Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Valamint még egy kérdés, kötelező hogy karakterünk látszódjon a videóban, vagy ha pl. én a párbajról szeretnék videót, akkor elég a párbajos/képességpontos ablak addig az ideig amig arról beszélek benne? Aka. ha látszodnia kell a karakternek, akkor muszáj az legyen amelyik világon lekérnénk az esetleges nyereményt?
 

Riley Freeman

Active Member
Valamint még egy kérdés, kötelező hogy karakterünk látszódjon a videóban, vagy ha pl. én a párbajról szeretnék videót, akkor elég a párbajos/képességpontos ablak addig az ideig amig arról beszélek benne? Aka. ha látszodnia kell a karakternek, akkor muszáj az legyen amelyik világon lekérnénk az esetleges nyereményt?
Lényegében egy reklámot kell készítened. A The-West hivatalos facebook csoportjába kell feltölteni, egy adott hashtaggel. 60 másodperc terjedelem, és a játékot kell bemutatni. Hiába korlátozod le párbajra, vagy erődharcra, mert azzal úgysem nyersz.



A 2,7 milliárd aktív felhasználóval kapcsolatban pedig szerintem elírtunk egy vesszőt :D https://prnt.sc/utsbnq
 

Riley Freeman

Active Member
Elég hézagos az kiírás, de biztos helyről tudom, hogy tulajdonképpen nem is kötelező, hogy egy ember készítse és szerepeljen a videóban, viszont a nyereményt (ha lesz) csak egy ember kaphatja meg.

Most megy az bizniszkedés :DDDD arról, hogy a nyereményből vett dolgok eladhatók legyenek kivételesen :)
 
Lényegében egy reklámot kell készítened. A The-West hivatalos facebook csoportjába kell feltölteni, egy adott hashtaggel. 60 másodperc terjedelem, és a játékot kell bemutatni. Hiába korlátozod le párbajra, vagy erődharcra, mert azzal úgysem nyersz.

Hát ha 60 másodperc alatt bárki bemutatja az egész játékot, a nyereménye mellé még én is veszek 1000 rögöt neki.
A példavideóban is MPIt mutatnak be.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A 2,7 milliárd aktív felhasználóval kapcsolatban pedig szerintem elírtunk egy vesszőt :D https://prnt.sc/utsbnq
Nem arról volt szó, hogy a csoportnak hány tagja van, hanem hány aktív felhasználója van a Facebooknak. Source

Valamint még egy kérdés, kötelező hogy karakterünk látszódjon a videóban, vagy ha pl. én a párbajról szeretnék videót, akkor elég a párbajos/képességpontos ablak addig az ideig amig arról beszélek benne? Aka. ha látszodnia kell a karakternek, akkor muszáj az legyen amelyik világon lekérnénk az esetleges nyereményt?
Továbbítom a kérdésedet erről, és az előző hozzászólásoddal kapcsolatban is.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Nem számít milyen nyelvű a játék ahol felveszed, a lényeg hogy a szöveg amit mondasz benne (esetlegesen feliratozol valamit) angolul legyen.

Nem kell kötelezően látszódjon benne a karaktered, és a világ is mindegy. Rád van bízva hogyan valósítod meg a videót. És igen, nem kell az egész játékot bemutatni, hanem elég egy részére is fókuszálni (pl. párbaj, események, erődharc), amennyi belefér a 60 másodpercbe.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Iowán ezeket keresem megvételre/kölcsönbe/cserére, bármire.
Egyedi értékes kazettákat is veszek! Köszi!

Rudolf
Jedediah Smith bőrmellénye
John Grizzly Adam kalandorkabátja
George Crook katonanadrágja
Cochise bőrnadrágja

zöld puha lábvédő
John Fremont halásznadrágja
James Bowie kordnadrágja
Jacob Davis kereskedőnadrágja

zöld csíkos nadrág
Emmett Dalton csíkos nadrágja
John Adam selyemnadrágja
Nathaniel Bacon selyemcilindere

barna széles karimájú kalap
kék vadbőr kalap
elegáns vadbőr kalap
Samuel Clemens vadbőr kalapja
kék farmerkalap
Texas Jack farmerkalapja
szürke indián vadbőr kabát
John Astor szarvasbőr kabátja
Ulysses Grant felöltője
Charles Goodnight pecsétes öve
Daniel Boone vadbőr öve
Pawnee Bill aranydíszes öve
Richard King ékköves öve
Jedediah Smith bokacsizmája
Tom Horn bőrcsizmája

elegáns csatos csizma
Cole Younger csatos csizmája
David Crockett túrabakancsa
John Powell szarvasbőr csizmája
George Custer kereskedőcsizmája
Roy Bean félcipője

zöld selyemsál
Bill Tilghman selyemsálja
Blue Duck csontos nyakpántja
Black Bart borostyános nyakpánt
Connie Douglas préri szíve nyakéke
Davy Crockett buzogánya
Meriwether Lewis katonai szablyája
John Colter ezüstműves kése
Gall Főnök nikkelezett tomahawkja
Wild Bill Longley Merwin Hulbert revolvere
Pony Deal lóherés pisztolya
John Wesley Hardin sárkányos pisztolya
Frank McNab tengerészeti revolvere
Albert Jennings Fountain átalakított elöltöltőse
John Davis Albet kétcsövű vadászpuskája
James Dolan kereskedelmi muskétája
Buckshot Robert átalakított winchestere
 
Fent