Keresési eredmények

  1. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    mi a garantált jutalom?
  2. Titanilla

    Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

    Szerintem nincs baj a szervezéssel. Új formátum került bevezetésre, és másképp reagáltak a játékosok, mint ami az elképzelés volt, - mire 16-án eljutottam a vásárlási lehetőséghez, már Leaven cucc szinte nem is volt - de próbálnak korrigálni. Abban viszont egyet értek veled, hogy akik korábban...
  3. Titanilla

    Kibeszélő 2.218-as kibeszélő

    Szóhoz sem tudok jutni
  4. Titanilla

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 Florida
  5. Titanilla

    Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Ma az volt a frissítés, hogy kivették a szivecskés időszak kalandjait. A jövő héten kijavítanak pár ezer éves, de senkit sem érdeklő elírást. A hónap végén viszont jön a NYuszi, addig várj türelmesen :)
  6. Titanilla

    Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    A nagy-nagy bejelentés után mennyit is vártunk, hogy kapjunk valami sztinte semmit? 2 évet? Csak türelem, türelem...
  7. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Én a hátsómat féltem a lövésektől!
  8. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Gyakorlatilag így az sem lenne baj, ha az ellenfél el sem jön! Szuper ötlet :D (Tank és iris is vagyok sőt: kalandor iris! Így számomra mindenképp nyerő lenne.)
  9. Titanilla

    Megyei vásár

    Nekem úgy rémlik, hogy számít valamennyire, hogy új vagy régebbi világról van-e szó és talán a népességet is figyelembe veszik a beadandó tárgyak mennyiségénél. De lehet, hogy csak szerintem így lenne logikus :) Remélem, valamelyik kék hamarosan leírja, hogy mi alapján határozzák meg a...
  10. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    Gondolj bele, Florida-NEvada vagy Nevada-Oregon távolság nem elhanyagolható, azt meg sem merem tippelni, hogy V1 milyen messze lehet a többitől. Erre is gondolj, amikor egyik világról ugrálsz a másikra :)
  11. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Bocs, félreértettem, ha ezt fejlesztési javaslatnak szántad, akkor sajnos semmi esély nincs rá :( pedig lehet, hogy megmozgatná azokat az embereket, akik eventek közt/alatt csak a templom építésben látnak fejlődési lehetőséget.
  12. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Az ötlet jó :) Lehetne termékszedős, termék gyártós feladat is. A kérdés csak az, hogy az adminok fel tudják-e vállalni, hogy hétről-hétre minden világon nyomon követik az eredményeket és elvégzik az értékelést. A speed versenyek kiértékelésére is néha több napot vesz igénybe, pedig az csak 1...
  13. Titanilla

    2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Titanilla Florida Hajó Kapitány Vitorla időpont Angolna John fehér 13:45 Aranyhaj Henry kék 11:30 Lazac Maria zöld 10:00 Pisztráng Waupee sárga 12:15
  14. Titanilla

    Útmutató az elem készítésének

    Lesz.
  15. Titanilla

    Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

    Nem kellene 1-2-3 frissítést szentelni a tudásbázis bemutatására? :tumbleweed: Komolyan: a Wiki kezdőoldalára tehetnétek egy linket a tudásbázisra. Szerintem a játékosok 90%-a nem is tudja, hogy ilyen létezik.
  16. Titanilla

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Számomra a speed a társaságról szól. Én sosem a nyereményért megyek, mert képtelen vagyok 10 percnél tovább egyfolytában kattingatni. Több olyan játékos van, akivel ilyenkor találkozok, mert nincs közös világunk, és ha jó társaság gyűlik össze (és általában igen), akkor kellemesen csevegünk...
  17. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    Türelem nyulat terem :)
  18. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    Nem látok semmilyen plusz követelményt, szorgoskodj tovább.
  19. Titanilla

    Erődharc válság El Dorado

    KFC a legjobb :P (Bocsi Csirke, de ez az igazság)
  20. Titanilla

    Karácsony 12 napja - XII. Játék

    https://prnt.sc/px04U6lTEweY El Dorado
Fent