Keresési eredmények

  1. LDuck

    Kibeszélő 12 éves a The West!

    Pszt, ne hirdesd, ezt nem szabad :D :D
  2. LDuck

    Húsvét 2020 Awesomia Erődharcok

    Az mindegy, attól még tervezhetnek awe harcot :D
  3. LDuck

    Húsvét 2020 Awesomia Erődharcok

    A következő harcunk 05.01 péntek 19:00-kor lesz A mix csapatnak pedig 05.02 szombat 21:00 Ha lehet, akkor ezen időben, és az ezt követő 1 órában ne legyen awe :) 1 órával később már okés.
  4. LDuck

    Húsvét 2020 Awesomia Erődharcok

    És miért nem lett volna jó a mai Awe-t átrakni akkorra? :) Sokkal kevesebb szervezés és sokkal kevesebb nem jó erődhöz menőt igényelt volna.
  5. LDuck

    Kibeszélő Húsvéti játéksorozat

    Csak azt látom, hogy kellett-e kapnom pontot. Azt, hogy kaptam-e, azt nem látom, amíg nincs kihirdetve :)
  6. LDuck

    Kibeszélő Húsvéti játéksorozat

    Pontokat nem lehetne látni? Nehéz lesz egyszerre visszanézni majd 20 játékot hogy mikor mit írtam és arra miért nem kaptam pontot :( Meg hogy egyáltalán mennyire érdemes erőlködni, vagy pont ellenkezője, van még esélyem és frissítgessem a fórumot 4-től kezdve.
  7. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 15. játék

    A városod tanácsosának vagy alapítójának kell lenned. A városodnak elegendő építési ponttal kell rendelkeznie. A várospénztárban elegendő pénznek kell lennie. Olyan helyen kell tartózkodnod, ahol erődöt lehet alapítani. 80 energiapontra van szükséged.
  8. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 14. játék

    Kitartás
  9. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 12. játék

    Ha készpénzben fizeted és túllicitálnak, készpénzben fogod visszakapni a pénzt, ha pedig bankból, akkor a bankba
  10. LDuck

    Kérdések és válaszok

    Ne órázz :) Az ilyeneknél mindig a darabszám számít. Én pl a nárciszoknál elég sok kell. Lehet, hogy 100db. Órában ez elég sok lenne :) 15mp-el keresd.
  11. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 11. játék

    Nem lehet 51 lakos A vegyesbolt helyén ufó van A kocsma felett egy unikornis Hiányzik a víztorony Hiányzik a vegyesbolt Hiányzik a mozi cégtáblája, felirata
  12. LDuck

    Húsvét 2020 Awesomia Erődharcok

    Kedves supp. Jó lenne, ha legalább az AWE harcok nem esnének egybe a magyarok (mind a két csapat) VB-s küzdelmeivel. Legalább ennyi kis szurkolást adjunk meg nekik, nekünk :) Ilyenkor a nagyobb szervereken is direkt elcsúsztatjuk az esti fő harcokat, hogy a kint lévő harcosok 100%-osan arra a...
  13. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 10. játék

    Jelenleg hajnal 3-kor (magyarországi idő szerint)
  14. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 9. játék

    1: I 2: H 3: H 4: H 5: I
  15. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 8. játék

    A terméktalálásra 50% bónuszt
  16. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 7. játék

    Munkaidő: 2ó óra nem lehet (240$-ba az 1 óra kerül) Bal felül a Dollár után nincs $ jel A gombfelirat Kezdés, nem pedig Építés Nem jó a felirat, ennek kéne lenni: Ennél a munkánál nem találhatsz termékeket. Jobb felül az ikonok sorrendje nem jó. Helyes sorrend: összes nyitott ablak bezárása...
  17. LDuck

    Kibeszélő Tavaszi Speed

    Az event végén cuccok eladása szerintem azért nem pushing, mivel nem 1 embert támogatsz ezzel, hanem bárkit, aki megveszi tőled. A többi meg... :D Kb azon múlik, hogy van-e rajtad sapka.
  18. LDuck

    Kibeszélő Tavaszi Speed

    Erre írta Syntex, hogy ez a tilos. Nem számít, hogy másik világon kapsz érte valamit, mert a pushing szerinte világonként van. Tehát ha speed szerón csak azért vagy ott, hogy terméket szedj valaki másnak, hiába kapsz érte akármit v1-en, kizárnak speed-ről.
  19. LDuck

    Húsvéti játéksorozat 6. játék

    1: I 2: I 3: H 4: I 5: I
Fent