Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Nem én vagyok Lucifer. Valószínű már hamarabb volt ez a profilképem, mint ahogy Ő tudta volna a nevét. Nem kell terjeszteni, nem én vagyok Lucifer, ismétlem magam. Köszi.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
[13:25] Krisztoph Snow: [Szakma 2.0] hahaha nadzson nevetséges vagy mr. innó!!!
frown.png


én komolyan felültem arra a lóra, miszerint kapok új mesterséget és fel voltam teljesen vidulva, de, hogy az innó újabb elsejei trükkje lett volna(?) ki is gondolhatta... helyette kaptam johntól nevetést és whiskeyt az orcámba és most eláztam ráfáztam, mert ez, már nem járja... ez jár annak aki bevesz mindent, de nem elég, hogy nincsen semmi újítás inkább csak a tréfa megy oda fent.... ahelyett, hogy összehoztak volna tényleg egy szakmát, megvicceltek sok sok ezer kalandorkát, kik szabad idejük itt töltik és nem is értik, minek van tele buggal minden és ezért már lassan meg is érik az a pofon, mit az innó érdemelne.... lázadj magyar: ez itt most a rím helye !! ....de a pofonért mi magunk mögyünk, és hogy érdemeljük-e azt az innó dönti el helyettünk... hiszen ez az én elsejei versem az innó felé, hát nadzson viccesek kendek arrafelé... de ahelyett, hogy nevetgéltek rajtunk játékosokon tegyétek össze markotok és adjatok valami tényleges újítást is pölö a 3.0-ba, ami közeleg a talajon... hmmm de vajon lehet, hogy ez a bug nem is volt olyan véletlen ?! lehet, hogy ők gerjesztették odafenn?? bárhogy is legyen a lényeg az, hogy jól meglettünk szivatva, bár csak az, aki hagyta magát és nem vette a lapot, de komolyan vette a tréfát :D Nosza... elég ennyi mára, zárul krisztophka móka tára, legyetek jól ettől és szobatiszták, különben meglátjátok mi sül ki a sütőben, ha betettétek az aznapi tésztát !

én vótam !
én szótam :

UFF !
 

krcsirke

el pollo diablo
Szerintem még mindig jobb, mint ami tavaly volt, hogy "le volt kapcsolva a villany". Bár tény van még hova fejlődniük, eddigi legjobb a lófejes kalandjuk volt.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
:D :D :D aztán majd április bolondjai lesztek, hogy hisztek még bármiben :p

"várható" húzás volt az innotól sztem :D
ugyanakkor, mi van akkor ha 70 golyóból sikerült 3db gyűjtőkártyát szereznem, ha jól rémlik az nem piacolható.. Oké, kaland ad 5db-ot(?) de mi garantálja, hogy beadja a hiányzó 2-t. Persze 10 eredménypont csak, több is veszett mohácsnál.. Szóval én piacolhatóvá tenném, a vad liga kártyáit is el lehetett adni, merem remélni, hogy mások is hasonló helyzetben vannak! :P

Old
 

krcsirke

el pollo diablo
"várható" húzás volt az innotól sztem :D
ugyanakkor, mi van akkor ha 70 golyóból sikerült 3db gyűjtőkártyát szereznem, ha jól rémlik az nem piacolható.. Oké, kaland ad 5db-ot(?) de mi garantálja, hogy beadja a hiányzó 2-t. Persze 10 eredménypont csak, több is veszett mohácsnál.. Szóval én piacolhatóvá tenném, a vad liga kártyáit is el lehetett adni, merem remélni, hogy mások is hasonló helyzetben vannak! :p

Old

Már piacolhatóvá vált bétán, emellé van pár új tárgy, gondolom Húsvét miatt. 70 hógolyós eredményt eddig nem láttam.
 

krcsirke

el pollo diablo
Prémiumos részt eltekintve többi elég jó lett. Eléggé elgondolkoztató, hogy ha netalán végre lenne androidos/almás alkalmazás, mennyivel tudna nőni a játékbázis? Simán eltudok képzelni egy olyan munkavégzést berakó folyamatot, mint amit a munka ablak kínál jelenleg, felsorolva az elérhető munkák, egy extra gomb ami beöltöztetne rá, 3 gomb amiből tudsz választani milyen hosszú munkát szeretnél végezni. Összegezve, nem csak április elején lehetne ilyen jó ötletek :P
 

DeletedUser17605

Vendég
"Sokan gyakran töröltek fontos leveleket és jelentéseket is. Hozzáadtunk egy figyelmeztetést a játékhoz."

Engem nem figyelmeztetett semmire... :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
"Sokan gyakran töröltek fontos leveleket és jelentéseket is. Hozzáadtunk egy figyelmeztetést a játékhoz."

Engem nem figyelmeztetett semmire... :D


Csak be kell pipálni a dolgokat és megjelenik. :)

http://prntscr.com/n9jurl

Először én is megijedtem, hogy nem figyelmeztet, de ha a kukára nyomsz rá, úgy valóban nincs figyelmeztetés, annyi, hogy a pipát kell használni és máris figyelmeztet. :)
 
Fent