Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser12080

Vendég
Másnak is kidobja minden bejelentkezéskor a barátmeghivós vackot? Már kezd picit monoton lenni, hogy bárhova kattintok mindig kidobja....
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem kissé furcsa lány szájából hallani locsolóverset... Tojásfestő feladat kellett volna a másik félnek, de neeem szeretném leszólni a versenyt, mert végre van valami és nagyon is örülök neki, csak talán, még nincs késő kettébontani a versenyt, hogy a lányoknak tojásfestő feladatot adjanak Macaronék, vagy előbb kellett volna szóljak? :)

Mindenesetre: Köszönjük a vers-enyt, Macaron!!! :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem kissé furcsa lány szájából hallani locsolóverset... Tojásfestő feladat kellett volna a másik félnek, de neeem szeretném leszólni a versenyt, mert végre van valami és nagyon is örülök neki, csak talán, még nincs késő kettébontani a versenyt, hogy a lányoknak tojásfestő feladatot adjanak Macaronék, vagy előbb kellett volna szóljak? :)

Mindenesetre: Köszönjük a vers-enyt, Macaron!!! :)

Itt még csak verset írunk, azzal a lendülettel nem megyünk locsolkodni :) szóval lányok is bátran, s majd lesz fiú-kóboj aki esetleg felhasználhatja húsvét hétfőn a lányok által írt verseket. :) (Az ötlet jó ... fiúk vers lányok tojás... na majd jövőre) :cool:
 

DeletedUser17249

Vendég
Olvasgatom a verseket és azon gondolkodom, most maga a versírás a lényeg, vagy az, hogy ritmusos rigmusokat írjunk, olvassunk, ami hamar megtanulható, fülbemászó, és valóban használható egy húsvéti locsolás alkalmával, vagyis van egy szabott kerete, az, ami egy vers kritériuma... Hogy milyen nemű írja a vereset, az itt lényegtelen, hisz az indíttatás egy- Westes húsvéti locsolódó vers- még ha más szemszögből nézzük, akkor is, mert itt van egy tét, aki helyezést ér el, az jutalmat kap :) De a költői szabadság, szellem határtalan, írhat fiú, lány, bár én, mint az utolsóként említett nem képviselője egy vödör vízzel csapom nyakon majd a legényeket a húsvétot követő napon :D :D Vagyis fiúk, gatyát felkötni :D :D
 

DeletedUser13044

Vendég
Kedves magyar The-West közösség!


A mai nap, olyan infók jutottak birtokomba, ami mélységes felháborodáshoz vezetett. Ez nem csak személyemet érinti, hanem gyakorlatilag az összes olyan játékost aki VALAHA is versenyben volt az eventeken nyerhető speciális fegyverszett megnyeréséért!


A mai nap, észrevettük, hogy floridán 2 hawaii fegyverszett is van. Egy nekem (Avvocato, 1210 környéki ponttal nyertem) és egy Mrs.Dreamer nevű játékosnak. Ráírtam tehát, hogy ő mégis hogy szerezte meg ugyan ezt fegyverszettet?! Misz korrekt, volt , és ezen levéllel nem őt szeretném támadni. De erről majd később. Kiderült tehát, hogy ő COLORÁDÓN , a kisebb szintű karakterével nyerte meg az eventet , majd a SUPPORT segítségével átrakatták ide, mivel ő neki FLORIDA az elsőszámű szervere , ahol aktív. http://prntscr.com/f15ms3

És akkor itt jön az amit még mindig nem fogok fel. Hogy történhet meg ilyen? Többen is versenyben voltunk több népes szerveren az első helyért. 1-2 pontok döntöttek. Mindenki több tízezret költött a játékra. Ez igaz a régebbi eventekre is. Ha ilyen megtörténhetett, akkor én is buffon RÖG nélkül nyertem volna eventet. 50 ezer forintot spóroltam volna. Képzeljétek el azokat a játékosokat, akik nem nyertek végül semmit. Nekik ez milyen érzés lehet? Hogy ennyi pénzt kidobtak az ablakon? (van akik éveken keresztül ugyebár).



