Keresési eredmények

  1. 2020 Kívánságlista!

    John Marshall lovat szeretnék.
  2. 2020 Labdába rejtett kincs

    8
  3. Karácsony 2019 Awesomia Erődharcok

    Ha 5000kötvényt kapnának meg +2 szintet új fullos szettekkel az se lenne jó. tipikusan magyarok :D
  4. Mr. & Mrs. Regisztráció!

    Annabelle - zseni
  5. Kérdések és válaszok

    az új szabály kibeszélője folytatódik itt aki még mindig ide írja majd, az sajnos megy az éterbe;)
  6. Nyakatekert mondatok

    a sebcsit úgy számíthatjuk ki, ha az iccsit elosztizzuk az uccsival.
  7. Piac - Eladásra kínálom

    Én párnát kínálok fel eladásra! Árban megegyezünk! Az első jelentkező viheti mert nagyon kell a $! További infó: v1 levélben!
  8. Icecrown Citadel

    Icecrown Citadel városa
  9. Ki lesz a következő hozzászóló ?

    jah hát igen, válság van, de a fórum fejlődik ;-) én úgy érzem hogy Snake jön..
  10. Ki lesz a következő hozzászóló ?

    és lám, megint én vagyok :-D női megérzés, nem vagyok rá büszke de van :-D az igazság az hogy nekem kivételesen nem tetszenek ezek az új smilek, a hagyományos nekem jobban átjött xP Tauri?!
  11. Ki lesz a következő hozzászóló ?

    ohh elrontom..:-D szerintem most Tauri lesz a következő hsz-elő xP
  12. Számoljunk el 100.000-ig

    464 ___@\•
  13. Orgrimmar városa

    már itt vagy a lista elején nyugi van, most épitjük a szabót, ha kész te leszel az első ember aki jön, remélem most ettől jobban alszol
  14. Phoenix városa

    Phoenix városa
  15. Orgrimmar városa

    ha pár nap múlva jössz, már maradhatsz is :D
  16. Orgrimmar városa

    napi 10-15 oldal levél jön, sajnálom ha nem tudok mindenkinek válaszolni.. :S mi a neved a játékban és előkereslek! igérem:P
  17. Orgrimmar városa

    ha minden jól megy, éjszaka kiszseni elkezd alapot ásni, délelőttre meg már állni fog a város :D
  18. Orgrimmar városa

    az is jó ötlet h mindenki ír nekem 1 levelet, és akkor úgy tudok mindenkivel beszélgetni, mert én már nem tudok senkinek levelet írni :D a válaszban pedig adok skype elérhetőséget
  19. Orgrimmar városa

    az épitőkkel mindenféleképp felveszem a kapcsolatot még ma este,
  20. Orgrimmar városa

    a korlátozás miatt nem tudok 1 körlevelet küldeni... valamit megpróbálok kitalálni hogy mindenkit elérjek minimum levélben. főleg az építőket :)
Fent