Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Neurotikus

Member
Igaz, nem töltöttem a szerkesztéssel túl ok időt. :D Nem volt annyira fontos.

Miután szerkesztetted a szövegedet, én is szerkesztem az enyémet, először csak a Naplóját javítottad ki.

Először is nem az általam írtak szerepelnek rajta, hanem enzó egy tök random szöveg elé odarakta a nevem. Gyanítom hogy ő írta suttogva valakinek, akivel előre megbeszélték, hogy készít rólam ilyet, aztán amikor egyszer kocsmán írtam valami kifotózta a nevem és elészerkesztette.
Megnyugtatlak soha nem írtam olyat hogy hogy lehet legyőzni egy munkást, stb...
Nem véletlenül húzta rá valamilyen ablakra mindkétszer a csetet, vagy állította átlátszatlanra a csetet, mert ha látszódna mögötte a háttér haloványan, akkor látszódna hogy össze van téve a kép.

Az pedig egyértelműen bántó szándékkal tette rá női testre a férfi fejet, de persze látszik hogy elfogult vagy. :D

Én legalább valódi általa mondott dolgokat raktam a képemre, amit úgy látszik valaki nem tolerált. XD Ennyit értek.
 
Utoljára szerkesztve:

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A pontosság kedvéért, a “hogy kell legyőzni egy munkást” arra írtad hogy Garen mondott valamit olyasmit hogy nekem tanítani kéne a munkásverést. Erre kérdeztél rá. A második mondatot pedig akkor mikor kihívtad Won-t építősben de öltözött és megvert.
Kicsit kevesebb összeesküvés-elmélet, kicsit több memória és nem születnek ilyen semmirevaló gyanúsítgató fórumposztok.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Remek ötlet, talán annyival csavarnám meg, hogy háromfelé szedném a jutalmazást, mivel egyébként könnyen előfordulhatna, hogy a pókocska egyedül van a kategóriában és nem kell senkivel sem egy szépségversenyen megmérkőznie. A három kategória a kutya, cica és egy 'többiek' lennének. :dastardly:
Egy feltétellel, ha abba én is beszállhatok! :cool:

De az olyan legyen akkor már, hogy nem megadott manualok alapján pakolunk össze eredeti készleteket, hanem mindenki kitalál valami egyedit.
Pl. Építek magamtól egy autót.
Így el lehetne kerülni azt, hogy ne annak legyen legimpozánsabb a műve, aki nem sajnálta a lóvét, mondjuk a Halálcsillagra :D
Plusz így lehetne vinni a dolog még egy csavart, sőt, tematikát is kaphatna a történet, pontosan ez alapján.
 

krcsirke

el pollo diablo
De az olyan legyen akkor már, hogy nem megadott manualok alapján pakolunk össze eredeti készleteket, hanem mindenki kitalál valami egyedit.
Pl. Építek magamtól egy autót.
Így el lehetne kerülni azt, hogy ne annak legyen legimpozánsabb a műve, aki nem sajnálta a lóvét, mondjuk a Halálcsillagra :D
Plusz így lehetne vinni a dolog még egy csavart, sőt, tematikát is kaphatna a történet, pontosan ez alapján.

Lepinnel is belehet szállni? Vagy bármi hasonlóval? Mert akkor szóljatok időben és az unokahúgomtól kölcsönzök egy párat.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Lepinnel is belehet szállni? Vagy bármi hasonlóval? Mert akkor szóljatok időben és az unokahúgomtól kölcsönzök egy párat.

Szerintem nyugodtan :D
Az lenne a legjobb ha nem csak kifejezetten legóval lehetne ezt csinálni, hanem bármely más, kreativitáson alapuló, hasonló jellegű játékkal.
Pl. Amikor ilyen mágneses biszbaszokból pakol össze az ember mindenfélét :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Nem tudom láttátok-e a dán szerverrel mi lett, költözhetnek az angol westre :):):) jó az inno stratégiája :):):) :::)))))



google forditózott szöveg:
Kedves cowboyok és cowgirlok!

Ma szeretnénk bejelenteni valamit, amire már régóta vártatok – hamarosan nyitunk a dán szerverről a nemzetközire való migrációra. Úgy döntöttünk, hogy megnyitjuk a migrációt és egyesítjük a két piacot (összevonás), hogy lehetőséget adjunk arra, hogy több játékossal játssz, rendezvényeken vegyen részt és több játéktapasztalatot szerezzen. Ezen a piacon nem nyílnak meg új világok vagy migrációs útvonalak.

Mit is jelent ez?

Az egyesülés azt jelenti, hogy a szereplőket a dán piacról a nemzetközi piacra helyezik át. Miután egy karaktert áthelyeztek a nemzetközi piacra, törlésre kerül a dán piacon. A nemzetközi piac támogatja a dán nyelvű játékot, így nem szükséges angolul beszélni ahhoz, hogy ott játsszon. Néhány egyszerű lépésben mozgathatja karakterét. Ennek részleteit alább találja. Amint az összeolvadás véget ér, és az összes szereplő a nemzetközi piacra költözött, a dán piacot bezárják, és az összes megmaradt karaktert véglegesen töröljük.