Én személy szerint hivatalos levelet küldtem az InnoGames-nek, teljes pénzvisszafizetést követelve a fiókom event alatti tranzakcióira, teljes vizsgálatot és ennek nyilvánosságra hozatalát a magyar support működésére és a csapat, illetve csapattag azonnali leváltására.



Felszólítalak titeket, kedves játékostársam, kedves “rögösök”, hogy tegyétek ti is ugyan ezt!



Tiszteltettel,


Avvocato.
 

DeletedUser15775

Vendég
Kedves Avvocato!

Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet. Valóban ez történt, egy egyszeri kivételt tettem valakivel, akiről úgy gondolom, megérdemli a közösség felé végzett munkája miatt. Megértem a felháborodásodat, nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora probléma lesz, hiszen nem jár erődharcra a karakterrel, így lényegében nem is használná. A tárgyakat az üzenetem megírásával egy időben visszatettem arra a világra, ahol megnyerte. Remélem így mindenkinek OK lesz a dolog. A kellemetlenségekért elnézésedet kérem.

További jó játékot:
DaN
 

DeletedUser13044

Vendég
Kedves Avvocato!

Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet. Valóban ez történt, egy egyszeri kivételt tettem valakivel, akiről úgy gondolom, megérdemli a közösség felé végzett munkája miatt. Megértem a felháborodásodat, nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora probléma lesz, hiszen nem jár erődharcra a karakterrel, így lényegében nem is használná. A tárgyakat az üzenetem megírásával egy időben visszatettem arra a világra, ahol megnyerte. Remélem így mindenkinek OK lesz a dolog. A kellemetlenségekért elnézésedet kérem.

További jó játékot:
DaN


Köszönöm én is a választ. Megérdemli e? Nem tudom . Elhiszem neked.. Nem sajnálom tőle. Azokat sajnálom akik velem együtt átverve érzik ( érezték) magukat. Ők nem mernek írni, nem akarnak bajt. Én mertem, úgy vélem jogosan. Sajnálom, hogy Misszel végül nem kapta meg, nekem magával a kivételezéssel volt bajom, nem azzal, hogy esetlegesen legyalul MPI, párbaj, vagy erődön.

További jó munkát neked,


Avvocato.
 

DeletedUser13044

Vendég
Üdv,

Kedves Avvocato,

S az mennyire korrekt dolog, hogy a bugot kihasználva dicsekedsz a "rekordokkal", és megkerülöd a dolgokat? Szimplán egy kérdés.


Szimplan egy kerdes? Milyen dolgokat kerulok meg? A bugot meg nem kihasznaltam, hanem max kaptam par orara mikor itt sem voltam :) de levetted a lenyeget latom.
Kezd neked is sargulni a bőröd :)
 

DeletedUser13044

Vendég
Milyen bajt nem akarunk? :)
Szerintem csak a magad nevében beszélj..
Gondolom ezzel az akcióval ellőtted a supporttól szívességet kérek lehetőséget mindenki nevében :(


Szivesseg... ha olyan keressel fordulsz hozzajuk ami nem utkozik a szabalyokba koteles megcsinalniuk. Ha szabaly ellenessel akkor nem. Ennyire egyszeru . Ez a munkajuk.

Ma tobb regi jatekossal is beszeltem, kikertem a velemenyuket. Mindenki igazat adott nekem. Senki nem szerzett meg elonyt abbol h barmit is atrakottmvolna innen onnan a supp, mivel ez szabalytalan..
 

kopoltyu

Active Member
Szivesseg... ha olyan keressel fordulsz hozzajuk ami nem utkozik a szabalyokba koteles megcsinalniuk. Ha szabaly ellenessel akkor nem. Ennyire egyszeru . Ez a munkajuk.

