Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Utoljára szerkesztve:

Kígyósziszi

Active Member
Talán nem szabadna meglepődnöm - fogjuk rá, naiv vagyok- , de ezek a fotó tetszésnyilvánítások nem az igaziak, vagy csak én látom rosszul. Újra csak szervezés. Vannak fenn nagyon jó, fantasztikus képek, és meg sem nézik sokan, akik ma léptek ide fel, és tették a tetszésüket csak egy bizonyosra, holott pár fotó hamarabb lett beküldve. Nem kell, csak barátoknak írni, melyikre szavazzanak :( Nem tudom, mennyire érzi az, aki így szervezi, hogy valóban jó-e az "alkotása"? Mindenesetre a többieknek kedvét szegheti, de magam nevében írom, az enyémet igen. Egy kifogástalan helyszín adja magát, rossz fotót nem nagyon lehet belőle készíteni, bár lehet, olyan pillanatot megörökíteni, ami valóban csak pillanat, az viszont már magába foglal egy csípet művészet.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Talán nem szabadna meglepődnöm - fogjuk rá, naiv vagyok- , de ezek a fotó tetszésnyilvánítások nem az igaziak, vagy csak én látom rosszul. Újra csak szervezés. Vannak fenn nagyon jó, fantasztikus képek, és meg sem nézik sokan, akik ma léptek ide fel, és tették a tetszésüket csak egy bizonyosra, holott pár fotó hamarabb lett beküldve. Nem kell, csak barátoknak írni, melyikre szavazzanak :( Nem tudom, mennyire érzi az, aki így szervezi, hogy valóban jó-e az "alkotása"? Mindenesetre a többieknek kedvét szegheti, de magam nevében írom, az enyémet igen. Egy kifogástalan helyszín adja magát, rossz fotót nem nagyon lehet belőle készíteni, bár lehet, olyan pillanatot megörökíteni, ami valóban csak pillanat, az viszont már magába foglal egy csípet művészet.
Ehhez még annyit fűznék hozzá,hogy ismét van egy két frissen beregisztrált lájkoló is
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Talán nem szabadna meglepődnöm - fogjuk rá, naiv vagyok- , de ezek a fotó tetszésnyilvánítások nem az igaziak, vagy csak én látom rosszul. Újra csak szervezés. Vannak fenn nagyon jó, fantasztikus képek, és meg sem nézik sokan, akik ma léptek ide fel, és tették a tetszésüket csak egy bizonyosra, holott pár fotó hamarabb lett beküldve. Nem kell, csak barátoknak írni, melyikre szavazzanak :( Nem tudom, mennyire érzi az, aki így szervezi, hogy valóban jó-e az "alkotása"? Mindenesetre a többieknek kedvét szegheti, de magam nevében írom, az enyémet igen. Egy kifogástalan helyszín adja magát, rossz fotót nem nagyon lehet belőle készíteni, bár lehet, olyan pillanatot megörökíteni, ami valóban csak pillanat, az viszont már magába foglal egy csípet művészet.
Ne aggódj, a nyertes kép kiválasztásához majd egy játékbeli szavazást fogok kiírni :)

Ehhez még annyit fűznék hozzá,hogy ismét van egy két frissen beregisztrált lájkoló is
Alapvetően azzal nincs probléma, ha új fiókok de ígérem ezúttal is megnézzük majd az esemény végén a legtöbb lájkot kapott bejegyzést és ha szükséges, akkor levonjuk belőle azon szavazatokat, melyeknek nem kellene számítaniuk.

A bejegyzésedet azért fogadtam el és tettem láthatóvá mindenki számára, mivel belefoglaltad, hogy játékon kívül küldted be. Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk, csodálatos fotók!
 

Kígyósziszi

Active Member

Csodálatos fotók, nekem nagyon tetszenek. Mindig el tudok merengeni sétáim során a felhőkben, falevelekben, kavicsokban, mindenben, ami körbe vesz. Nincs érdektelen témám.Te is nyitott szemmel jársz. Régebben vettem komoly gépeket, de az utóbbi években a tf-omra hagyatkozom. Kevesebb lehetőség, de mindig kéznél van. Szép fotók.
 

senki600

Egy vasútbarát
Csodálatos fotók, nekem nagyon tetszenek. Mindig el tudok merengeni sétáim során a felhőkben, falevelekben, kavicsokban, mindenben, ami körbe vesz. Nincs érdektelen témám.Te is nyitott szemmel jársz. Régebben vettem komoly gépeket, de az utóbbi években a tf-omra hagyatkozom. Kevesebb lehetőség, de mindig kéznél van. Szép fotók.
Egy jó telefon is érhet annyit, mint vmi flancos gép, ha a kezelője nem egy *cenzúrázott tartalom*, meg ha nem ellenfénybe fotóz (pedig néha jót ki lehet abból is hozni)
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
A büntetési rend belsős információ, de annyit elárulok, hogy létezik olyan mértékig szabálysértő chat üzenet, amely végleges kizárással "jutalmazandó".

