Keresési eredmények

  1. Zaszi

    Kibeszélő 2.219-es kibeszélő

    Üdv. Igen elveszi a kaland kalap és sál is 2-2 kell, hogy teljesíteni tudjad a kalandsort.
  2. Zaszi

    Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    Nem sok hasonlóság van a valóság és a szemfényvesztésnek feltüntetett % között. Csak ingyenes nyitás (tojásért) . :D
  3. Zaszi

    Kérdések és válaszok

    Belépsz a szerverre, ott egy link a chaten, belépsz újra azon keresztül és meg is van.
  4. Zaszi

    Kérdések és válaszok

    Én is jövök, majd írd meg melyik városhoz kell csatlakozni. Ezeket már megkaptam. :D
  5. Zaszi

    Kérdések és válaszok

    Üdv. Ha megszerezted a teljes ír parádé szettet, nem is fog megjelenni több kaland, mert minden szett darab csak 1x szerezhető meg.
  6. Zaszi

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7, v1
  7. Zaszi

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Mindenik orvossághoz kell a párlat és az életelixír, hogy teljesíteni tudjad a kalandsort 6drb. párlatra és 6 drb. életelixírre lesz szükséged.
  8. Zaszi

    Kibeszélő Valentin-nap 2024

    Nem lesz árverezhető, ezért értelmetlen lenne, hogy fejleszthető legyen.
  9. Zaszi

    Karácsony 12 napja - XI. Játék

    Sült pisztráng Hozzávalók: pisztráng narancs só olaj kukorica (liszt) őrölt fekete bors serpenyő borókabogyó rozmaring Elkészítés A pisztrángokat beirdaljuk. Nem kell sűrűn, elegendő 3-4 centinként irdalni, majd besózzuk. A hasüregét is, a bőrét is sózzuk, és az irdalásokba is szórjunk a...
  10. Zaszi

    Karácsony 12 napja - VIII. Játék

    Munkajelentés: Sínfektetés Munkajelentés: Vasútállomás építése Zaszi, v1, jelentések a profilomon.
  11. Zaszi

    Karácsony 12 napja - VII. Játék

    Reszkessetek betörők
  12. Zaszi

    Karácsony 12 napja - VI. Játék

    Zaszi, v1
  13. Zaszi

    Karácsony 12 napja - V. Játék

    Az árverés véget ért: (10) Szén Zaszi, V1
  14. Zaszi

    Karácsony 12 napja - II. Játék

    Er%C5%91dharc%20kezdete%3A%20Awesomia[/report]']Awe harc, jelentés a profilomon, Zaszi, v1
  15. Zaszi

    Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka [item=246000]
Fent