Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser3632

Vendég
minél kevesebb a pont annál több kompromisszum kell, a rabszolgás meló túl nagy kötöttség, mivel csak alapból és felszerelésből nem elég, ezért a többi melótól vesz el
pont ez a kötöttség hiánya tenné tökéletessé mert mondjuk választhatnál alapot meg képességet is

pl kihagyni a melókat mint a rodeó ami középszerű és nem kell sehová

addig úgyis lesz majd cuccod amire új kalandokat hoznak be

hát igen, nem szívesen pazarolnék pontokat javításra, úszásra meg hasonlókra de úgy tűnik másképp nem megy

a vegyítés oké, de maxx 2őt érdemes, ahogy itt kiszámoltam, karizma+ügyesség jobb valamivel

az lenne a legjobb ha ki lehetne hozni úgy hogy csak alapok és csak pár képesség ami párbaj és erődharcban is jó, semmi egyéb
 

DeletedUser7360

Vendég
minél kevesebb a pont annál több kompromisszum kell, a rabszolgás meló túl nagy kötöttség, mivel csak alapból és felszerelésből nem elég, ezért a többi melótól vesz el
pont ez a kötöttség hiánya tenné tökéletessé mert mondjuk választhatnál alapot meg képességet is

pl kihagyni a melókat mint a rodeó ami középszerű és nem kell sehová

ezzel egyetértek, de az én elosztásom ahogy az első postban volt minden munkára való és kalandozásra is. Amit meg te keresel a kitételeid mellett az a minden területen jó karakter.
 

DeletedUser3632

Vendég
majd még agyalok rajta hogy hogy lehetne szűkíteni automatikusan, elvileg le lehet szabni számokra minden munkát és képességet

aztán az arányok szerint felosztani

igaz az alapok sorosak, a képességek oszloposak
a nehézség bekavar, ha az nem lenne akkor látszana hogy mi a jobb, ha ki lehet zárni a könyebb melókat, maradnak a nehezebbek
csoportosítva mindet azonos, hasonló, felcserélhető, végülis nincs sok pl úszás mire cserélhető, milyen arányban, stb.

szóval az egész egy 14+4 ismeretlenes egyenletrendszer xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
Nem tudok róla, hogy meg lett-e említve, így szólok pár szót:
TW-db-n extra tárgyak között feltűnt négy új felhasználható tárgy:
Premium chest
Junk chest
Fancy chest
Unique chest

Szerintetek mi lesz? Felváltják a mostani erődharcban szerezhető ládákkal? Lenne értelme, mert a vasládák nem lennének olyan rosszak...
 

DeletedUser14652

Vendég
Nem tudok róla, hogy meg lett-e említve, így szólok pár szót:
TW-db-n extra tárgyak között feltűnt négy új felhasználható tárgy:
Premium chest
Junk chest
Fancy chest
Unique chest

Szerintetek mi lesz? Felváltják a mostani erődharcban szerezhető ládákkal? Lenne értelme, mert a vasládák nem lennének olyan rosszak...
biztos ,hogy nem,hisz az acelladanal pl oda van irva,hogy csak 10000 dollar feletti cuccost tartalmazhat.
 

DeletedUser13425

Vendég
Sziasztok! lehet, hogy amatőr kérdésnek tűnik, de feltenném! A halál kaszáját még tavaly ilyenkor szereztem meg v6-on, és v8-on, a megszerzésük után, véletlen eladtam őket a kereskedőmnél... a kérdésem az lenne, hogy mivel már egyszer megszereztem, így nem is lesz alkalmam többet megszerezni, vagy megkapni ezt a tárgyat? Örülnék neki, ha lenne rá valamilyen mód! :)Köszönöm előre a válaszokat!
 

DeletedUser

Vendég
írj egy levelet a supportnak, hidd el segíteni fognak!:)
levonják a kasza vételárát a számládról és visszakapod.
 

DeletedUser

Vendég


Közepes erődben látott már valaki ettől nagyobb kitérést? :)
 

DeletedUser12277

Vendég
arra kérnék ötletet, hogy ha nektek pénzre lenne szükségetek, inkább egy Billy, a Kölyök lábvédőjét adnátok el, vagy Jesse James Schofieldjét adnátok el, illetve szerintetek melyikért kapnék több pénzt?
 

DeletedUser8590

Vendég
arra kérnék ötletet, hogy ha nektek pénzre lenne szükségetek, inkább egy Billy, a Kölyök lábvédőjét adnátok el, vagy Jesse James Schofieldjét adnátok el, illetve szerintetek melyikért kapnék több pénzt?

Szerintem a nadrágért többet kapnál, de ha megfogadsz egy tanácsota, ha ilyen ritka cuccaid vannak és csak 1 van belőlük ne add el.
 

DeletedUser309

Vendég
arra kérnék ötletet, hogy ha nektek pénzre lenne szükségetek, inkább egy Billy, a Kölyök lábvédőjét adnátok el, vagy Jesse James Schofieldjét adnátok el, illetve szerintetek melyikért kapnék több pénzt?

Világtól és szerencsétől függ. Kérdés mennyi Jesse van kint már a világodban. Lehet megveszek 350k-ért, de lehet 220-ért se. Ezek a dolgok teljesen kiszámíthatatlanok.
 

DeletedUser12277

Vendég
egyikből sincs kint a piacon, és én még soha nem is láttam kint
 

DeletedUser

Vendég
Csak nekem ilyen lassu a szerver vagy nektek is??
100x error-ozik :censored::mad:
 
Fent