Keresési eredmények

  1. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Világ1 Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: Napi/Heti feladatok/küldetések, amivel tűzijátékot lehet szerezni
  2. 2021 Júniusi Lottó

    1-7-11-16-19
  3. Játék hibák

    Hacsak úgy nem. :) Erről nem tudtam, hogy időkorlátos, ezzel az infóval nem találkoztam, átsiklottam felette.
  4. Játék hibák

    A francia reggeli elkészítése (szakács) receptnél, hiába vannak meg többszörösen is a hozzávalók, nem engedi a tömeges gyártást, nem aktív a "+" ikon.
  5. Saját beküldésem - Harmadik játék

    3 - Fehér csokoládétorta
  6. Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  7. Saját beküldésem - Első játék

    1- Valentin napi esemény 2-Oktoberfest 3-Halottak napja 4-Szent Patrik 5-Függetlenség napja
  8. 2021 Szókeresősdi

    1.Rudolf 2.Unikornis 3.Samoyed 4. Dogma 5. Focilabda 6. Ook! 7.Heisenzwerg 8.Fakazetta 9.Kalandor 10. Gilbert
  9. Saját beküldésem - Második játék

    Scarlett - Seth Henry - Mrs. Anderson John - Bella Maria - Calvin
  10. 2021 Név kitalálósdi!

    Frank McKinney
  11. 2020 Labdába rejtett kincs

    8
  12. Húsvéti játéksorozat 15. játék

    A városod tanácsosának vagy alapítójának kell lenned. A városodnak elegendő építési ponttal kell rendelkeznie. A várospénztárban elegendő pénznek kell lennie. Olyan helyen kell tartózkodnod, ahol erődöt lehet alapítani. 80 energiapontra van szükséged.
  13. Húsvéti játéksorozat 12. játék

    Ha készpénzben fizeted és túllicitálnak, készpénzben fogod visszakapni a pénzt, ha pedig bankból, akkor a bankba.
  14. Húsvéti játéksorozat 11. játék

    -A szalon mögött nem zászló, hanem víztorony van -A mozinál hiányzik mindkét felirat - Hiányzik a vegyesbolt -Az UFO nincs ott -Hiányzik a szélmalom + Nem tudom hogy hiba-e de a "Város" felirat helyett a város nevének kell szerepelnie, kivéve ha az a város neve, hogy Város :)
  15. Húsvéti játéksorozat 10. játék

    A rendszer naponta véletlenszerűen (nyári időszámítás szerint hajnali háromkor, téli időszámítás esetén pedig hajnali kettő órakor) választ 75 munkát, amelyek egész nap ezüst széllel maradnak.
  16. Húsvéti játéksorozat 9. játék

    IGAZ HAMIS HAMIS HAMIS IGAZ
Fent