Keresési eredmények

  1. Dakota dumaláda

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek. Dakotán is játszom mint syber* nevű karakterrel Mint városalapító voltam :( mert az egyik napra kiraktak a városomból :( Mert megbiztam valakiben..:( hiába írok neki süket fülekre találok...:( írtam a supportnak is de a válaszuk az volt hogy nem...
  2. El Dorado dumaláda

    Szia :) Köszönöm szépen a segítséget :)
  3. El Dorado dumaláda

    Sziasztok! HELP mert nem tudok tovább lépni a "Terméketlen föld"-kalandban... Seriff most kiadta mind a 4-embert a kocsmába..hogy ki a tulajdonos....:) de itt passz nem tudom mit tegyek. A segítséget köszönöm!!
  4. Kérdések és válaszok

    Sziasztok!! Segítségre lenne szükségem!! Nekem eltűnt a kari öltöztetőm :( így sajnos csak püfölnek mert nem tudom, hogy milyen ruha kell rá.. Mondták, hogy egy pici égő jelzi...-de nekem nincsen :( ha valaki tud egy jó ötletet adni azt köszönöm szépen!!
  5. Képesség- és tulajdonságpont hiba

    Sziasztok :) én egyet értek veled és igazad van :) 2009-óta játszom :) de most valahogy már nem nagyon érzek késztettést a játékra..pénzt öltem bele , energiát, időt, és pár évet. Most minden tönkre ment..ez nem esett jól nekem :( sajnálom nagyon, hogy csak így szét lehet szedni egy játékot :(
  6. Képesség- és tulajdonságpont hiba

    Sziasztok...a kari öltöztetőm is eltűnt :unsure: S nem enged semmit le tölteni...s nem tudom melyik ruha kell :shootout: vagy erődharchoz... a vissza pontozáshoz valami kiinduló táblázat kéne...-mert 120 karival össze-vissza 500-pontom lenne?? :unsure::unsure:
  7. The West Chat indítása!

    Sziasztok! :) Én nagyon jó ötletnek tartom.....s várom már :)
Fent