Ma tobb regi jatekossal is beszeltem, kikertem a velemenyuket. Mindenki igazat adott nekem. Senki nem szerzett meg elonyt abbol h barmit is atrakottmvolna innen onnan a supp, mivel ez szabalytalan..


remélem jobban alszol :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Csak jelzem, de nem nagyon foglalnék senki pártján sem állást, hogy Dreamer 'asszony' a barátságpontos eredményekben elérte a legfelső kategóriát, amit eddig csak a legkevesebbeknek sikerült, hogy személyre szabott szettje legyen valakinek. Eddig tudtommal magyar világon csak Deanie-nek sikerült, még további játékosnak. Tehát itt most természetesen igaza van Avvo-nak is, de szerintem DaN-nak is, hiszen, ahhoz, hogy egy ilyen magas eredményt elérjen valaki, ahhoz vagy rengeteg barát kell vagy iszonyú sok Rög, de a kettő együttese is fennállhatott, ami az innogamesnek abszolút megérte (ebben szerintem mind megegyezhetünk), így talán az is jogos, hogy megérdemelte volna a tényleges global jutalom átrakását, hiába "szabálytalan"... Jó az viszont más kérdés, hogy, ha valaki alatt sok barát sok rögöt fogyaszt akkor miért nem adott világon próbál sikert sikerre halmozni, de ne kövezzetek meg ettől a mondatomtól pls. :D mert én is ismerek olyant, aki ősi világon próbált volna eventet nyerni csak nem sikerült neki, de ez mellékes, mert neki eszébe se jutott sajnos átrakatni, mert egyszerűen nem jutott eszébe, hogy a support talán képes lenne erre :D de ez a példám spokyt érinti, pár hét alatt 80-ra felfejlődött arizonán és első volt addig, míg csucsu megelőzte az utolsó fél órában. de ennyi erővel ő is átrakathatta volna csak épp tanulva a fent említett példából az sem lenne túl igazságos, hiszen akkor mindenki óvilágra települne át abban bízva, hogy a fővilágra átpakolják neki a nyereményt és akkor menten meg is változna a régi világok szerepköre. de mint mondtam ezt nem sértésnek szánom maradnék semleges a történetben. hiszen a barátokból származó jutalmak miatt teljesen kiérdemelte volna az adott személy ezt a kiskaput csak való igaz ezzel sokan irigykedve néztek volna rá a kivételezés miatt. de én nem. nekem avvo is a barátom meg dreamer is. mondom ezt úgy, hogy mrs-től kaptam pár hete rózsákat és nem akarok ebből még nagyobb bonyodalmakat...

Szóval nem folynék bele más dolgába csak leírtam pár számomra nem elhanyagolható infót... :)
 

DeletedUser13044

Vendég
remélem jobban alszol :)
Csak jelzem, de nem nagyon foglalnék senki pártján sem állást, hogy Dreamer 'asszony' a barátságpontos eredményekben elérte a legfelső kategóriát, amit eddig csak a legkevesebbeknek sikerült, hogy személyre szabott szettje legyen valakinek. Eddig tudtommal magyar világon csak Deanie-nek sikerült, még további játékosnak. Tehát itt most természetesen igaza van Avvo-nak is, de szerintem DaN-nak is, hiszen, ahhoz, hogy egy ilyen magas eredményt elérjen valaki, ahhoz vagy rengeteg barát kell vagy iszonyú sok Rög, de a kettő együttese is fennállhatott, ami az innogamesnek abszolút megérte (ebben szerintem mind megegyezhetünk), így talán az is jogos, hogy megérdemelte volna a tényleges global jutalom átrakását, hiába "szabálytalan"... Jó az viszont más kérdés, hogy, ha valaki alatt sok barát sok rögöt fogyaszt akkor miért nem adott világon próbál sikert sikerre halmozni, de ne kövezzetek meg ettől a mondatomtól pls. :D mert én is ismerek olyant, aki ősi világon próbált volna eventet nyerni csak nem sikerült neki, de ez mellékes, mert neki eszébe se jutott sajnos átrakatni, mert egyszerűen nem jutott eszébe, hogy a support talán képes lenne erre :D de ez a példám spokyt érinti, pár hét alatt 80-ra felfejlődött arizonán és első volt addig, míg csucsu megelőzte az utolsó fél órában. de ennyi erővel ő is átrakathatta volna csak épp tanulva a fent említett példából az sem lenne túl igazságos, hiszen akkor mindenki óvilágra települne át abban bízva, hogy a fővilágra átpakolják neki a nyereményt és akkor menten meg is változna a régi világok szerepköre. de mint mondtam ezt nem sértésnek szánom maradnék semleges a történetben. hiszen a barátokból származó jutalmak miatt teljesen kiérdemelte volna az adott személy ezt a kiskaput csak való igaz ezzel sokan irigykedve néztek volna rá a kivételezés miatt. de én nem. nekem avvo is a barátom meg dreamer is. mondom ezt úgy, hogy mrs-től kaptam pár hete rózsákat és nem akarok ebből még nagyobb bonyodalmakat...

