Keresési eredmények

  1. 2023 Élménygyűjtés.

    Sziasztok! Személy szerint nekem a játék közösségi része tetszett meg valamikor, mi az osztálytársaimmal regisztráltunk a játékba 2010 környékén, a pontos évre sem emlékszem már, annyira régen volt. Kötelező volt már akkoriban is egy felület az iskolában, ahol egymás között meg tudtuk beszélni...
  2. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A helyes válasz 22.
  3. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Az első "sült csülök" Második "Bajor sör" Harmadik "Mézeskalács szív" Negyedik "Savanyú káposzta"
  4. XI. Játék

    Sosem készítettem még meme-t, de ideje valahol elkezdeni. :D Az első annyira nem tetszett, ezért még készítettem egyet.
  5. X. Játék

    24
  6. IX. Játék

    A2, B3, C1.
  7. VIII. Játék

    Bár a kép nem teljesen födi a valóságot, ugyanis hamarabb kezdtem játszani pár hónappa, de ugyan abban az évben volt ez az esemény is. :D
  8. VII. Játék

    A párbajok után járó jutalmakat kellene növelni, a jobb fejlődési lehetőség érdekében.
  9. VI. Játék

    A táblázat csatolva.
  10. V. Játék

    1. A mozgékonyságnál a kitérés rejtett. 2. Nevada indult utoljára. 3. A kovács tudja a polírozó követ gyártani.
  11. IV. Játék

    Elméletileg ez jó kellene legyen.
  12. III. Játék

    A - Henry Walker, a csapos. B - Egy leégett faház. C - Waupe. D - Maria Roalstad. E - Heisenzwerg. F - Nigel, a fegyvernepper. G - John Fitzburn, a seriff. H - Belle Starr.
  13. II. Játék

    Személy szerint nekem az egyik kedvenc tortám a fekete-erdő torta, sokszor még a west is eszembe jut róla. :D Úgyhogy természetesen ezt fogom választani errre a játékra is, viszont ugye így már "the-west-erdő torta" néven. :D Hozzávalók(the-west játék módra): - nyers tojás 6 darab - cukor 6...
  14. I. Játék

    Elnézést a dupla vonalért. :D
Fent