Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

  • Témaindító Témaindító DeletedUser
  • Kezdés ideje Kezdés ideje
-gondolom egy bizonyos kor felett már kezdenek megjelenni a bajok, mint az emberi szervezetekben is csak a játékban ezeket nem bajoknak nevezzük, hanem egyre több bugnak-
 
Szintén Florida.


Érdekes a többi világ működik.

telefonon is ugyanez ha rá lépek a betöltésre.
P és K is ilyenek nálam, éljen a remek fejlesztői munka! Egyébként a múltheti szerverújraindítások nem oldottak meg minden problémát. Az erődablakban továbbra is duplázódnak emberek pl.

Köszönjük a jelzéseket, a központ már tud a hibáról és dolgoznak rajta.
 
Vissza
Fent