Szóval nem folynék bele más dolgába csak leírtam pár számomra nem elhanyagolható infót... :)



Én a levélben is leírtam, hogy nem Misz-t szeretném támadni. De sajnos a szövegértés nem a magyarok erőssége.
 

DeletedUser

Vendég
Szimplan egy kerdes? Milyen dolgokat kerulok meg? A bugot meg nem kihasznaltam, hanem max kaptam par orara mikor itt sem voltam :) de levetted a lenyeget latom.
Kezd neked is sargulni a bőröd :)

Nem használtad ki? Akkor szépen lapulnod kellett volna szvsz, ahelyett hogy dicsekedsz nyilvánosan. A lényeg az, hogy amellett, hogy a saját népedet sértegeted, és olyan nagyra tartod magad, mert egyszer nyertél egy eventet, kitoltál Misszel. Ugyan ki mást érdekel még, hogy másnak is van eventes fegyverszettje.. Nevetséges volt ekkora ügyet csinálni ebből, az igazi irigység és jóindulat nálad látszik meg igazán.

Érdemben nem kívánok többet hozzászólni ehhez, minden jót.
 

DeletedUser13044

Vendég
Persze persze.
A magyarok erénye az irigység és a semmi nem jó, mindenbe beleszólok anélkül, hogy tudnád mi van a háttérben.. egyből jön a lázítás meg a felháborodás!

Szégyelld magad!


Pontosan azért szóltam bele, mert Dreamer leírta, mi van a háttérben . De hiába mondok bármit is , te nyilván őt fogod védeni...




Mortar neked meg ismét gratulálok , hogy egy ilyen dologgal (aminek semmi jelentősége) tudsz csak támadni! Ez még érvelésnek se mondható.
 

DeletedUser16182

Vendég
Szerintem az égvilágon senkit nem érdekel, hogy mennyi rögöt költött, a szabály az szabály. Fogadja el, vagy ne hisztizzen. Nem beszélve arról, hogy a barátságjutalmakat nem az Ő(k) rögfogyasztása befolyásolja, hanem sokkal inkább azoké az embereké, akik alá regisztrálnak... (tudjuk azt is, hogy megy ezerrel az effajta visszaélés, multik, stb :p )

Én megértem a felháborodást, nincs helye a kivételezésnek a játékban, hivatalos szabályzat mellett. Többen nyertünk már eventet, akkor ennyi erővel nekünk is lehetnének "különleges" kéréseink.

Ettől függetlenül én nem rinyáltam volna, ha más is kap ilyen fegyót Eldoradon, attól még nekem nem lesz sem jobb sem rosszabb, max a fegyver eszmei értéke változik meg.

ui: módosítás után elég ergya lett a szettbón, én nem várom el a +300%-ot, de a tp bónusz lehetne legalább a csontvázzal egy szinten... :D
 
Fent