Keresési eredmények

  1. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Az új frissítésben megérkezett az új kalandsor: A tettes keresése 2. Teljesítettem minden kalandot a Le a kanyonba kalandig. De a Rattlesnake kanyonban nem mutatja a küldetést, nem adja be. Esetleg valami tipp, hogy mi lehet ez?
  2. Kibeszélő 2.219-es kibeszélő

    Lehet nekem van még csak korán reggel, de szerintem az új főtörténeti kalandsor egyik küldija buggos. Ugye a Szürke széles karimájú kalap és kék selyemsál csak rajtam kellett legyen a az elfogadásokhoz és teljesítéshez. Az éjszaka során dolgoztam a Nagy meglepetés kaland teljesítéshez, ma...
  3. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    Sziasztok! 7 db tojás található a képen. Nevada szerver
  4. Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    Heyyy, az új kalandsorok hozzáadása szerintem teljesen rendben van. (Attól lehet, hogy még a reworkkel és világok egybeolvasztásával is lehetne foglalkozni).
  5. Megyei vásár

    Köszi szépen az infot!! :D
  6. Megyei vásár

    Sziasztok! Lehet hülye kérdés, de megkérdezem. Lehet tudni, hogy milyen termékeket kell mindig leszállítani egy adott hónapban a megyei vásárban? Vagy vannak valószínűbb, gyakrabban előforduló termékek? Előre is köszi a választ! Rolcsi09
  7. Kibeszélő Téli esemény 2024

    Helló! Itt van a Téli fesztivál kalandsor: https://wiki.the-west.hu/wiki/T%C3%A9li_fesztiv%C3%A1l
  8. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Maria - Lazac - Zöld - 10:00 Henry - Aranyhal - Kék - 11:30 Waupee - Pisztráng - Sárga - 12:15 John - Angolna - Fehér - 13:45
  9. Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

    Erről én sem tudtam, köszi szépen!
  10. Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

    Nem csak a kalandokra gondoltam (azokra is), de az Eredmények fül alatt is kellene frissítés a Wikin! nagyon sok új eredmény nincs feltüntetve, ami benne van amúgy a játékban.
  11. Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

    Van valami esély, hogy a Wikit frissítsétek és naprakész legyen? Vagy ez nem ehhez a csapathoz tartozik?
  12. Kibeszélő Tökvadászat 2023

    Kalandleírás: https://wiki.the-west.net/wiki/What_happened_in_the_field
  13. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1. C - Észak-Amerika 2. A - Thanksgiving Day 3. B - november hónap negyedik csütörtökjén 4. B - Az őszi betakarítások után adnak hálát a termésért 5. B- Telepesek 6. A - Pulyka 7, C- Karácsony +1: Boldog Hálaadást!
  14. Kibeszélő 2.207-es kibeszélő

    szerintem nincs befejezve a kaland, de lehet tévedek. https://tw-calc.net/quests/group/285#4300 itt lehet megnézni a kalandsort
  15. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Szerver: Nevada Rolcsi09 1.Sült csülök 2.Német kalácsszív 3.Bajorsör 4.Savanyúkáposzta
  16. Kibeszélő Függetlenség napja 2023

    Helló! Tegnap (júl. 4-én) Már elérhető volt a Függetlenség napi felvonulás kalandsor és eljutottam "A zenekar" küldetésig, akkor viszont a honlap becrashelt, lefagyott minden. Ez valószínűleg a frissítés miatt történt. Csakhogy utána egyből eltűnt a kalandsor Marianál, és az addig megszerzett...
  17. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Nevada Szettötletem: Gyűjtögető szett Fő képességek: Mozgékonyság, Ügyesség További képességek: Kézügyesség, Szívósság, Irányítás, Javítás Bónusz: +120% találati esély, 175 munkapont, +50% tapasztalat munkákból, párbajokból, erődharcokból Kompatibilis munka: Szkanderezés, Munkavállalás...
  18. X. Játék

    Sziasztok, a megoldás 24. Puska=10 Fejfedő=7 Nadrág=2 10+2x7=10+14=24.
  19. IX. Játék

    A-2 B-3 C-1
  20. IV. Játék

Fent