Keresési eredmények

  1. A nagy toxikus felmérés

    Nem tudom van-e még valaki akivel ne vesztem volna össze............ (NE jelentkezz, hogy veled még nem)
  2. 2022 Keresztrejtvény - október

    Megoldás: ORCHIDEA Világ: Eldoradó
  3. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    El Dorádó Az újrakezdés itala kerüljön ki a nagyon ritka nyeremények közül. (Lassan már 30db. van belőle) Valjuk be 800rögből ezt dobja ki, az nagyon elszomorító.
  4. 2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

    1 munka 2 paradicsom 3 szög 4 pipa 5 fűrész 6 fa 7 híd 8 farkas 9 legerősebb vadnyugati chilli 10 eldorádó
  5. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: Az újrakezdés itala kerüljön ki a nagyon ritka tárgyak közül.
  6. Saját beküldésem - Második játék

    Henry-Mrs Anderson Maria-Calvin Scarlett-Seth John-Bella
  7. Kibeszélő Új világ: L...

    Lehet volt már, nem figyeltem. Mi értelme van új világot nyitni, és bezárni Buffalót? Mennyivel lesz több a játékos, illetve ha a prémesek mennek, miért nem a meglévőre mennek? Törölnöm kell egy karaktert azért hogy átköltözzek, az új világra nem vihető át? Hirtelen ennyi jutott az eszembe........
  8. 2019 Játék - Függetlenség napja

    1.Igen 2.Nem 3.Igen 4.Nem 5.Igen 6.Igen 7.Nem 8.Nem 9.Igen 10.Igen ppisti=Eldorado
  9. Archivált Világok közti ajándékozások.

    Sziasztok! Lehet hogy halva született ötlet, de egy próbát talán megér. Elképzelésem szerint nagyobb ünnepek alkalmával az azonos karakter ajándékot küldhessenek a másik világon lévő karakterének. Teszem azt a Buffalón lévő karakter elküldi a csomagját a Floridai karakterének. Mondjuk fix...
  10. Kérdések és válaszok

    Kovács gondok Most vettem észre, hogy a craftolásnál nem növekszik a pontom, pedig arany sávban van. Így nem tudok előre haladni, és az 500as szakma nem lesz elérhető. Jelenleg 475ön állok /ki tudja mióta/ geoda, bicska, polírozó kő gyártásánál/
  11. Költözés - kibeszélő

    Hiába mondod, hogy lehetetlen, sajnos lehetséges. És hogy mondjak még szépet, az ismerősöm "főépitész" barátom nem tudott a nevével anno regisztrálni az 5ös világra, mert volt ott már egy főépitész nevű karakter.
  12. Költözés - kibeszélő

    Ha a karakteremet, át szeretném helyezni, "V1" de ott van már egy ilyen nevű játékos, akkor mi a teendő. Nem mehetek oda?
  13. Kérdések és válaszok

    Sikerült összegyűjtenem az összes balkezes puskát, viszont "beragadt a rozsdás csappantyús puska" vagyis az még homályos. Mit csináljak hogy előjöjjön a gyűjtők puskája? Már kaptam ötletet, hogy vegyek még valamit de nem segített.
  14. Kérdések és válaszok

    Egy kis segítség kellene a gyűjtői szetthez. Összeszedtem az összes cipőt /lábbelit/ ami a gyűjtői listában van, mégsem kaptam meg a gyűjtők cipőjét. Igaz az utolsó darabot gyors postával vettem meg. V1 lvl.116
  15. Kérdések és válaszok

    A távolsági időt már rövidítve adja. Pl. ha a távolságod időben 1 óra akkor már 15% le fog vonni, és azt írja ki hogy a hátralévő idő 51 perc.
  16. Kérdések és válaszok

    Sziasztok Hasonló a problémám nekem is. Bár engem vásárolni nem enged. Ott vagyok a városban rákattintok a vételre, és azt írja ki hogy "a kereskedő nem ismeri ezt az ajánlatot." Viszont meg van hozzá minden hogy megvehessem a tárgyat, ott is vagyok a városban, de a készpénz gombocskám szürke.
  17. Geronimo

    Egy aprócska kérdés. Geronimo is lépi a szinteket, vagy egy helyben marad? Már csak azért mert ha a karakter nem éri el párbajban, akkor később lesz-e rá alkalma, vagy csak a mostani párbajozók tudnak harcolni vele.
Fent