Keresési eredmények

  1. Lacx

    Kérdések és válaszok

    Már alakulunk, már félig megvagyunk.
  2. Lacx

    Kérdések és válaszok

    nem tudni még, csak ennyit írtak:
  3. Lacx

    Kérdések és válaszok

    Na akkor eddig vagyunk ketten :D Alakul a csapat :dastardly:
  4. Lacx

    Kérdések és válaszok

    Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben...
  5. Lacx

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Elhervad az ibolya Ha nem siet a @Figura Siethetne már, locsolkodni megyünk Együtt minden hímest elnyerünk. Kihalt világokat járva sok szép leányt látva egyikük volt @Bogyó a másikuk pedig @Monó. Flot elhagyva, Kentuckyra érve, láttuk hogy megszökött @krcsirke élve, csatlakozott hozzánk hát ő...
  6. Lacx

    Kocsma

    Mert megéri újonnan regisztrálni egy világra? A párbaj még a több éves karakterekkel is szar a magas szint és a katonák miatt
  7. Lacx

    Ötletek/javaslatok (új)

    Kovi speeden inno akkor egeret kell hogy adjon
  8. Lacx

    Ötletek/javaslatok (új)

    a 15ks razeren nem lehet a chroma szinet allitani es ezt sehol nem emlitettek :(
  9. Lacx

    Nem

    Nem
  10. Lacx

    Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    van pénze rögre. ha lenne nekem is én is rámennék a fegyószettre :D
  11. Lacx

    Mondd el zenével.. mondjuk milyen hangulatod van éppen ;)

    Áh hogy nem hallottam még erről hamarabb
  12. Lacx

    Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    Idő előtt: 2030 vége helyett 2030 elején Sajnálom, nekem pl a lötty lett volna az ami a legjobban érdekelt volna a nyeremények közül. A többi tárgy kevésbé érdekes számomra, mivel piacról majd megszerzem... :D De mégis az Inno miért döntött így? 1 éve túl sokat nyertek belőle a játékosok (pedig...
  13. Lacx

    Kérdések és válaszok

    Én most csináltam meg, nekem beadta. Szerintem írj a suppnak, utánajárnak mi lehet a gond.
  14. Lacx

    Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    Azt lehet tudni, hogy az XP lötty miért nem lesz a nyeremények között?
  15. Lacx

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 darab (kínos lenne ha rossz lenne) Lacx, Florida
  16. Lacx

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Márc 15re lelehetne cserélni a hátteret magyarosra, aztán véletlen úgy maradhatna nagyon sokáig
  17. Lacx

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Ez nem meglepő. A legtöbb ember arra is lusta lett volna hogy beregisztraljon és úgy szavazzon. Nem hogy még arra hogy emailt írjon és várjon arra hogy majd letrehozzak neki a felhasználót. Ha nem lett volna ott a gold rushrol a felhasználóm, lehet én se szavaztam volna.
  18. Lacx

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    hihetetlen hogy mindenki meg van bolondulva az innonál :D (mondjuk én is a C-re szavaztam, de nem láttam hogy milyen hosszú XD)
  19. Lacx

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Szerintem azoknak 1 hónap akik az elején kiesnek, vagy én gondolom rosszul?
Fent