2022 Állati nyereményjáték

Ghost of Red James

Game Master
The West Csapat
Game Master
cat_cowboy_contest.jpg

Kedves Cowboyok és Cowgirlök!

Bizonyára mindannyian tudjátok, mennyire fontos szerepet játszottak a Vadnyugaton a lovak, illetve a haszonállatok.
Ritkábban hallani azonban a mai értelemben vett háziállatokról, ezért is kérünk most arra Titeket, mint az online western hőseit, hogy mutassátok meg saját kis vagy nagy kedvenceteket!

line.png

Feladat: készíts egy képet házi kedvencedről vagy kedvenceidről (pl.: kutya, macska, hal, csincsilla, stb.), majd írj egy hozzászólást ebben a témában, amelyhez mellékeled az elkészített képet.

Beküldési határidő: 2022.05.18. 23:59
A határidő után nem fogadunk el beküldéseket.

Díjazás:
  1. helyezett: 500 Aranyrög + Kék ló
  2. helyezett: 400 Aranyrög + 2 Választható esemény nyergesállat (2012 - 2021)*​
  3. helyezett: 300 Aranyrög + 1 Választható esemény nyergesállat (2012 - 2021)*​
  • Különdíj: A legtöbb kedvelést bezsebelő kiskedvenc büszke tulajdonosa, 100 Aranyröggel gazdagodik.
  • Garantált jutalom: minden érvényes beküldő 1-1 Spenótkonzervet kap jutalmul.
Megjegyzés:
  • Választható esemény nyergesállat (2012 - 2021): Azok a nyergesállatok amelyek megszerezhetőek az eseményeinken (Valentin napi, Húsvéti, Függetlenség napi, Oktoberfest, Halottak napi, Karácsonyi).
    • kieg.: a 2021-es szettek közül csak a Valentin napi illetve a Húsvéti esemény nyergesállatait lehet választani.

A nyereményjáték legfontosabb szabályai:
  • egy játékos akár több képet is beküldhet, de a zsűrizésnél minden esetben az elsőt fogjuk figyelembe venni.
  • a feltöltött képen lehet több háziállat is (pl.: két német juhászkutya fekszik egymás mellett)
  • a feltöltött kép csak saját készítésű lehet
  • a feltöltött képen látszódnia kell KÉZÍRÁSSAL a készítő játékosnevének, illetve a készítés dátumának (nem lehet képszerkesztővel utólagosan rászerkesztett)
  • a zsűrizést - mint mindig - A The West Csapata végzi

Ezeken túlmenően természetesen érvényes a teljes Versenyszabályzat is!

Karmolásmentes fotózkodást kíván,
A The West Csapata
:up:

Klar

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Nevezésen kívül én is mutatnék két cicát :D
1.jpeg2.jpeg3.jpeg

Egy tippet tudok esetleg javasolni, mivel körülményes lehet a tökéletes fotó elkészítése a papírdarabbal, melyen a játékosnév található meg ezért én el fogom fogadni azokat a beküldéseket is, amikor mondjuk a legelső képen nincsen rajta a kép "eredetiségét" igazoló cetli, de mondjuk a második/harmadik képen már ez a kisállattal együtt látható, mely alapján egyértelműen be tudjuk azonosítani, hogy a két kép alanya ugyanazon kis kedvenc. :dastardly:

zsofika.b

Némber
Sziasztok,

szeretném bemutatni nektek a leghelyesebb kandúrt a környéken.
Berlin a hivatalos neve, de csak Cicuként szólítják a barátai.
Kedvenc időtöltése Speed versenyeken becsmérlően farkasszemet nézni velem, és szabotálni a haladásomat - a második kép ezt hivatott alátámasztani :D

65258B4B-E678-41AD-A9B2-B45074634A00.jpeg
483F865A-7734-4B56-80D9-D72881C5C93E.jpeg
D168106C-5193-4D72-95AA-2D99A8C251F9.jpeg

Ariden

Member
Üdvözlet a Vadnyugat lakóinak. Nekem nem kutya, illetve nem is macska a házi kedvencem, de ő nagyon szereti a vadnyugatot, a homokot, és szeret a kezemben nézelődni, miközben Agávét szedünk a játékban. :D

Nagyon szelíd kis állatka, és imád a homokban fürdeni és napozni. Remélem megér egy-két Like-ot és köszi.

U.I. A névhez el felejtettem a dátumot oda írni így külön hozzá írtam és azt is csatolom.
Üdvözlettel: Ariden :)

Ariden1.jpgAriden2.jpg
280200580_1255408115246601_7448686509017729628_n.jpg

Ő az én Pöttyke kutyám, trikolór rövid szőrű foxterrier. Az első fotón, mikor megkaptam 5. éve, a cicákkal eszik. Olyan volt, ilyen lett, mint a következő fotók mutatják. Konkolynak neveztem, mert kirítt a cicák közül, no, nem az alakjával, hanem a csipkelődésével, állandó macerálásával, és haspók természetével. Szerintem a környék legszökősebb, legösszeférhetetlenebb, legbátrabb, sokszor jól megtépett kutyusa, aki egyben a legkedvesebb, legjátékosabb hízelgő, és nagyon okos barátom. Ma reggel, locsolás után fotóztam. Cetlit, címkét, jelölést nem tudtam tenni, nem egy helyben ülős kutyus, és nem is a nyereményért küldöm be, bár annak is örülnék... Csak meg akartam mutatni az egyik családtagunkat :) Nagyon szeretem :)

Csatolmányok

• konkoly a búzában (2).JPG
    konkoly a búzában (2).JPG
    1,7 MB · Megtekintések: 30
  • Pöttyke 2..JPG
    Pöttyke 2..JPG
    5,3 MB · Megtekintések: 30
  • Pöttyke szép.JPG
    Pöttyke szép.JPG
    3 MB · Megtekintések: 31
Úgy látom szárnyas hiányban szenved a fórum, ideje pótolnom:

3168 bővítmény megtekintése3169 bővítmény megtekintése3170 bővítmény megtekintése3171 bővítmény megtekintése

Jelenleg még mindegyik kis kedvencem, sok figyelmet és törődést igénylőek. Játékon kívül küldtem őket, félek, hogy megennék a cetlit :D
A cirmos csibék gyöngyik, vagy pulykák? Nagyon helyesek :D Régebben tartottam díszbaromfit és húsgalambokat. Sok örömöt adtak. Nem ettük, elajándékoztam őket.

Fent