wiki javításért járó rög sajnos nem az én hatásköröm, de továbbítottam az ötletedet, amennyiben nem felsőbb utasítás okán nem jár már rög érte, úgy elképzelhető, hogy visszahozzuk ezt a rendszert. :)
 
Fent