Mikor lesz a velő?

  • A migrációs útvonalak 2022. május 30-tól nyílnak meg
  • Legalább 2 hónapja van arra, hogy fiókjait a nemzetközi piacra helyezze.
  • A dán piac bezárását legalább 4 héttel a zárás előtt bejelentik.
Hogyan tudnám mozgatni a karakteremet?

A karakter mozgatásához kövesse az alábbi lépéseket:

  • Mindenekelőtt meg kell címkéznie fiókját.
    • Olyan nevet és e-mail-címet kell választania, amely még nem létezik a nemzetközi piacon.
    • Nem tudjuk garantálni, hogy jelenlegi felhasználóneve elérhető a nemzetközi piacon.
    • Ebben a lépésben a rögöket is áthelyezheti az új karakterre.
  • A második lépés az osztályzatok összevonása.
    • Minden karaktert külön kell mozgatnia a világába való bejelentkezéssel, és ki kell választania egy célvilágot.
    • Miután kiválasztott egy világot, nem fog tudni változtatni a választásán
  • Másnap már bejelentkezhet karakterével a nemzetközi piacra.
Hová mozgathatom a karakteremet?

A karakteredet áthelyezheted a nemzetközi piacra (EN market). A világok listáját és az egyes világok rövid leírását legkésőbb 7 nappal a migrációs útvonalak megnyitása előtt közzétesszük.

Ha bármilyen kérdése van, akkor végre tegye fel őket, és mi a lehető legjobban válaszolunk, :)

találkozunk a nemzetközi piacon!

Üdvözöljük a

nyugati csapatot
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem tudom láttátok-e a dán szerverrel mi lett, költözhetnek az angol westre :):):) jó az inno stratégiája :):):) :::)))))



google forditózott szöveg:
Kedves cowboyok és cowgirlok!

Ma szeretnénk bejelenteni valamit, amire már régóta vártatok – hamarosan nyitunk a dán szerverről a nemzetközire való migrációra. Úgy döntöttünk, hogy megnyitjuk a migrációt és egyesítjük a két piacot (összevonás), hogy lehetőséget adjunk arra, hogy több játékossal játssz, rendezvényeken vegyen részt és több játéktapasztalatot szerezzen. Ezen a piacon nem nyílnak meg új világok vagy migrációs útvonalak.

Mit is jelent ez?

Az egyesülés azt jelenti, hogy a szereplőket a dán piacról a nemzetközi piacra helyezik át. Miután egy karaktert áthelyeztek a nemzetközi piacra, törlésre kerül a dán piacon. A nemzetközi piac támogatja a dán nyelvű játékot, így nem szükséges angolul beszélni ahhoz, hogy ott játsszon. Néhány egyszerű lépésben mozgathatja karakterét. Ennek részleteit alább találja. Amint az összeolvadás véget ér, és az összes szereplő a nemzetközi piacra költözött, a dán piacot bezárják, és az összes megmaradt karaktert véglegesen töröljük.

Mikor lesz a velő?

  • A migrációs útvonalak 2022. május 30-tól nyílnak meg
  • Legalább 2 hónapja van arra, hogy fiókjait a nemzetközi piacra helyezze.
  • A dán piac bezárását legalább 4 héttel a zárás előtt bejelentik.
Hogyan tudnám mozgatni a karakteremet?

A karakter mozgatásához kövesse az alábbi lépéseket:

  • Mindenekelőtt meg kell címkéznie fiókját.
    • Olyan nevet és e-mail-címet kell választania, amely még nem létezik a nemzetközi piacon.
    • Nem tudjuk garantálni, hogy jelenlegi felhasználóneve elérhető a nemzetközi piacon.
    • Ebben a lépésben a rögöket is áthelyezheti az új karakterre.
  • A második lépés az osztályzatok összevonása.
    • Minden karaktert külön kell mozgatnia a világába való bejelentkezéssel, és ki kell választania egy célvilágot.
    • Miután kiválasztott egy világot, nem fog tudni változtatni a választásán
  • Másnap már bejelentkezhet karakterével a nemzetközi piacra.
Hová mozgathatom a karakteremet?

A karakteredet áthelyezheted a nemzetközi piacra (EN market). A világok listáját és az egyes világok rövid leírását legkésőbb 7 nappal a migrációs útvonalak megnyitása előtt közzétesszük.

Ha bármilyen kérdése van, akkor végre tegye fel őket, és mi a lehető legjobban válaszolunk, :)

találkozunk a nemzetközi piacon!

Üdvözöljük a

nyugati csapatot

Ilyen már volt más, nem Inno-s játékban is.. ;) ez nem csak Inno-stratégia :)
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy a véleményeteket kulturáltan, valamint mindenféle sertés nélkül fogalmazzátok meg! (Ez természetesen az összes fórum hozzászólásra, és akár még a játékon belüli kommunikációra is vonatkozik! :wink:)
 
Fent