Keresési eredmények

  1. Lacx

    Új ötlet Vonjuk össze az összes nemzet westjét egy piacra

    Sziasztok! Az ötlet egyszerű és könnyen megvalósítható. Nyelvválasztás már van a bétán úgy látom. Fél éven belül zárják be az összes világot és nyissanak 2-3 nemzetközi világot, kiépítetlen erődökkel, városokkal. Mert ez így csak egyre rosszabb lesz :)
  2. Lacx

    Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  3. Lacx

    Saját beküldésem - Első játék

    1. Húsvéti leszámolás 2. Oktoberfest 3. Halottak napja event (Dia de Los muertos) 4. Szent Patrik event 5. Függetlenség napja
  4. Lacx

    Saját beküldésem - Harmadik játék

    Sziasztok! Ez lenne a meme amivel neveznék: (drake template picit westesítve - rendes fegyver ellen nem épp jó a virágcsokor, "a szerelem csak akkor jó ha viszonozzák" :p) (illetve még egy egyszerűbb, ha már megcsináltam, "ne vesszen" kárba :D )
  5. Lacx

    Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs. Anderson John - Bella Maria - Calvin Scarlett - Seth
  6. Lacx

    Ki lesz a következő hozzászóló ?

    Szerintem a topik címéből meglehet tudni a játék lényegét :) Az angol fórumon láttam ilyet Szerintem Sheran lesz a következő hozzászóló :D
Fent