Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser2847

Vendég
Nekem is volt egy ilyen... minden működött, csak a felsoroltak nem (illetve másik világon meg a távolságra írta hogy NaN:NaN:NaN:NaN) újraindítottam a westet ésműködött... bár lehetneked má problémád lesz.
 

DeletedUser309

Vendég
Van most olyan honlap ahol fentvannak a legújabb küldik? Twdb nem megy, wini meg még nem tette fel őket :(
 

DeletedUser

Vendég
Van most olyan honlap ahol fentvannak a legújabb küldik? Twdb nem megy, wini meg még nem tette fel őket :(

én meg nem vagyok olyan szintű

egyébként nálam megy a twdb
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
Aki van betán, az kukkantson be az eredmények közé és ha már ott van nézelődjön egy kicsit:).

Nem lesz az kis meló, de szép bónuszokat adhat majd a cuccos :D (kezdetét vesziaz adjuk végig az összes cuccot szindróma. Viszont azt a pár érdekes állatot amiről én még soha nem hallottam, honnan lehet összeszedni?
 

DeletedUser2847

Vendég
Német... német :D a kommen is kommen nem pedig commen :)

de ez nem nyelvóra. Úgyhogy kénytelen lesznek berakni egy képet :)
[SPOIL]
screenshot20111005at755.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser2847

Vendég
Rudolfot honnan szerezek?:unsure:

Pont ez az amit én sem tudok... pedig ez a ló megérné, hogy beszerezzek egyet minden fajta lóból :D mertpersze én a sál kategóriába estem bele a nyereményjátékonanno, s onnan is csak világonként 5 embert kaphatta, vagy valami ilyesmi.
 

DeletedUser

Vendég
Pont ez az amit én sem tudok... pedig ez a ló megérné, hogy beszerezzek egyet minden fajta lóból :D mertpersze én a sál kategóriába estem bele a nyereményjátékonanno, s onnan is csak világonként 5 embert kaphatta, vagy valami ilyesmi.

És a goldesel és a strauss azt honnan lehet szerezni:szénaboglya:
 

DeletedUser

Vendég
514127215N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mi van azokkal akik lezárták a kincsszagot érzek kalandot? :(
 

DeletedUser

Vendég
514127215N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mi van azokkal akik lezárták a kincsszagot érzek kalandot? :(

Az Eredmények tudtommal az eddig megszerzett dolgokról szólnak, így teljesen normális, a kalandok közül sem a folyamatban lévőket nézik.

És akik nem szánkót kaptak?Meg mi az a kacsafejű izé meg Piroska Fekete lova?:blink:
Akik nem szánót kaptak: Ha idén nem lesz advent, akk nemtudom
Kacsafej & PFL.: Új tárgyak.

És még csak nem is játszok bétán....
 

DeletedUser2847

Vendég
Azért ne felejtsük el, hogy az achivment leírásában le van írva, hogy rendes és titkos hátasok is
 

DeletedUser2847

Vendég
A fejlesztői nyelv német, s még nem került lefordításra, a zusammenfassung vagy valami ilyesmi is még német, mertnem fordították le :)
 

DeletedUser3632

Vendég
Az oké hogy német játék, de a Beta nyelve angol.
Most akkor hogy van ez? :)

a fejlesztők nem feltétlen kell tudjanak angolul, de mindenképp könnyebb nekik ha a neveket simán megadják saját nyelvükön
a változók úgyis angolul vannak
szóval mindegy

a béta meg azért angol mert a világ egyik legismertebb nyelve
a játékvilágban főleg, a közös nevező meg legyen közös
 

DeletedUser10122

Vendég
Hali!

engem nagyon érdekelne hogy van-e olyan Tulajdonság és Képesség kiosztás amivel minden munka elvégezhető és mivel nem találtam meg ezt sehol (ha vki tud ilyenről akk pls link :) ) ,ezért nekiláttam magam hogy majd én kiszámolom a frankót ;) ,de enyhén szólva elakadtam a matematika részével :blink: :eek: :blink: , szóval ha valaki tudja esetleg hogy hogy lehet megoldani egy 125 egyenlőtlenségből álló 17 ismeretlenes egyenletrendszert :blink: :eek: :blink: akkor pls. mondja meg ,vagy ha tud olyan programot amely képes lehet rá akkor írja le a program nevét vagy küldje át (e-mail: zsigmond1989@freemail.hu) pls. :)

előre is köszi.

u.i. ha megvan az eredmény akkor persze közzé lesz téve (már ha lehetséges ilyen elosztás...)
 

DeletedUser2234

Vendég
Hali!

engem nagyon érdekelne hogy van-e olyan Tulajdonság és Képesség kiosztás amivel minden munka elvégezhető és mivel nem találtam meg ezt sehol (ha vki tud ilyenről akk pls link :) ) ,ezért nekiláttam magam hogy majd én kiszámolom a frankót ;) ,de enyhén szólva elakadtam a matematika részével :blink: :eek: :blink: , szóval ha valaki tudja esetleg hogy hogy lehet megoldani egy 125 egyenlőtlenségből álló 17 ismeretlenes egyenletrendszert :blink: :eek: :blink: akkor pls. mondja meg ,vagy ha tud olyan programot amely képes lehet rá akkor írja le a program nevét vagy küldje át (e-mail: zsigmond1989@freemail.hu) pls. :)

előre is köszi.

u.i. ha megvan az eredmény akkor persze közzé lesz téve (már ha lehetséges ilyen elosztás...)

http://forum.the-west.hu/showpost.php?p=205851&postcount=12352
 

DeletedUser10122

Vendég
és abból te ki is tudod hozni hogy pontosan meik képességre mennyi pont kell??? mert én nem értem :)

már rájöttem h azt írja h nincs olyan ,de engem akkor is érdekelne mivan ha mégis van ,mert ő csak próbálkozással csinálta amit én is elkezdhetnék és 1 év alatt se találnám meg azt a kombinációt amivel meglehet csinálni (már ha van ilyen ) szóval azért érdekelne az eredeti problémámra tud vki választ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10122

Vendég
Még 1 kérdés: az egy dolog hogy a TWPRO megmutatja meik munkához meik a legjobb felszerelés ,de ezt külön egy táblázatban nem lehet megtalálni vhol? (kéne a számításhoz ,mert nincs meg a játékban minden felszerelés ezért elég sokáig tartana minden munkához kikeresni a legjobb cuccot a weststat-ról :blink:)
 
Fent