Figyeljetek oda kérlek, hogyan és milyen formában nyilvánultok meg a játék felületein, ne felejtsük el soha, hogy kikapcsolódni járunk ide, az ellenfeleink pedig nem az ellenségeink..
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Akkor is hülyeségnek tartom, hogy valakit a chat miatt zárjanak ki :) óvodás szint
bárkit is zárjanak ki, akkor se érdemli meg. kapjon chatbant. de ne hogy már a játékba ölt ideje menjen kárba amiatt mert írt valakinek olyat ami annak nem tetszett (ha igaz, ha nem).
a játékvezetők akkor a fél világot feljelenthetnék :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Akkor is hülyeségnek tartom, hogy valakit a chat miatt zárjanak ki :) óvodás szint
bárkit is zárjanak ki, akkor se érdemli meg. kapjon chatbant. de ne hogy már a játékba ölt ideje menjen kárba amiatt mert írt valakinek olyat ami annak nem tetszett (ha igaz, ha nem).
a játékvezetők akkor a fél világot feljelenthetnék :)

nem értek Veled egyet.. más játékban is van az a szintű üzenet, amiért végleges kitiltás jár.. függetlenül attól, h a játékos mennyi időt / pénzt ölt bele a játékba.. egyik tényező sem mentesít az alól, h a szabályszegést elkövette az illető..
( "nálunk" még az összes, általa játszott szerverről is repült pár napos tiltásra 1-1 játékos, aki "méltó" volt rá.. )

A véleményem nem tekinthető a the-west bármely játékosára vonatkoztatva, aki a közelmúltban tiltás alá került.
 

Kruikov

Az Admirális
Akkor is hülyeségnek tartom, hogy valakit a chat miatt zárjanak ki :) óvodás szint
bárkit is zárjanak ki, akkor se érdemli meg. kapjon chatbant. de ne hogy már a játékba ölt ideje menjen kárba amiatt mert írt valakinek olyat ami annak nem tetszett (ha igaz, ha nem).
a játékvezetők akkor a fél világot feljelenthetnék :)
Egyetértek. Az időleges chat-ban sokkal ésszerűbb lenne. Sok más játékban van így.
 

DeletedUser

Vendég
A büntetési rend belsős információ, de annyit elárulok, hogy létezik olyan mértékig szabálysértő chat üzenet, amely végleges kizárással "jutalmazandó".

Figyeljetek oda kérlek, hogyan és milyen formában nyilvánultok meg a játék felületein, ne felejtsük el soha, hogy kikapcsolódni járunk ide, az ellenfeleink pedig nem az ellenségeink..


Az lenne a nagy szabálysértés hogy Pihenő napnak neveztem a kitiltásom? Viccek vagytok...és miért töröltétek az előző hozzászólásom? Kinek szúrtaa szemét az, hogy elköszöntem játékostársaimtól? Mi a francnak van a Kocsma chat ha nem ennek?
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
A kizárások kitárgyalása tilos, ezért nem adhatunk itt információt a tiltásoddal kapcsolatban. Amennyiben jogtalannak ítéled meg, tudsz írni fellebbezést Support felületen, de ez nem garantálja a játékba történő visszaengedésed.
 

Kanyim

Veteran Member
Akkor is hülyeségnek tartom, hogy valakit a chat miatt zárjanak ki :) óvodás szint
bárkit is zárjanak ki, akkor se érdemli meg. kapjon chatbant. de ne hogy már a játékba ölt ideje menjen kárba amiatt mert írt valakinek olyat ami annak nem tetszett (ha igaz, ha nem).
a játékvezetők akkor a fél világot feljelenthetnék :)
Ezt nem osztom. Én sok évig vezettem nagy szövit és kaptam mindenfélét és le is szartam azokat. De amikor egyik kedves játékostársunk gyülölettől vezérelve konkrétan azt vágta a fejemhez egy nagy (és végleges) veszekedés során hogy "legyen rákos a gyerekem"... na én onnantól zéró tolerenciát alkalmaztam. ( és bárki aki csak bevédte ezt az illetőt az is a szememben halott lett azonnal)
Igenis van az az írás amiért tökéletesen megérdemelt a végleges kizárás. Van egy szint ami alá nem megyünk. Ha valaki mégis, akkor arra az emberre nincs szükség a játékban. (és lényegtelen hogy azért mert ilyen primitív az illető , vagy csak annyira idióta hogy azt hiszi hogy valami még poénos)

Végleges kizárást nem osztogatnak csak úgy. Ezeket nem holmi b***meg után kapják hanem igenis olyan dolgokért amiért normális ember a való életben is kb megszakítja velük a kapcsolatot.
 
Fent